Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Maria Jolanta a mogę kiedyś powiedzieć, że może była to....sztela marzeń:oklaski:tu też w tej chwili mogę tak powiedzieć, babcia od 6 dni przechodzi swoistą, pozytywną, metamorfozę....Dobrze było z rodziną pogadać , choć to nie donosicielstwo, bo dotyczy tylko wyłącznie domowników:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Witajcie:) Tak zawsze chciałoby się zaczynać dzionek...dobrymi wieściami z rana. Jeszcze jednej szteli nie skończyłem, a mam już akceptację na następną. Zdaję sobie sprawę, że chłopaki mają mniej ofert niż dziewczyny, więc nie wybrzydzam. Lekka sztela na obrzeżach Berlina, bez nocnego wstawania, samochód i to za jedyne ...1500. A dziadek trzy razy w tygodniu do przedszkola jeździ, gdzie go muszę zawieźć na 9 i odebrać o 17...Więc nic,  tylko się :oklaski:

Miłego dnia:)

@Łukasz

o...to moze bedziemy sasiadami bo ja podobnie jak ty jestesm na obrzezach berlina...kto wie??

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Łukasz

o...to moze bedziemy sasiadami bo ja podobnie jak ty jestesm na obrzezach berlina...kto wie??

 

51 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Łukasz

o...to moze bedziemy sasiadami bo ja podobnie jak ty jestesm na obrzezach berlina...kto wie??

JA tez jestem na obrzeżach Berlina....Łukasz:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

 

JA tez jestem na obrzeżach Berlina....Łukasz:d

no to super...tylko jak juz kiedys  pisalam...nie wiem z jakich powodow unika sie jak ognia spotykania sie...a juz bron boze gdzie kto jest...taka narodowa przypadlosc...

no luki wybieraj..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, unikam spotykania się ....raz tylko w Köln umówiłem się w lipcu z dziewczyną poznaną w Rewe...o czym wtedy pisałem..A dlaczego z nią ? Bo ona nie jest bywalczynią naszego forum. Ja z kolei nie umawiam się, sorry, z nikim z forum. Później zawsze mogą wyjść jakieś niedomówienia, niesnaski itd itp :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Tak, unikam spotykania się ....raz tylko w Köln umówiłem się w lipcu z dziewczyną poznaną w Rewe...o czym wtedy pisałem..A dlaczego z nią ? Bo ona nie jest bywalczynią naszego forum. Ja z kolei nie umawiam się, sorry, z nikim z forum. Później zawsze mogą wyjść jakieś niedomówienia, niesnaski itd itp :)

spoko luz Łukasz ,lepiej spotkać sie i pogadać na forum, ja tez uważam ze tak jest,lepiej i bezpieczniej,z takich powodów jak podałeś.ja jeszcze tydzien i zjeżdżam do domciu,może na moje miejsce Ty jedziesz.Chce pobywac troche z rodziną.Pojsc do teatru , do kina, a juz na pewno do Opery do Lwowa.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Tak, unikam spotykania się ....raz tylko w Köln umówiłem się w lipcu z dziewczyną poznaną w Rewe...o czym wtedy pisałem..A dlaczego z nią ? Bo ona nie jest bywalczynią naszego forum. Ja z kolei nie umawiam się, sorry, z nikim z forum. Później zawsze mogą wyjść jakieś niedomówienia, niesnaski itd itp :)

Zapomniałeś chyba dodać pomówienia ,plotki i oszczerstwa a także wyśmiewanie  i obgadywanie ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Zapomniałeś chyba dodać pomówienia ,plotki i oszczerstwa a także wyśmiewanie  i obgadywanie ;)

Zawsze z takiej rozmowy mogą przeniknąć informacje, o których dowiedzieć się mogą inni. Kiedyś przechodziłem to, więc wiem...z rzekomo szczerej rozmowy, strzępy informacji docierały do innych znajomych.    Wolę więc być ostrożny, a jak już się spotkać, to z osobą, z którą nie mam wspólnych znajomych:):)

