Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Serenity napisał:

O tak, agencje są jednak dosyć różne, choć jeśli chodzi o najważniejsze : jakość szteli to i tak uważam to za czysty przypadek : los na loterii. I tak nawet stosując wszelkie środki ostrożności ( najlepszy to rozmowa z bieżącym opiekunem czy opiekunką ) trafiłam 2 lata temu na istny horror ! Ale... mając doświadczenie i wiedząc co tu można znależć w Niemczech odjechałam z tej szteli 3 dnia.

Co do wyboru agencji to proponuję Ci taki stary temat.

 

Bardzo bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No widzisz. Ja tego nie wiedziałem.  A teraz najlepsze z mojego pobytu w Münster. Gadam z koordynatorką, uświadamiam jej, że to moje doświadczenia ponad dwutygodniowe, po za tym miękki nie jestem, 11 lat w szpitalu dyżurowałem w nocy ale po dyżurze szedłem spać... no i ona proponuje mi rozmowę z jakąś ich doświadczoną w opiece pielęgniarką. Muślę, po cholerę ni to, ale się godzę. Otóż ta rozmowa pomogła mi na tyle, że pielęgniarka obiecała wystawić rekomendacje o konieczności zacewnikowania mojej dzidzi. Babka po udarze i w dwójkę wydumaliśmy że to pewnie tzw. Pęcherz neurologiczny. To było w południe. I teraz najlepsze, usiądź jak stoisz. O 18.00 dostaję sms od syna seniorów ( notabene stomatolog) który mi pisze: żebym się nie przejmował bo służba pielęgniarska dziś wieczorem nie poda tabletki moczopędnej i już w ogóle na noc nie będą podawane!!!! Nosz kuźwa, moczopędne na noc!!!

Witaj w świecie oszołomów niemieckich :haha::smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

O 18.00 dostaję sms od syna seniorów ( notabene stomatolog) który mi pisze: żebym się nie przejmował bo służba pielęgniarska dziś wieczorem nie poda tabletki moczopędnej i już w ogóle na noc nie będą podawane!!!! Nosz kuźwa, moczopędne na noc!!!

No kuriozalne zupełnie, ale czy bez tej tabletki pani Babcia spała potem już spokojnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LACH napisał:

:szok:  :oops:  :zdrówko:  :hura: :hura: :hura:

 

Screenshot_20180318-101249.png

ano cos w tym jest...w domu na minusie bylo chyba 12 albo i wiecej..kolana mi skrzypialy smary zamarzalay ale...dalam rade rower sie sprawdzil mi smarki przymarlzy do polikow ale za to jaka frajda...tu wiatr mnie drazni bo gdyby nie to juz mnie w domu nie bylo..dziadek ma dzisiaj dyzur w kuchni ja mieszkanie ogarnelam wiec w zasadzie moglam pomknac ale pizga i tyle...moze pozniej jakos zelzy ...slonko wyszlo az sie prosi maly radweg do lasu wyszukac ...no coz...poczekamy

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ano cos w tym jest...w domu na minusie bylo chyba 12 albo i wiecej..kolana mi skrzypialy smary zamarzalay ale...dalam rade rower sie sprawdzil mi smarki przymarlzy do polikow ale za to jaka frajda...tu wiatr mnie drazni bo gdyby nie to juz mnie w domu nie bylo..dziadek ma dzisiaj dyzur w kuchni ja mieszkanie ogarnelam wiec w zasadzie moglam pomknac ale pizga i tyle...moze pozniej jakos zelzy ...slonko wyszlo az sie prosi maly radweg do lasu wyszukac ...no coz...poczekamy

 

Tu ciemno, zimno i do Domu daleko. Ale::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

No widzisz. Ja tego nie wiedziałem.  A teraz najlepsze z mojego pobytu w Münster. Gadam z koordynatorką, uświadamiam jej, że to moje doświadczenia ponad dwutygodniowe, po za tym miękki nie jestem, 11 lat w szpitalu dyżurowałem w nocy ale po dyżurze szedłem spać... no i ona proponuje mi rozmowę z jakąś ich doświadczoną w opiece pielęgniarką. Muślę, po cholerę ni to, ale się godzę. Otóż ta rozmowa pomogła mi na tyle, że pielęgniarka obiecała wystawić rekomendacje o konieczności zacewnikowania mojej dzidzi. Babka po udarze i w dwójkę wydumaliśmy że to pewnie tzw. Pęcherz neurologiczny. To było w południe. I teraz najlepsze, usiądź jak stoisz. O 18.00 dostaję sms od syna seniorów ( notabene stomatolog) który mi pisze: żebym się nie przejmował bo służba pielęgniarska dziś wieczorem nie poda tabletki moczopędnej i już w ogóle na noc nie będą podawane!!!! Nosz kuźwa, moczopędne na noc!!!

dla czego nie,mi jeden raz lekarz poradzil herbatke na noc,pomaga spac.i o zgrozo co polgodziny do toalety biegem,mialam naprawde bardzo ladny sen,tylko plis kross

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Jaśniej proszę?!?

O matko moja wiesz przeciesz pies to pies znaczy sierściuch bo kudłaty:trele: mąż wiesz kto to taki niekoniecznie kudłady chyba ze.....to sierściuch jak z brodą:trele: a śliniak to juz sama nie wiem mąż czy pies:donos: Ty to wczoraj za dużo:wino: ale do jutra będzie lepiej

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

O matko moja wiesz przeciesz pies to pies znaczy sierściuch bo kudłaty:trele: mąż wiesz kto to taki niekoniecznie kudłady chyba ze.....to sierściuch jak z brodą:trele: a śliniak to juz sama nie wiem mąż czy pies:donos: Ty to wczoraj za dużo:wino: ale do jutra będzie lepiej

Prawidłowowo postawiona teza....obroniona :zwyciezca::szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Tu ciemno, zimno i do Domu daleko. Ale::hura:

a tu nie az tak..tylko 512km ale inna aura...nie u siebie...inni ludzie inna mentalnosc...kiedys rozmawialismy z synem o poczatkach mojej pracy i on mi zasunal tekstem: nie probuj niemca zrozumiec...bo slowo "nie" ma w nazwie...i chyba cos w tym jest

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

a tu nie az tak..tylko 512km ale inna aura...nie u siebie...inni ludzie inna mentalnosc...kiedys rozmawialismy z synem o poczatkach mojej pracy i on mi zasunal tekstem: nie probuj niemca zrozumiec...bo slowo "nie" ma w nazwie...i chyba cos w tym jest

Mądry synuś...po Matce Champion'ce :zwyciezca::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Oki, doki.........image.png.92faea6c33945436d0990bb11408c7df.png nadchodzimy, bójcie się chłopaki, nadchodzimy.......:1000_loudspeaker::hura:

Musiałem wyostrzyć wzrok( co dziś jest nieomal niewykonalne), bo myślałem, że śmigają w pieluchomajtkach. Uchhhh

          :szydera:   :hura:   :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

O matko moja wiesz przeciesz pies to pies znaczy sierściuch bo kudłaty:trele: mąż wiesz kto to taki niekoniecznie kudłady chyba ze.....to sierściuch jak z brodą:trele: a śliniak to juz sama nie wiem mąż czy pies:donos: Ty to wczoraj za dużo:wino: ale do jutra będzie lepiej

Ok. Jutro to przeczytam raz jeszcze.

                   :hura:  :donos:   :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...