Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, violka napisał:

Kurcze O.o nie wiem jak się do tego odnieść :) bo ja zawsze kibicuję Niemcom :$ No chyba , ze grają z naszymi ale to zmienia postać rzeczy :d

Zawsze to ja tylko Polakom kibicuję, reszta moich preferencji jest bardziej skomplikowana :d.

Ameryka Południowa ogólnie zajmuje na tej liście wysoką pozycję, a chyba nikomu jeszcze nie zaszkodził delikatny łomot, szczególnie w wykonaniu Brazylii ;).

 

Powyższego posta zaczęłam pisać wczoraj w nocy, ale że padłam jak kawka, więc skończyłam teraz. 

 

Kawa wypita, za chwilę startuję do pracy, więc dzień dobry Opiekunkowo, życzę sympatycznej wiosennej środy  :).

Dla zaspanych 

kawa[1].png

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo.:d

Bawaria przykryta grubą warstwą deszczowych chmur.

Za oknem szaro, buro i mokro.

Moja PDP już po myciu i śniadaniu.

Teraz poleguje na kanapie, bo na 9 do fryzjera muszę ją dostarczyć.........a tu deszcz leje i jak ona biedna do auta dojdzie /musi 2 kroki zrobić, żeby do auta podstawionego pod sam nos tylko wsiąść/, to jej dzisiejszy problem na tą chwilę, później przyjdzie czas na kolejne.

No to spinam pośladki i do roboty.

A Wam życzę sympatycznego dnia:cześć3:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy !

Kolejny dzień przede mną ,z pewnością pełen " niespodzianek " i  z pewnością nie będzie to jajko- niespodzianka ... wieczór pokaże :szydera:.Dopić kawę,zakąsić papierosem i trza się brać z życiem za bary.

Dobrego dnia Ludziska i spokojności ducha ,mimo wszystko.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wąsy są fajne ...i lekki zarościk  albo bródka też ...fajne . Mój śp. ...też miał ...i to od przed wojny ...tj. Stanu Wojennego ...

Mój PP bez wąsa i bródki jak goły wygląda...:$ Po ..dziestu latach nie wyobrażam go sobie bez tych szmuków...:haha: Normalnie obcy facet obok :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, hawana napisał:

A wszystko w obronie naszej literatury pieknej, bo Kochanowski powiedzial: kochaj i pracuj. A to o nas przecie i zeby nam (szcz)cytowac zabraniac, tego bylo za wiele:szydera:

a... prze Kochanowskim to było motto przewodnie cystersów. Jakiś XIII wiek naszej ery. O dziwo cały czas z przyjemnością korzystamy z tego zawołania. A... szczegónie z pierwszej jego części; KOCHAJ . I my tu sobie dorobimy drugą część:  I RZUĆ:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry moi mili......coś wrzucę na ząb, siorbnę trochę kawy i lecę do fryzjera.....

Miłego dnia wszystkim życzę. :d

Witaj @awe59, miej fryzjera na oku, kontroluj  za jakie sprzęty łapie. Wczoraj była wyprzedaż nocników. Wielu fryzjerów przepychankę kolejkową  zrobiło, bo niby nowy trend na rynku zawitał, typ fryzury: wg nocnika :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...