Co za fajny dzień, jeszcze zarezerwowałem sobie domek nad jeziorem w górach. Byleby pogoda, początek lipca, była. W ubiegłym roku czerwiec i połowa lipca były upalne

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Zawsze z takiej rozmowy mogą przeniknąć informacje, o których dowiedzieć się mogą inni. Kiedyś przechodziłem to, więc wiem...z rzekomo szczerej rozmowy, strzępy informacji docierały do innych znajomych.    Wolę więc być ostrożny, a jak już się spotkać, to z osobą, z którą nie mam wspólnych znajomych:):)

Co za fajny dzień, jeszcze zarezerwowałem sobie domek nad jeziorem w górach. Byleby pogoda, początek lipca, była. W ubiegłym roku czerwiec i połowa lipca były upalne

To ja już zamawiam na cały lipiec piękną pogodę w razie jakbyś chciał przedłużyć pobyt :) oj tęskni się za tym latem tęskni :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Witajcie:) Tak zawsze chciałoby się zaczynać dzionek...dobrymi wieściami z rana. Jeszcze jednej szteli nie skończyłem, a mam już akceptację na następną. Zdaję sobie sprawę, że chłopaki mają mniej ofert niż dziewczyny, więc nie wybrzydzam. Lekka sztela na obrzeżach Berlina, bez nocnego wstawania, samochód i to za jedyne ...1500. A dziadek trzy razy w tygodniu do przedszkola jeździ, gdzie go muszę zawieźć na 9 i odebrać o 17...Więc nic,  tylko się :oklaski:

Miłego dnia:)

Lukasz! Suuuper!!!!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Tak, unikam spotykania się ....raz tylko w Köln umówiłem się w lipcu z dziewczyną poznaną w Rewe...o czym wtedy pisałem..A dlaczego z nią ? Bo ona nie jest bywalczynią naszego forum. Ja z kolei nie umawiam się, sorry, z nikim z forum. Później zawsze mogą wyjść jakieś niedomówienia, niesnaski itd itp :)

no widzisz....czyli nasza narodowa przypadlosc jest wszedobylska...jak zagadnelam w temcie jakis miesiac temu to nikt sie nie wypowiedzial co i jak...no trudno...ale moze faktycznie lepiej wirtualnie niz w rzeczywistosc ...tak tez mozna czlowieka poznac...zeby [potem nie bylo ze jeden drugiego np wygryzl albo cos jeszcze..

wiec...piszmy poki co..na forum

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no to super...tylko jak juz kiedys  pisalam...nie wiem z jakich powodow unika sie jak ognia spotykania sie...a juz bron boze gdzie kto jest...taka narodowa przypadlosc...

no luki wybieraj..

a czemu tak incognito ....moze opinie i czerwone buzki oficjalnie??? oj ktos chyba odwagi nie ma sie ujawnic..ale mnie to rybka...kto sie pi...zda urodzil kanarkiem nie bedzie...tak mi kiedys moja znajoma powiedziala...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, beatrix+ napisał:

xd

Ja na forum ogrodniczym  się spotykamy z ludzmi...i też romanse bywają.

Nie bój @Łukasz , żona się niedowie...:pxd

Polacy solidarni są w kraju...za granicami już nie.

Tez jestem na forum ogrodniczym, nie chcę podawać linka, żeby nie było reklamy.  Bardzo fajne forum, wprawdzie za bardzo jeszcze nie korzystałam z rad, wszystko jest jeszcze przede mną .

A co do drugiej wypowiedzi to napiszę, że takie czasy nastały, w których stare powiedzenie stosować należy " Sam jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem ' .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, aga1 napisał:

Tez jestem na forum ogrodniczym, nie chcę podawać linka, żeby nie było reklamy.  Bardzo fajne forum, wprawdzie za bardzo jeszcze nie korzystałam z rad, wszystko jest jeszcze przede mną .

Wszędzie jestem beatrix+ , może jesteśmy na tym samym...;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...