Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim opiekunkom. Ja kawy nie pijam, ale dzisiaj po maluszku bo mnie synus mojej babki wnerwil. Spytalam sie go czy wyslal mi pieniadze za paragony i czy moze wydrukowac mi bilet lotniczy. I oczywiscie potwierdzil i rzucil na koniec: nie ma za co.

Czy ja jestem najgorsza opieknka na swiecie? Bo z opisu synusia to jestem wrecz potworem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lucyna.beata napisał:

a juz sie cieszylam ze wiosna nadchodzi...zerkam w okno i co widze????

SNIEG!!!!

i jak tu nastrajac sie slonecznie??

musze chyba siorbnac jeszcze jedna kawe bo powieki mi leca..jak dotrwam do 13ej????

tez was tak muli sennie??

Tu pada deszcz, ale 3 na plusie....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry.

Ja juz po dwoch kawach , moze i trzecia postawi mnie na nogi.Deszczowo jak na razie , z roweru nici chyba.Milego dnia.))

Nie ma złej pogody...są tylko ludzie nieodpowiednio ubrani :haha: Bierz przykład z @lucyna.beata...mróz, śnieg, wiatr, a ona zbija kalorie....:haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, makaroni napisał:

Dzien dobry wszystkim opiekunkom. Ja kawy nie pijam, ale dzisiaj po maluszku bo mnie synus mojej babki wnerwil. Spytalam sie go czy wyslal mi pieniadze za paragony i czy moze wydrukowac mi bilet lotniczy. I oczywiscie potwierdzil i rzucil na koniec: nie ma za co.

Czy ja jestem najgorsza opieknka na swiecie? Bo z opisu synusia to jestem wrecz potworem.

Pisała o tym @lucyna.beata....po iluś tam miesiącach następuje znużenie dla obu stron....masz tego najlepszy przykład... Nie wracaj znowu....:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pisała o tym @lucyna.beata....po iluś tam miesiącach następuje znużenie dla obu stron....masz tego najlepszy przykład... Nie wracaj znowu....:grzmotnąć:

Teraz juz nie wroce na 100%. Wkurza mnie tylko, ze synek sobie przyleci do mamusi na godzinke czy dwie i mnie na tej podstawie ocenia. I jeszcze mi mowi, ze wykazalam sie brakiem zrozumienia w stosunku do choroby jego matki.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Te parę godzin powiększyło się o kolejne 7...dajesz ze spowiedzią, dajesz....:ostrzegam::szydera:

Heloł :oklaski: no więc moja dzidzia małomówna, ale pogodna. Cukrzyk z demencją. Śpi do 11.00. Potem obiad o 15.00, podwieczorek o 18.00 kolacja o 20.00 i o 22.00 hop do wyrka. Syn rokendrolowiec z długimi włosami, miły i uśmiechnięty. Moje zadanie polega na tym żeby być, robić jeść, pilnować żeby dużo pił, bo drań nie chce i mam robić bilans wodny. Sklepy pod nosem dom zadbany i łatwy w utrzymaniu porządku.  I najlepsze :d mam Atlas do ćwiczeń. Siłownia w domu. Chciałem wysłać zdjęcie ale za duży rozmiar

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, makaroni napisał:

Teraz juz nie wroce na 100%. Wkurza mnie tylko, ze synek sobie przyleci do mamusi na godzinke czy dwie i mnie na tej podstawie ocenia. I jeszcze mi mowi, ze wykazalam sie brakiem zrozumienia w stosunku do choroby jego matki.

Możesz się tylko cieszyć że komuś innemu będzie zarzucał brak zrozumienia. O ile się dogada. :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grzegorz B napisał:

Heloł :oklaski: no więc moja dzidzia małomówna, ale pogodna. Cukrzyk z demencją. Śpi do 11.00. Potem obiad o 15.00, podwieczorek o 18.00 kolacja o 20.00 i o 22.00 hop do wyrka. Syn rokendrolowiec z długimi włosami, miły i uśmiechnięty. Moje zadanie polega na tym żeby być, robić jeść, pilnować żeby dużo pił, bo drań nie chce i mam robić bilans wodny. Sklepy pod nosem dom zadbany i łatwy w utrzymaniu porządku.  I najlepsze :d mam Atlas do ćwiczeń. Siłownia w domu. Chciałem wysłać zdjęcie ale za duży rozmiar

Zdjęcie zmniejsz...i przyślij...nawet w stringach możesz na nim być...:haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makaroni napisał:

Teraz juz nie wroce na 100%. Wkurza mnie tylko, ze synek sobie przyleci do mamusi na godzinke czy dwie i mnie na tej podstawie ocenia. I jeszcze mi mowi, ze wykazalam sie brakiem zrozumienia w stosunku do choroby jego matki.

Nie przejmuj się:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...