Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poszlam sie dotlenic :papieros:na balkon i co widze???

tu taki deptak jest nad rzeka pieknie itd...idzie babka z kijkami , sie zapiera wiatr dmucha az ja...wywrocil:kopara:...bidula sie podniosla nawet jakis pan ja wsparl meskim ramieniem i tak pokustykali oboje na bok...chyba musial a sie lekko potluc bo utyka..az mi sie zal babki zrobilo...czyli rowerowania dziszie..

wprawdzie nieobawiam sie ze watr mnie porwie bo az taki silny nie jest :haha:ale zadyszki moglabym dostac i co wtedy???:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Hahaha, ja się dziewczyn nie boję :cześć2:za bardzo Was lubię xd

@Mirelka1965

zapomniala jeszcze dodac ze prawde czasami wprost walimy co niewygodne bywa i moze dlatego co niektorzy....kapituluja ale grunt miec mozliwosc poforumkowania odreagowania wirtualnie wywalenia stresu itd...a czasami i skorzystania z  pomocy doswiadczonych kolegow i kolezanek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

zapomniala jeszcze dodac ze prawde czasami wprost walimy co niewygodne bywa i moze dlatego co niektorzy....kapituluja ale grunt miec mozliwosc poforumkowania odreagowania wirtualnie wywalenia stresu itd...a czasami i skorzystania z  pomocy doswiadczonych kolegow i kolezanek

Dokładnie :) po za tym, że zacytuję: tylko prawda was wyzwoli :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

zapomniala jeszcze dodac ze prawde czasami wprost walimy co niewygodne bywa i moze dlatego co niektorzy....kapituluja ale grunt miec mozliwosc poforumkowania odreagowania wirtualnie wywalenia stresu itd...a czasami i skorzystania z  pomocy doswiadczonych kolegow i kolezanek

Prawdę koleżanka @lucyna.beata rzecze :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dokładnie :) po za tym, że zacytuję: tylko prawda was wyzwoli :d

Niektórzy się tej prawdy boją, jak diabeł święconej wody :haha: Dzisiaj jest nas mało, bo @violka, @Blondi i @Heidi podróżują...ale wrócą, wrócą...bo my tu zawsze wracamy :szydera: Tu jest nasz drugi dom :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

tia...juz to gdzies...kiedsy slyszalam...

ale nie moge zakumac gdzie...ta pamiec:szok:...a moze lepiej...ten pesel...:haha:

Czyli S...K...S....:szydera::haha: Aż spytała sie wujka googla....to biblijne jest, a ty chyba nie biblijna, tfu...nie moherowa jesteś? :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czyli S...K...S....:szydera::haha: Aż spytała sie wujka googla....to biblijne jest, a ty chyba nie biblijna, tfu...nie moherowa jesteś? :haha:

alez nie!!! w kosciele ne leze bezdomna zeby prezenty dawac nie jestem...kiedys i owszem ale wiesz ze czlek cale zycie sie uczy i wnioski wyciaga wiec...welny moher nie lubie:haha:

a to znalazlam ...tzn z moim wujkiem google gadlam i mi podpowiedzial:

Prawda nas wyzwoli, mówią, i rzeczywiście tak jest- nikt nie mówi jednak, że to wyzwolenie boli jak cholera.Rachel Van Dyken (z książki Toxic)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze...wole nie liczyc O.oale teraz spoko...dziadek leglbyl ja z babka przy lapku wiec mozna rzec ze taka parogodzinna przerwa...

zabieram sie za ogladanie reklam z metro moze cos trafie z wyprzedazy ...musze pomalu myslec o zakupach i to na dwa domy ...wiecie...dzieci ida na swoje ale...dziecmi pozostaja

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Korzonki mnie nie bolą, chciałam tylko wspomóc głodną koleżankę. :szydera:

acha...

a to sorki....

mirela nie trawi ...ma problemy po zielonym:haha: ale ja owszem chetnie sie posilam takimi wynalazkami 

a pro po..

poczta wczoraj przyszla przesylka z firmy calorie clever...porcje makaronu ryzu itd z korzenia konjac..smakuje jak smakuje ale..najfajniesze..

raz ze 100gram to 10kcal 

a dwa..ja nie place:d

u nas do kupienia ale..paczuszka to 7-10 pln...

poki co mam zabawe dziadek sie cieszy ze blyskawicznie schudnie...a ja...mu kibicuje :haha:

a w nocy wedruje i wcina orzechy albo to niby przypadkiem mu w lodowce zostawie:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a ja jeszcze...wole nie liczyc O.oale teraz spoko...dziadek leglbyl ja z babka przy lapku wiec mozna rzec ze taka parogodzinna przerwa...

zabieram sie za ogladanie reklam z metro moze cos trafie z wyprzedazy ...musze pomalu myslec o zakupach i to na dwa domy ...wiecie...dzieci ida na swoje ale...dziecmi pozostaja

22...22..22...a stelomierza nie ma :smutek:  Na dwa domy...szczęściara :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

acha...

a to sorki....

mirela nie trawi ...ma problemy po zielonym:haha: ale ja owszem chetnie sie posilam takimi wynalazkami 

a pro po..

poczta wczoraj przyszla przesylka z firmy calorie clever...porcje makaronu ryzu itd z korzenia konjac..smakuje jak smakuje ale..najfajniesze..

raz ze 100gram to 10kcal 

a dwa..ja nie place:d

u nas do kupienia ale..paczuszka to 7-10 pln...

poki co mam zabawe dziadek sie cieszy ze blyskawicznie schudnie...a ja...mu kibicuje :haha:

a w nocy wedruje i wcina orzechy albo to niby przypadkiem mu w lodowce zostawie:haha:

 

No to kibicuj mu dalej :cześć3: Ale o tym wynalazku nie słyszałam....no, ale ja raczej anty wynalazkowa jestem....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

To ile już robisz w tym zawodzie? :szok: Ja jestem świeżynka.....4 z okładem i nadal mam dreszcz emocji przed każdym nowym zleceniem :tak2: Lubię otwierać stele, układać "na nasze", korygować zapędy rodzin.....to daje tyle frajdy :hura: A potem nowe wyzwanie, nowa stela, nowy dreszczyk.....:oklaski: Jak ja to lubię :hura:

Przy czwartym miejscu też jeszcze miałam jakiś dreszczyk emocji, nawet duży.

Ale to było 7 lat temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

Przy czwartym miejscu też jeszcze miałam jakiś dreszczyk emocji, nawet duży.

Ale to było 7 lat temu.

 

Ja nie miałam na myśli czwartego miejsca, tylko cztery lata :haha: Ale to i tak mniej niż ty :tak2: Może to kwestia charakteru? :cool: Może usposobienia? :cool: Nieważne....pożyjemy, zobaczymy...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...