Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Heidi napisał:

Mój Pop ryje ze śmiechu, chodzimy po domu i śpiewany jak opętani :dxd:love:. Dawaj jeszcze nowości tego typu

Wejdź na wątek "Nauka niemieckiego przez piosenki"..tam jest duuuużo takich fajnostek ;) Będzie dziadzio miał ubaw przez parę dni :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lucyna.beata napisał:

poszlam na bogato do kawy mamy ciasto z pbuta smietana....juz sie chlodzi w lodowce..

zapraszam....

Już biegnę z nową piosenką na ustach :d. Ale bajery xd. Znowu mam 5 lat prawie tyle co mój PoP,on ma 7 lat. Dobrana z nas para :d. No i pszczół już ie szukajcie. Ja je mam w lapusiu :dobrze:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lucyna.beata napisał:

hej robaczki...

klaplnieta jestem ....nie moge na obroty wskoczyc....glowe mam daleeeeeeko za soba...dzisiaj schowałam swoja komorke do...lodowki....

poszlam na bogato do kawy mamy ciasto z pbuta smietana....juz sie chlodzi w lodowce..

zapraszam....

 

Dosiądę się z podwójnym espresso. Dziś moje RR pełza po podłodze.>:(

zmeczona-kobieta-w-pracy-lezy-twarza-na-biurku-379838-article.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powanderowałam po okolicy, bo wiosny szukałam :d Co prawda, nie ma jej jeszcze w mojej okolicy, ale za to znalazłam dwa stanowiska boczniaka....:tak2: Niestety....zbioru nie dokonałam, bo za blisko drogi o dość wysokim natężeniu ruchu...:( Czyli flaczków grzybowych nie będzie :smutek: Ale spacerek boski...relatywnie ciepło, bez wiatru, bez deszczu...takie...przedwiośnie :tak2: A jak wam dzionek upłynął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta

probowałam grozilam i nic..nie chce wylezc z suszarki...wiec sie zwloklam...i powiesilam dziada...uparty nie chcial sie dac zaklamerkowac...zwlaszcza taki jeden wielki recznik ja go wieszam od spada...tak ze trzy razy...dziadek stal obok i mowie do niego ze nawet pranie mnie nie slucha..smac sie zaczal i mowi...albo walnij lampke wina albo idz spac bo za moment zamienimy sie rolami a was dwie to nie obskocze...taki dziadzio marzyciel...ujarzmilam reczik i siadlam na fotelu ...jakby powietrze ze mnie ucieklo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc , biorę się dzisiaj za korektę urody . Jutro mam dzień towarzyski i na pewno nie spędzę go w Aldi :) . Dzisiaj zrobiłam parę ładnych fotek w dodatku prawie wiosennych . Miłego wieczoru życzę i spokojnej nocy .

Jutro będę wyglądała tak...:dobrze:

 

aj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...