Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry z gorszej strony. Mannheim przywitało mnie prawdziwą wiosną,zarówno na termometrze jak i w przyrodzie,tu jakoś szybciej wszystko kwitnie niż w Polsce. 

Moja zmienniczka pojechała godzinę temu,zostawiła lodówkę pełną,jak i obiad na jutro ( kochana dziewczyna),tak więc mam czas odpocząć po długaśnej podróży.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co :szydera: :szydera: :szydera: ... cholera nie mogę się przestać śmiać ... miałam już o tym " hotelu " nie napomykać....ale nie mogę ,bo się uduszę.Byłam tam przed chwilą zerknąć ,czy może w końcu ktoś derekcje na zbitą twarz wyrzucił.,ale nie :d Wyobraźcie sobie ,że pewna "dama"  zapytała dlaczego znajoma ,która jest w Niemczech nie może się zarejestrować w tymże przybytku ,bo funkcja rejestracji konta zablokowana,a tak w ogóle to kobiecina się już zniechęciła...a teraz najlepsze ,oto odpowiedź  ( oczywiście na zielono ,ale mnie kredki wyszli).

Dzień dobry.Rejestracja nie jest dostępna od wieczora do rana,w soboty i niedziele oraz dni świąteczne .... koniec cytatu . Hilton tylko w dni robocze otwiera swe podwoje...tak trwaj "dobra zmiano." :szydera: :szydera: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Wiecie co :szydera: :szydera: :szydera: ... cholera nie mogę się przestać śmiać ... miałam już o tym " hotelu " nie napomykać....ale nie mogę ,bo się uduszę.Byłam tam przed chwilą zerknąć ,czy może w końcu ktoś derekcje na zbitą twarz wyrzucił.,ale nie :d Wyobraźcie sobie ,że pewna "dama"  zapytała dlaczego znajoma ,która jest w Niemczech nie może się zarejestrować w tymże przybytku ,bo funkcja rejestracji konta zablokowana,a tak w ogóle to kobiecina się już zniechęciła...a teraz najlepsze ,oto odpowiedź  ( oczywiście na zielono ,ale mnie kredki wyszli).

Dzień dobry.Rejestracja nie jest dostępna od wieczora do rana,w soboty i niedziele oraz dni świąteczne .... koniec cytatu . Hilton tylko w dni robocze otwiera swe podwoje...tak trwaj "dobra zmiano." :szydera: :szydera: :szydera:

No a czego sie spodziewałaś ? Moderator tez pracuje od poniedziałku do piątku od 9-17 ..zupełnie jak warzywniak . 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko.

 

Zdziwiona jestem bardzo.

 

Miałam rozmowę z koordynatorką przed chwilą.

Szykuje mi się podwyżka ze względu na zarwane nocki.

Zdziwiłam się, skąd wiedzą, bo jeszcze nie dzwoniłam z tym do firmy.

Okazało się, że to rodzina wystosowała maila z taką informacją.

Przy okazji dowiedziałam się, że zmienniczka tu nie wraca (a nic mi nie mówiła, jesteśmy w kontakcie). Będa szukać kogoś na zastępstwo.

Jeśli więc to potwierdzone info, to mogę tu wrócić (o ile się jeszcze bardziej nie pogorszy) w takim terminie, jak ja sobie chcę.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie slonko dopisalo i machnelam swoj standardowy dystansik..odpoczelam dotlenilam sie...i troche poogladalam...galeria na mnie wrazenia nie zrobila ale miejsce ktore adopotowano na nia...to majstersztyk...stara hala do produkcji lokomotyw...u nas pewnie by wyburzyli bo jakas taka moda zapanowala a tu prosze...

nawet budynek jak dla mnie prawie koscielny to teraz prestizowy biurowiec...czyli mozna..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Odrobiny oleju we łbie !? :haha:choć tyle,aby styki przesmarować.

Za późno ... Dajmy dziewuszynie pożyć ...niech se pisze ...odpowiada i wymyśla te pytania i odpowiedzi . Wiesz jaki trzeba mieć łeb na karku , żeby to wszystko ogarnąć ...z pomocą białego kapelusza ....tylko ? ... Serca chyba nie masz ...na Alasce zgubiłaś xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Za późno ... Dajmy dziewuszynie pożyć ...niech se pisze ...odpowiada i wymyśla te pytania i odpowiedzi . Wiesz jaki trzeba mieć łeb na karku , żeby to wszystko ogarnąć ...z pomocą białego kapelusza ....tylko ? ... Serca chyba nie masz ...na Alasce zgubiłaś xd

Dokładnie tak.Bez serc ,bez ducha ,to szkieletów ludy....tak to chyba pisał wieszcz ....a teraz Murzynek Bambo w Afryce mieszka....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Basiaim napisał:

@lucyna.beata, podoba mnie się Twój awatar :)

a dziekowac kochana dziekowac..

wiesz ze optymizm przyciaga dobro...i tak sobie wymyslilam...rozowe okulary codziennie na nosie  to w koncu przyciagna dobra aure...

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...