Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ......

Pogoda piękna ( zapowiada się )żeby tylko nie wiało jak wczoraj ...to może wreszcie wyjdę i pozwiedzam wieś , ale zastanawiam się po kiego : zaglądać ludziom w ogródki ....liczyć bydełko , czy gdaczące lub kwaczące pierzaste ?.....Iiiii...lepiej se naokoło " mojego " gospodarstwa pochodzę ....przysiądę se na obalonej czereśni ...popatrzę na okoliczne pagórki i też będzie pięknie ....a nie przemęczę się ....

Noc miałam paskudną ...budziłam się ...kręciłam w łóżku jak sputnik ...teraz jestem klapnięta , ale kawa postawi mnie na nogi ....tylko ....dlaczego chodzę na paluszkach ...zachowuję się jak trusia a porzecież mogę łazić , garnkami łomotać , śpiewać ...śpiewać mi się nie chce ....na razie ...może się rozbujam i będę ...W chałupie cisza jak makiem zasiał... aż po uszach wali . Nie pisałam wcześniej , bo nie wiedziałam co , jak i w ogóle ...od przedwczoraj jestem samiuchna i do przynajmniej poniedziałku ( włącznie ) mam taka pozostać . Mój dziadeczek w szpitalu , ale stan stabilny ...musi przejść badania ..i wiem , że będzie dobrze , bo tak ma być i już !

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Witam was chory jak diabli, połamało mnie temperatura i inne dolegliwości.

Wspomagam się aspiryną, ale czy to pomoze?

Za oknem słoneczko wychodzi

Miłego dnia

miod cytryna imbir cynamon...o lozku nie wspomne ale podejrzewam ze na taki luksus nawet ty sobie pozwolic nie mozesz..

aspiryna...hmmm...moze cie oslabic na tyle ze zlapiec jakiegos wirusa..moze lepiej malinki ?

kuruj sie 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

miod cytryna imbir cynamon...o lozku nie wspomne ale podejrzewam ze na taki luksus nawet ty sobie pozwolic nie mozesz..

aspiryna...hmmm...moze cie oslabic na tyle ze zlapiec jakiegos wirusa..moze lepiej malinki ?

kuruj sie 

 

Generalnie imbir z cytryną walę codziennie, od roku, miodu nie mogę bo i tak słodki jestem,

Od 9 do 13 poleżec sobie mogę, malinek nie mogę no chyba żeby malinka wpadła i zrobiła mi okład.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Mój wychodny dzień ze względu na pogodę przełożony na dziś i gut.

Pogoda dziś cuuudna (tfu..tfu...)

Czyli...znów...premia świąteczna i gutschein z prezentu w dłoń i miasto moje!

 

@Helena2311  bezpiecznej podróży!

 

Ci, co na posterunku- łapcie po kubeczku

 

 

stol-kawowo-herbaciany-gryfow-slaski.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Generalnie imbir z cytryną walę codziennie, od roku, miodu nie mogę bo i tak słodki jestem,

Od 9 do 13 poleżec sobie mogę, malinek nie mogę no chyba żeby malinka wpadła i zrobiła mi okład.

bystry chlopak...nie wypadalo pisac wprost..:d...to czosnek...stare dobre lekarstwo...mozesz?

mowi sie ze najlepiej wypocic wylezec ze trzy dni...ciagiem..

mnie jak ostatnio rozlozylo to mi kolezanka cytryny kilogramami kupowala sok z woda ot tak albo sam..chcialo sie kwasnego..

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. 

Obudziło mnie piękne słoneczko, 3 kolejne dni mają być takie cieplutkie. 

Moja szefin już wróciła z Wiednia więc dzisiaj ja ruszam w miasto, trzeba trochę uszczuplić konto bo coś niebezpiecznie oszczędna się zrobiłam. 

