Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Z Elblaga nie mam zbyt daleko, bardzo chetnie pomoge Ci sprzatac flaszki wszelakie, tylko obawiam sie, ze musialoby to byc jakos w sierpniuO.o

no to sie dobrze sklada bo jakos w sieprniu wlasnie tez bede na wolnym zajedziemy do mirelki i tam ocykamy jej barek..ona tworzy rozne smacznosci...a potem na ogrod i do bialego rana:wino:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no to sie dobrze sklada bo jakos w sieprniu wlasnie tez bede na wolnym zajedziemy do mirelki i tam ocykamy jej barek..ona tworzy rozne smacznosci...a potem na ogrod i do bialego rana:wino:

A to ja bardzo chetnie ;))) Rowniez moge cos pysznego zamiast chleba przytargac;)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie, czy nie chcecie, opowiem wam moją przygodę. Żeby za łatwo nie było, będzie wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Wstęp już był...:szydera: Potrzebowałam posiadać, koniecznie i natychmiast, zdjęcia w dwóch odsłonach...dama w całej krasie i dama o korpus skrócona, niekoniecznie z łasiczką...:haha: Poszukiwałam fotografa i znalazłam. Udałam się w celach uwiecznienia oblicza mego ku potomności. Pani fotograf obstrykała, wybrać pozwoliła wg widzimisię mojego i....wrrrrr.....usłyszałam co następuje...110 Euro :szok: Myślałam, że zejdę na zawał :smutek:3 fotki, a co, taka rozrzutna jestem, za tyle kasy? :przekleństwa: Tubylcy również oczka wytrzeszczali ze zdziwienia, że drogo...:sos: Wychodzi na to, że praca w opiece się nie kalkuluje... @geronimopowinien zakład w DE otworzyć i zbijać kasę :szydera: Ja sobie w kołnierz popłakałam, kasę wybuliłam i zapowieszę fotki one w ramach złoconych, bo aż strach takie drogocenności w łapkach trzymać....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A to ja bardzo chetnie ;))) Rowniez moge cos pysznego zamiast chleba przytargac;)))

chleb tez siie znajdzie albo korzonki...mirela ma duzo...lawendy i jakiegos tam zielska...wiec damy rade...ja przytargam swoje buraki ziemniaki itd...

po slonine i cebule tez daleko nie ma...czysciocha czy trunki kolorowe?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chcecie, czy nie chcecie, opowiem wam moją przygodę. Żeby za łatwo nie było, będzie wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Wstęp już był...:szydera: Potrzebowałam posiadać, koniecznie i natychmiast, zdjęcia w dwóch odsłonach...dama w całej krasie i dama o korpus skrócona, niekoniecznie z łasiczką...:haha: Poszukiwałam fotografa i znalazłam. Udałam się w celach uwiecznienia oblicza mego ku potomności. Pani fotograf obstrykała, wybrać pozwoliła wg widzimisię mojego i....wrrrrr.....usłyszałam co następuje...110 Euro :szok: Myślałam, że zejdę na zawał :smutek:3 fotki, a co, taka rozrzutna jestem, za tyle kasy? :przekleństwa: Tubylcy również oczka wytrzeszczali ze zdziwienia, że drogo...:sos: Wychodzi na to, że praca w opiece się nie kalkuluje... @geronimopowinien zakład w DE otworzyć i zbijać kasę :szydera: Ja sobie w kołnierz popłakałam, kasę wybuliłam i zapowieszę fotki one w ramach złoconych, bo aż strach takie drogocenności w łapkach trzymać....:smutek:

Trza było automatu jakiegoś poszukać...teraz te foty to w testamencie musisz ująć.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

chleb tez siie znajdzie albo korzonki...mirela ma duzo...lawendy i jakiegos tam zielska...wiec damy rade...ja przytargam swoje buraki ziemniaki itd...

po slonine i cebule tez daleko nie ma...czysciocha czy trunki kolorowe?

Egal...procenty, kobieto, procenty się liczą....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

chleb tez siie znajdzie albo korzonki...mirela ma duzo...lawendy i jakiegos tam zielska...wiec damy rade...ja przytargam swoje buraki ziemniaki itd...

po slonine i cebule tez daleko nie ma...czysciocha czy trunki kolorowe?

Po kolorowej dłużej łeb napi....tala i ta słonina nijak nie włazi pod kolorek...musi czyściocha ...i śledź koniecznie...kurza twarz ,ja w sierpniu też zamiaruję urlopować i nawet się do Fiotowej zapowiadałam...no ,moje klimaty.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Trza było automatu jakiegoś poszukać...teraz te foty to w testamencie musisz ująć.:haha:

Ha :przekleństwa: To nie takie proste....:smutek:Zdjątek ci u mnie dostatek wielki, różne, przeróżne...w kształcie kuli, grzyba, a nawet cygara...:szydera: Ale miały być PROFESJONALNE, OD FOTOGRAFA...:przekleństwa: Tak sobie zażyczył mój potencjalny pracodawca :przekleństwa: W dupach się poprzewracało...:przekleństwa: A teraz mogę się chwalić cennym majątkiem....i zamiast dzieciskom krwawicę i schedę bogatą zapisać, muszę ją pomniejszyć o koszta fanaberyji czyichś...:przekleństwa: Jeszcze nie dostałam potwierdzenia, czy się nadają...:przekleństwa: Jutro się dowiem, czy jest git, czy mogą mnie głęboko w  pip...pip...pip...pocałować...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Po kolorowej dłużej łeb napi....tala i ta słonina nijak nie włazi pod kolorek...musi czyściocha ...i śledź koniecznie...kurza twarz ,ja w sierpniu też zamiaruję urlopować i nawet się do Fiotowej zapowiadałam...no ,moje klimaty.:d

Się fajnie zapowiada....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...