Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie moi drodzy ....kto spi niech odpoczywa po nocnym balu a kto juz zaczyna oczka otwierac melduje ze gotuje wode na nasza :kawa:...ja wysiarbie filizaneczke:kawa2: zeby sie dobudzic..i czekam na was kochani:cześć3::cześć3:

mam nadzieje, ze po imprezie nie bedzie niespodzianek i stawicie czolo naszym pdp:oklaski:

ale gdyby jednka slabo sie ktos czul np bolaly go nogi:szok::rozpacz:...polecam masaze...i sen:682_sleeping_accommodation:...opiekun tez czlowiek i musi czasam sie wyluzowac ha ha ha xd:trele:

milego dnia :tak:

na sniadanie polecam jogurt z owocami alb chrupiacy bekon z sadzonym jajeczkiem...kto co woli:cześć:

ciasta nie ma ale to byloby za duzo co nie?:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  - jakos dziwnie sie czuję :) no tak , rok starsza jestem . Przespałam z małymi przerwami noc sylwestrową. Mam metode . Składam i przyjmuję zyczenia wcześniej i idę spać. Wybrałam metodę " na misia " , przesypiam ten czas. 

W NOWYM 2018 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWIA , SPOKOJNOSCI I RADOŚCI .

                                                                                                                                                            aga1

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani .Mamy nowy roczek podobno ten z zaokrągloną cyferką na końcu jest lepszy O.o:trele:.Mam nadzieję,ze dla każdego z nas przyniesie jakieś niespodzianki i tylko same zajebiaszcze :cmok:tego Wam życzę oraz cierpliwości i wytrwałości pracy ,zdrowia i szczęscia oraz spełnienia Wszystkich marzeń i zrealizowania planów:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani :1007_hearts: No to pijemy pierwszą :kawa: w tym roku :tak2: Moje postanowienie....nie siorbać za głośno :haha: Ale hoboczka nie zmienię :tak2: Przebalowaliśmy z @Łukaszem noc sylwestrową we dwoje, nogi mnie bolą okrutnie po tych hulankach :donos:  Życzenia składałam o północy, więc teraz nie będę się powtarzać :tak2: Krótko mówiąc...najlepszego dla Was :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie kochani :1007_hearts: No to pijemy pierwszą :kawa: w tym roku :tak2: Moje postanowienie....nie siorbać za głośno :haha: Ale hoboczka nie zmienię :tak2: Przebalowaliśmy z @Łukaszem noc sylwestrową we dwoje, nogi mnie bolą okrutnie po tych hulankach :donos:  Życzenia składałam o północy, więc teraz nie będę się powtarzać :tak2: Krótko mówiąc...najlepszego dla Was :cmok:

A moje nie mlaskać przy jedzeniu bo czasami mam z tym problem :haha:Po powrocie do Polski zaczynam stosować specjalną dietę i wcale nie w celu zredukowania masy ciała ale w celu poprawy kondycji zdrowotnej kiedyś jak miałam problemy zdrowotne to zalecił mi ją zielarz do którego trafiłam bo lekarze nie za bardzo potrafili mi pomóc .Stosowałam przez jakiś czas z doskonałym efektem ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

A moje nie mlaskać przy jedzeniu bo czasami mam z tym problem :haha:Po powrocie do Polski zaczynam stosować specjalną dietę i wcale nie w celu zredukowania masy ciała ale w celu poprawy kondycji zdrowotnej kiedyś jak miałam problemy zdrowotne to zalecił mi ją zielarz do którego trafiłam bo lekarze nie za bardzo potrafili mi pomóc .Stosowałam przez jakiś czas z doskonałym efektem ;)

A ja, jak tylko wyjadę z Polski, to też będę stosować specjalną dietę, ale właśnie w celu zredukowania masy ciała :haha: I żaden zielarz mi jej nie zalecił, żaden lekarz...ja sama sobie ją zaordynuję :donos:  Do niedawna (czytaj...do świąt) z dobrym skutkiem działała, to myślę, że tym razem też przyniesie pożądany efekt :haha:Jakoś tak te moje idealne wymiary się ciut, ciut zachwiały :szok::szydera::haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Łukasz napisał:

:oklaski:Mirelka1963 dawaj

images-2.jpeg

Dopiero w Nowym Roku mnie olśniło, dlaczego skracasz mnie uporczywie o te dwa centymetry :haha: Jak wczoraj potańczyliśmy, to zrozumiałam, że chcesz, aby różnica we wzroście nie była za mała między tanzenpartnerami :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Słodziaki Opiekuniaki  w Nowym  2018 roku. Życzę  Wam i sobie oczywiście  zdrowia,  bo  resztę sobie wydrapiemy  własnymi pazurkami. I  co najważniejsze zaraz po tym życzeniu,to aby link  https://opiekunkaradzi.pl pozwolił nam trwać w tejże wirtualnej przyjaźni i nie tylko wirtualnie, bo jestem pewna,  że pewnego dnia i tak każdy z nas gdzieś  i kiedyś spotka się albo w De albo w Pl. To tylko  kwestia czasu i chęci.  Pięknie jest żyć  i myśleć, że  gdzieś tam.... Ktoś dzieli mój los wygnańca za chlebem i jest mu z tym całkiem dobrze. Czyż nie jest tak jak piszę? :wino:Otwieram szampana  i pije wasze zdrieue przyjaciele ,bo oczywiście północ przespałam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witajcie Słodziaki Opiekuniaki  w Nowym  2018 roku. Życzę  Wam i sobie oczywiście  zdrowia,  bo  resztę sobie wydrapiemy  własnymi pazurkami. I  co najważniejsze zaraz po tym życzeniu,to aby link  https://opiekunkaradzi.pl pozwolił nam trwać w tejże wirtualnej przyjaźni i nie tylko wirtualnie, bo jestem pewna,  że pewnego dnia i tak każdy z nas gdzieś  i kiedyś spotka się albo w De albo w Pl. To tylko  kwestia czasu i chęci.  Pięknie jest żyć  i myśleć, że  gdzieś tam.... Ktoś dzieli mój los wygnańca za chlebem i jest mu z tym całkiem dobrze. Czyż nie jest tak jak piszę? :wino:Otwieram szampana  i pije wasze zdrieue przyjaciele ,bo oczywiście północ przespałam 

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, wspaniale się bawiliście ! a ja po prostu położylam się wśród wystrzałów i ku mojemu zdumieniu zasnęłam i spokojnie przespałam całą noc.

Może to dobra wróżba na Nowy Rok ? Pogoda też niezła.

              Nowy Rok pogodny, zbiór będzie dorodny.

I tego wszystkim życzę : dużo spokoju i sukcesów w naszej niełatwej pracy !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Serenity napisał:

Moi drodzy, wspaniale się bawiliście ! a ja po prostu położylam się wśród wystrzałów i ku mojemu zdumieniu zasnęłam i spokojnie przespałam całą noc.

Może to dobra wróżba na Nowy Rok ? Pogoda też niezła.

              Nowy Rok pogodny, zbiór będzie dorodny.

I tego wszystkim życzę : dużo spokoju i sukcesów w naszej niełatwej pracy !

Też tak zrobiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...