Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry wszystkim :d słoneczko swieci, tu jest wesoło czyli wszystko w najlepszym porządku :d miłego dnia

Mhmmm...już się ukazała ...już będzie trzymała rękę na pulsie ...cokolwiek ten puls znaczy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miała się skontaktować telefonicznie ze mną zmienniczka , bo w niedziele przyjazd, czekałam do wieczora i nic.

Przy śniadaniu dostałam newsa, że nie przyjedzie :o.

Powody które podała rozśmieszyły moją szefin  (min.to że ona nie ma konta, więc jak dostanie kasę :szydera:).

Na szczęście Sylvia (córka Pdp )jest obrotną babką i sprawę już z rana załatwiła.

Na nocki bedzie przychodziła jakaś niemka, zrobi śniadanie, potem połozy babcie do łózka i pojedzie do swojej pracy. 

Resztę dnia ogarnie Sylvia. 

Już po wczorajszym poście Afryki miałam dziwny niepokój że tak długo nie dzwoni, myślałam że takie rzeczy tylko w Erze sie zdarzają. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Barometr w górę idzie ? ...No i gitarra ...będzie dobrze ...ładnie dzisiaj .

A to jest fajny temat do rozmów zwłaszcza z naszymi Pdp, bo tu każdy prawie lepszy lub gorszy barometr ma. Dziś muszę tam zajrzeć. Dzięki.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jakoś wstałam po tym wczorajszym masażu ale nie powiem, boli. Masażysta tak zaplanował żebym odsapnęła ze 2 dni a potem znowu. Polecam wszystkim zestresowanym i tym z poskręcanym kręgosłupem. Kurde boli a człowiek się cieszy jak głupi, że nareszcie fachowca dorwał :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...