Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A dla takich widoków myślę że warto jeździć do pracy na wieś. :d

Jest na co popatrzeć i czasem coś zjeść. :haha:

 

a-beautiful-day-2247264_1920-1024x682.jpg

Zgadzam sie z Toba. 

Ja pracuje juz 3 lata na wsi i bardzo mi ta sytuacja odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, geronimo napisał:

Salazar wygląda to tak że Henk sie zesrał a rykoszetem odbiło sie to na niewinnej Nugatce

Geronimo, dziękuję za obrazowe przedstawienie sytuacji, ale nie o to pytałam :D.

Moderator usunął konta nie z powodu burzliwej dyskusji i tego, że ktoś puścił bąka, a komuś innemu się odbiło.

Chciałam wiedzieć, z jakiego naprawdę powodu te konta usunięto. Tyle. Na ewentualną przyszłość chcę wiedzieć i w ramach zapoznawania się z forum. Entuzjazm już przerabialiśmy gdzie indziej i ten też tu już był ;).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Geronimo, dziękuję za obrazowe przedstawienie sytuacji, ale nie o to pytałam :D.

Moderator usunął konta nie z powodu burzliwej dyskusji i tego, że ktoś puścił bąka, a komuś innemu się odbiło.

Chciałam wiedzieć, z jakiego naprawdę powodu te konta usunięto. Tyle. Na ewentualną przyszłość chcę wiedzieć i w ramach zapoznawania się z forum. Entuzjazm już przerabialiśmy gdzie indziej i ten też tu już był ;).

Ja w takiej sytuacji też dzisiaj forum zastałam....okrojony wątek przeczytałam...zapytania rozesłałam...odpowiedzi otrzymałam...i nadal nic nie wiem konkretnego... Myślę, że Moduś wie więcej od nas i pozostaje nam liczyć na weryfikację czynów popełnionych i ewentualną jego/jej łaskawość w sprawie usuniętych kont. Ciąg dalszy nastąpi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Dokładnie tak.Tacy ludzie jak Henk przychodzą bez słowa ,namieszają,zdenerwują i upajają sie ....naszymi wpisami...chore

Takt, kultura, wstrzemięźliwość języka....nie każdemu jest dane. A rykoszetem dostają czasem ci, którzy nie powinni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

geronimo..bez wulgaryzmow please...bylo ich az nadto moze inne sloweczko??

poszedlbyl abort i tak dalej...hmmm...?

Nie wiem czy jest to akurat wulgaryzm,  wydaje mnie się że jest to właściwe określenie a nie owijanie w cukierkowy papierek konkretnego faktu.

Słowo często używane w naszej branży:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.Aby do obiadu,a dziś to szybko.Poźniej będzie jak w wojsku :d Obiad zjedzony,dzień zaliczony i zostanie 19 dni :dobrze:

Nie ciesz sie tak mocno, dobra? Bo Cie zdziele przez ucho i bedziesz mial! Jak mozna tak bezczelnie psuc humor tym, ktorzy jeszcze musza na urlop czekac? Wstyd!!:ostrzegam:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zgodę pewnej osoby i albo coś skrobnę ...albo nie . W każdym bądź razie nie podoba mi się  bardzo co się dzieje . Zaczynam obawiać się , czy ktoś nie ma zbyt długich macek i zaczyna tutaj nimi krecią robotę robić ?.... Ludzie ....na miłośc boską Nugatka nie jest klonem Paolo i odwrotnie też nie  !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Teresadd napisał:

Basiu ,a mi ta wieś nie pasuje.No nie w tych okolicznościach.Może to wina Pdp ,że tak mnie to zniechęca.

Myslę ze to jest głowny powód Tereniu, ja tu mam super atmosfere, kiedy potrzebuje to jeżdze do miasta. Pracuje mi sie bardzo dobrze, wszystkim życzę takiej miejscówki.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Myslę ze to jest głowny powód Tereniu, ja tu mam super atmosfere, kiedy potrzebuje to jeżdze do miasta. Pracuje mi sie bardzo dobrze, wszystkim życzę takiej miejscówki.

No facet jest niesympatyczny.Nie da się lubić.Wieś malutka ,raczej chyba bardziej osiedle,chociaż w koło pola.Do końca kwietnia i bay.Jak pada ,to nie mam się gdzie podziać ,chyba że po cichu w domu się zabunkruję,żeby mnie Pdp nie wyczaił.No jak na szpilkach tu siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...krótko i na temat . Podoba mi się ....sorry ..ale już wyję ze śmiechu , bo : zarazom czytać się nie chce a później ( tutaj zdradzę prywatną korespondencję na WA ...ale tylko kawalątek ) ...." Hej Baśka ...co tam się działo ? .....moja odpowiedź : Hej ...a idź se poczytaj , bo za dużo by pisać ......ona : ale gdzieeee ??? ....moja odpowiedź ( chęci wielkie były napisać , że w .....gdzieś ) poszukaj wątku / tutaj napisałam tytuł / i se poczytaj ...." ...Noo..to by było na tyle .... Popatrz tylko Geronimo jak to jest ...czytać , pisać , cholernice czasu nie mają , bo " my to na robotach jezdeśmy ! " , ale kurde balans ...biegać ...chwalić sie , że sporty zaczęło się uprawiać i inne upiększające ...o ...to już tak ..na to czas jest , ale , żeby tak jak drzewiej bywało napisać " dzień dobry " na WA ...czy chociaż pocałuj mnie w doopę to już czasu brak ....Alee..jak jakaś akcja ..aferka ...oj ..to o przyjaciołach ( ? ) sobie przypominamy ...nie ma to tamto ...Noo...może przeczyta sama tym razem i streszczeń wymagać nie będzie ?:p

No co za zolza, od innych wymaga : Dzień dobry, ale zeby tak sama pierwsza sie uklonila w pas to juz nie!! Zaraza jedna @, i ttyle))

Poczytala se i owszem , ale i tak zielona jestem jak trawa na wiosne.

Moze to i dobrze?, zdrowsza jestem...

Wpadam tu na chwile , zeby tylko zaznaczyc , ze zyje .Plany mam napiete na maksa .Teraz skupilam sie na sobie , oby nie za bardzo((.

No to jeszcze powiem pieknie :Dzień dobry, zyczac milego dnia.

Zaraz lece po zamowiony obiad przez dziadka.W pauzie rower- ostatnie dni z Tetesa.Jedzie do domu na 4 tygodnie , obiecalam jej dziadkowi , ze bede wpadac do niego na kontrole, kurde teraz juz na dwa domy bede latac...

Milego))

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...