Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Heidi napisał:

takie figury O.o już były u ciebie też sprawdzane  O.o

w wieku lat siedemnastu byłem dla koleżanek i kolegów moderatorem dyskusji  nad tą książką ...to były czasy. Herbatkowanie raz u jednej osoby, raz u innej....taką paczkę tworzyliśmy. I co ciekawe, skupialiśmy się na pierwszej części, na teorii, a nie na obrazkach:haha: tacy byliśmy, takie czasy...

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jestem miłośniczką "Nad Niemnem" Orzeszkowej...pozytywistka ze mnie...:dobrze:

Ja też :) i do tego Wierna rzeka Żeromskiego  i Noce i dnie   Dąbrowskiej  i oczywiście Lalka    Prusa :d Czytam globalnie , wiec dołączę jeszcze Zbrodnie i kare  Dostojewskiego i Biały kieł :love: oraz Martin Eden   Londona .... oj jest tego dużo , ale z całej klasyki , książka najbliższa  memu sercu to Mały Książę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aga1 napisał:

Fest wieje. Widzę, że wywiało wszystkich . .

w związku z powyższym zaczęłam planować obsadę w moim ogrodzie. Znalazłam fantastyczne nasiona papryki, która skutecznie wyprowadzi z moich grządek inne warzywa 5a60dbb968936_paprykakobietasexy.jpg.4b6f2bc5fc35f92b84ecc83f3ae6aecc.jpg i aby nie było smutno i nudno , to jeszcze zasadzę 5a60dbf94957f_paprykasexyfacet.jpg.b567d342727d1c13ac06bb36073d1685.jpg. Tylko kto ten łan  zbierze ? xd

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja też :) i do tego Wierna rzeka Żeromskiego  i Noce i dnie   Dąbrowskiej  i oczywiście Lalka    Prusa :d Czytam globalnie , wiec dołączę jeszcze Zbrodnie i kare  Dostojewskiego i Biały kieł :love: oraz Martin Eden   Londona .... oj jest tego dużo , ale z całej klasyki , książka najbliższa  memu sercu to Mały Książę  

Wychodzi ja to, że tworzymy Pozytywistyczne Towarzystwo Zdrowo Zakręconych i Miłośników Czytadeł  Wszelakich :cześć3::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że na własną zgubę zapisaliśmy poczytne tytuły książęk. Wszyscy odrabiają zaległe lekcje. Czytanie przed snem. Tylko co to później za sny będą . Być może niejedna osoba teleportuje się do przeszłych epok, albo skęci jakieś przestępstwo we śnie i odpowiadać nie będzie przed sądem, bo i za co ? O.o ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zapomniałam jeszcze o Sadze ludzi lodu :d

To był bajer. /Teraz mi dogodziłaś. Niestety ne dotarłam do ostatnich tomów. Podczas czytania od rana do wieczora, wlosy nieuczesane, zęby nieumyte, zupa przypalona. Czytanie na bezdechu. :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Non omnis moriar"  ( Nie wszystek umrę ") czytałam z przerwami, bo nie byłam w stanie jednym tchem. Książka dała mi wiele do myślenia , podobnie jak praca w opiece. Chodzi o to, żeby  życie na ziemi nie było  tylko „etapem przejściowym”. Każdy powinien zostawić wkład w ewolucji świata i własnym życiorysem udowodnić sens swojego istnienia  i  swoje racje. 
Chodz o to, żeby każdy z nas został zapamiętany. Wszystko zależy od nas smych.

Co po niektórych zostaną dzieła artystyczne, potomstwo i inne.........Co po tobie zostanie ? (nie pisz tu, zastanów się tylko, warto :$)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam aż za bardzo rozrywkowy dzień więc na nudę nie narzekam. :przekleństwa:

Dzisiaj spokój, zawsze tak jest przez jakiś czas jak przegnie, pewnie będzie milusia przez kilka dni albo nawet tygodni. Już jej powiedziałam że na nic na świecie tu nie wrócę i odliczam dni do wyjazdu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...