Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakas wyspana,,do 11 dzisiaj się leżakowałam,,,jeden boczek a potem drugi a potem przytulanka,,żadnego budzika ani musu wstawania ,,to tak się człowiek rozbestwi na dobre,że niedługo pomyli dzień z nocą,,:święty: nie !! tak zle nie będzie ,, Dobranoc ludziki,,,spać i snic o wszystkim co piękne w Nowym Roku by się spełniło,,warto marzyć,,warto,,,:spioch::święty::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i witamy witamy..

kubeczki o parodn...filizanki sa przygotowane wiec zapraszam:kawa:...mleczko swiezo....otwarte zeby nie powiedziec wydojone ha ha ha:trele:..ale to dla chetnych ..ja wole czarna bez dodatkow .....sama w sobie smakuje bosko

milego dnia wszystkim zycze..

ja ide :kawa2:i budze sie...czekam na was kochani

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heidi napisał:

No dobra. To też idę  leżakwać. Pop pewnie jak co noc będzie chciał 3 razy z domu czmychnąć to lepiej wyspac się na zapas. Dobranoc . Miodowych snów :cmok:

@Heidito on taki...znikajacy punkt jest kochana...jak jack scalia w takim filmie gral o tym tytule...

a serio wspolczuje

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie mam...wstaje raniuto zalaczam pompe a potem ogarniam w domu...pranie obiad sniadanie dla meza pdp ale noce mam spokojne i to najwazniejsze...spanie bez przerywnikow daje odpoczac od calodziennje bieganiny 

dzisiaj w planie wygonic dziadka na zakupy ...mam wtedy spokoj...potem obiadek a potem 3 godzinna przerwa ...wieczor zawsze szybko mija chociaz siedze przy babce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani w drugi dzień Nowego Życia, tfu....Roku :cmok: Jak to dobrze mieć duży hoboczek :haha: Siorbnęłam :kawa: od @lucyna.beata i od @Alicja09...obie pysznościowe, obie gorące, obie aromatyczne...tylko za to kozie coś podziękuję....pozostanę przy winogronkach...na razie....śniadanko poczeka ciut, bo muszę poczytać, co się tu naklepało wczoraj po moim odmeldowaniu :haha: 5a4b34c873f9d_dziedobrybudzikzmyszk.jpg.21edfdeb6dad5d26d43dd94becb96f72.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

no, jakieś leniuchy :haha:

 A ja chyba kawkę od Alicji teraz wypiję :kawa2:

Coś się tak rozbestwił? :haha: Odkąd zostałeś "damem" do towarzystwa to jakiś taki roszczeniowy się zrobiłeś :donos: Ale niech ci tam będzie....:tak2: Zaraz ludki powstają, pomeldują się i można :dyskusja: jak zawsze...:tak2: A tymczasem :kawa2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...