Miłego i słonecznego dnia życzę nam wszystkim :kawa2::całus:

received_1784824581564018.jpeg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....rozkoszuję się urlopem, swobodą, tym że nic nie muszę.....gotować, sprzątać, grać w rummikub, myśleć co na obiad i kolacje, co się kończy i trzeba kupić.....pranie, sranie, prasowanie.....wszystko mam tam gdzie słońce nie dochodzi.....a nawet głębiej......la vita e bella......:oklaski:

Miłego dnia pysiaczki kochane :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pisałam, tłumaczyła w wątku dla dywersantów....ale słuchać, tfu...czytać niektórym się nie chciało....:lanie: Od razu na salony przyszli...kawusi się napić...poplotkować.....:szydera: Ale też fajnie....tu oświecenie też spływa na wszystkich...:dobrze: 

Nie wiesz jak to jest ,jak się wpuści chama do biura !? :haha:

 

I Dzień dobry Milusińscy !!!...co tam u Was Mordecki moje? Bo u mnie na stole solidny becher kawy stoi ,a za oknem słonko świeci i szron pobielił wszystko na co wlazł.:d

Dobrego dnia , spokojności ducha i wytrwałości w czynieniu dobra....no dobra ,już nie przynudzam ...ale zmęczona już jestem ,bo Bogiem a prawdą ciągnę już 11 tydzień ,bo przecież nie liczę tej czterodniowej " pauzy" w domowych pieleszach.:cool: ....:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Teresadd napisał:

Bo o co było pytać ,jak człowiek był zielony.?My się jeszcze uczymy co niektórzy przynajmniej nawigacji i takich tam innych.

Czy emotikonów to będzie więcej?A może są z laptopa ,bo więcej z taboreta korzystam .

Z laptopa są verboten...pokażą ci się jakieś dziwne znaczki....A w temacie nawigacji....kawał języka za przewodnika....zawsze odpowiadamy na pytania...czasami nawet za dużo....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, geronimo napisał:

Witam was chory jak diabli, połamało mnie temperatura i inne dolegliwości.

Wspomagam się aspiryną, ale czy to pomoze?

Za oknem słoneczko wychodzi

Miłego dnia

Geronimo.....kuruj się chłopie i nie dawaj się chorobie. Zdrówka Ci życzę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,za oknem ciepła i słoneczna wiosna,dlatego też dziś idę wyciągnąć moje Ferrari z garażu i ruszam w plener popedałować trochę.

Od powrotu czuję się tak jakbym w ogóle stąd nie wyjeżdżała,nic się nie zmieniło,te same ścieżki i znajome ulice. Dla mnie wielkim plusem przy pracy na skoczka było to,że przez około 2 tygodnie uczyłam się wszystkiego ,a o nudzie nie mogło być mowy.

Sztela  niby dobra i spokojna,ale niestety nudno. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Nie wiesz jak to jest ,jak się wpuści chama do biura !? :haha:

 

Chcesz w dziób? :ostrzegam: Ja rozumiem desantowe obawy...za długo dostawaliście baty...ale już czas się przyzwyczaić...tu nie biją za pytania...nie błądzić więcej proszę...:cmok:Pytać, pytać...a jak nam się znudzi, to i tak odpowiemy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, geronimo napisał:

Witam was chory jak diabli, połamało mnie temperatura i inne dolegliwości.

Wspomagam się aspiryną, ale czy to pomoze?

Za oknem słoneczko wychodzi

Miłego dnia

Witam Państwa z hotelu Ritz... No cóż Gero...Zrobiłbym Tobie okłady ze swoich młodych 48 letnich piersi ale ostrzegam - klata zarośnięta i może trochę odlotowo gilać...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, geronimo napisał:

Generalnie imbir z cytryną walę codziennie, od roku, miodu nie mogę bo i tak słodki jestem,

Od 9 do 13 poleżec sobie mogę, malinek nie mogę no chyba żeby malinka wpadła i zrobiła mi okład.

Weż dużą dawkę wit.C,ale nie lecz się samą cytryną bo to za mało. Jeśli to początki choroby powinno szybko pomóc.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Bo o co było pytać ,jak człowiek był zielony.?My się jeszcze uczymy co niektórzy przynajmniej nawigacji i takich tam innych.

Czy emotikonów to będzie więcej?A może są z laptopa ,bo więcej z taboreta korzystam .

Tereniu musisz rozwinac kategorie w emotkach(po prawej stronie ) i tam masz 211 sztuk ślicznych emotkow. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...