Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

To by było na tyle. Krótko i na temat.

Nie mam ani czasu ani ochoty czytać skąd się to wszystko wzięło.

Mam internet i poszalałam z oglądaniem filmów. Właściwie to nie pamiętam chyba nigdy w życiu nie zrobiłam sobie takiego maratonu filmowego. I chyba dobrze na tym wyszłam.

Nie ma MY nie ma WY i bez sensu jest coś komuś udowadniać bo kogoś znamy dłużej a kogoś krócej. To nieważne. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, mamy taką samą pracę i potrzebujemy miejsca w sieci by mieć kontakt z innymi osobami w podobnej sytuacji. Miejsca gdzie będzie można pożartować i poużalać czasami. Miejsca gdzie chętnie rano wpadniemy na kawkę a wieczorem się pożegnamy. W międzyczasie pożartujemy. Takie tam drobiazgi ale ważne, myślę że dla każdego z nas. Przynajmniej dla mnie.

A teraz naprawdę idę spać. Papatki.

Jutro też jest dzień.

Nowy.

:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moderator napisał:

Witam. Z chwilą rejestracji na forum nie ma My, Wy, Oni. Jest Społeczność. Znacie zasady nieformalne, ale przypominam, że moderatornia nie czyta Waszych postów na bieżąco, zwłaszcza w luźnych rozmowach. Reagujemy tam tylko na zgłoszenia i na to co nam wpadnie w oko. 

Przypominam też o multikontach. Można jeszcze napisać, że się zbłądziło i prosi się o usunięcie drugiego konta, bo dnia dokładnego przyglądnięcia się multi nikt nie zna, a widzę, że musi nadejść, bo parę osób je posiada, także Ci którzy posądzają o to innych. Witam też tych, którzy odeszli, a teraz wrócili pod nowymi postaciami.

Moderator w myśl zasady z pierwszego akapitu nie będzie oceniał kto jest skąd. Po prostu wyłączy światło i dopilnuje, by nie zapaliło się wraz z nowym kontem, na co teraz przymykamy oko, bo druga szansa należy się każdemu.

Myślimy nad uruchomieniem narzędzia pozwalającego Wam rozmawiać przy kawkach w wybranym gronie, bo zdajemy sobie sprawę, że w rosnącej grupie nie można wymagać wzajemnej miłości, ale nie jesteśmy pewni, czy nie zadziała to na korzyść podziałów i jeszcze bardziej utrudni Wam wzajemny kontakt na forum publicznym. Szacunku wymagać będziemy zawsze bez względu na miejsce forum.

Nie zmuszajcie nas do bawienia się w pouczanie dorosłych ludzi, którzy ze względu na wykonywany zawód powinni mieć w sobie dużo większe pokłady zrozumienia dla innych. To ma być miejsce, do którego zawsze możecie wpaść, bo to ma być Wasze miejsce, internetowy hotel, w którym znajdziecie wsparcie, dobry humor i życzliwych Wam ludzi, nieidealnych, ale samych swoich. I tylko od Was zależy jakie to miejsce będzie, bo każdy z Was go tworzy.

W rodzinie Smerfów też nie jest idealnie, jest zgrywus, ważniak, osiłek, papa, łasuch, maruda, ciamajda itd. Ale siła jest grupie i w każdym z nich z osobna.

Pozdrawiamy smerfnie!

:cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Radek50 napisał:

muszę pomóc lucynie beacie,bo się zajedzie:tak2:....W niedzielny poranek witam Was,życząc spokojnego dnia i udanej niedzieli :cześć2: Pogoda zachęca do spacerów. Po śniadaniu zabieram dziadka i robimy wycieczkę na obiekty olimpijskie, potem Alstadt i obiadek...Dziś dzień wolny od gotowania, fajowo czasami coś zjeść podanego przez kogoś innego. Odpoczywajcie się, radujcie się pobytem na forum i zapomnijcie o podziałach. Pa :cześć:

Dzisiaj jet SOBOTA!!!!!!!!!:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Po tygodniowym " urlopie" w domu , wrocilam do dziadka .

Cos mi chyba w glowie zostalo , ze starych czasow i zajelam sie soba ))Wprowadzilam sobie diete ( swoja), i zaczelam biegac rano i wieczorem.Kawa bez cukru i mleka smakuje okropnie , jeszcze zebym fajki rzucila ?, ale to nie jest dla mnie prorytet niestety.

Pogoda cudna .

Milego dnia Wam zycze.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, 1bozka napisał:

Dzien doberek wszystkim,przesadziłam wczoraj z tymi filmami...główka boli ...spac sie chce..ale trzeba wstać...qurczaki przecież dzis sobota....jakas melancholia mnie dopadła..ALE I TAL WSZYSTKIM DZIEŃ DOBRY:d

Witam w klubie,ja też z tych namiętnie oglądających. Ostatnio staram się już nie oglądać seriali,bo oderwać jest się zbyt trudno,a przespać się czasem trzeba,dlatego jadę na filmach. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moderator napisał:

 

W rodzinie Smerfów też nie jest idealnie, jest zgrywus, ważniak, osiłek, papa, łasuch, maruda, ciamajda itd. Ale siła jest grupie i w każdym z nich z osobna.

Pozdrawiamy smerfnie!

To ja wybieram ciamajdę. Nieraz warto udawać takiego nieporadnego.  :$

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Dzień doberek

Udało mnie się przeżyć tą noc jakos

Teraz wiadro kawy ,faja, aspiryna no i po świeże bułeczki dmuchac

Spokojnej soboty, słońca i duuuuuuuużo świezego powietrza życzę:cześć2:

 

Aha...przeżyłeś...czyli już nie potrzebujesz okładów z ....ciała? :haha: Witaj wśród żywych...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dokończyłam "Kroniki Shannary". Ja zakręcona na fantasy jestem. W domu mam pięć regałów książek z czego cztery to fantasy. :haha:

A która twoja córcia podziela tę pasję? :książka: ......................................................to moja synowa będzie.....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...