Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, 1bozka napisał:

To ja jeszcze jedną flaszeczkę stawiam:wino::wino:a moze byśmy tak razem tego sylwestra zaczęły:wino::dyskusja:

Jestem za :oklaski::hura: Chociaż, prawdę mówiąc...już zaczęłyśmy :oklaski::oklaski::oklaski: Jako mój wkład serniczek i bigosik dokładam do imprezki :hura: Antybiotyk mam na tapecie do wtorku...:( więc szampanika bezalkoholowego stawiam.... nie żadne piccolo...porządny, niemiecki, z czarnej porzeczki :tak2: Znaczy świętujemy....:wino::hura::wino::oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

Piękna piosenka, ale ja już za starymi milościami nie płaczę. Przeszło mi .

Z latami stałam się jakoś  mało wybaczająca....

O, teraz jest czas takie historie pozamykać. Jak kogoś dawniej nie było w naszym życiu to niech się teraz sam męczy.

Pewnie jeszcze młoda jesteś. Ja patrzę na mojego podopiecznego i słucham . Widze jak oczy mu jasnieja w trakciej opowiadania o swoim życiu w młodości . O dziewczynach o miłościach . Nie warto trzymać w sobie zadry nawet jak ból po niej został. Z czasem wszystko blaknie i nabiera innego znaczenia . Głowa do góry i w ten nowy rok  raźnym krokiem wkraczmy . Chcieć to móc, a móc to chcieć.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aga1 napisał:

jaką sałatke robisz na ten ostatni dzień w roku? . Chyba w domu jesteś skoro jeszcze masz zakupy w planie. Tu w D wszystko na klucz do wtorku .Miłego sylwestrowego balu  i to w doboroym towarzystwie . Jedną lampkę szampana na pomyślnośc opiekunek :tak:.

sałatkę zrobiłam,obiad przygotowany, kupiłam pieczywo i owoce na sałatkę owocową. Tak jestem w domu od kilku lat,opiekuję się córką. W D pracowałam jako opiekunka i nie tylko(szparagi),mam zamiar wrócić ,bo ileż można klepać biedę. Czekam aż córka będzie bardziej samodzielna.Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, aga1 napisał:

Pewnie jeszcze młoda jesteś. Ja patrzę na mojego podopiecznego i słucham . Widze jak oczy mu jasnieja w trakciej opowiadania o swoim życiu w młodości . O dziewczynach o miłościach . Nie warto trzymać w sobie zadry nawet jak ból po niej został. Z czasem wszystko blaknie i nabiera innego znaczenia . Głowa do góry i w ten nowy rok  raźnym krokiem wkraczmy . Chcieć to móc, a móc to chcieć.

:1007_hearts:

 

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja rozumiem, że to pora obiadowa dla wielu z was....ale może jakieś preludium? :haha:kMzU2MDg3ODksNzUyNTMzfszampan_3.gif.96a099e5e1ae6aaaec8a6bcdec6cdbdd.gif

kochani ja juz jestem gotowa na Sylwestową zabawe ,,,i czekam na gosci:cześć3: sałatki przystawki, paszteciki i takie tam..A ja  .. ze chyba ..nielzle moze byc, a co tam raz w roku daje sobie rozgrzeszenie:wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. Dziękuję, że  już można  zacząć świętować zeznanie starego  roku :cześć:. Rodzina pop przyniosła mi sałatkę, Wędliny. Szampana. :oklaski:. Pop ciągle lula w swoim świecie, więc zabieram się do roboty sama :oklaski::trele: . Trzeba wykazac się zaangażowaniem i talerze wylizać. Szampana z wami obalić. Wasze  ....:zdrówko: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Oki. Dziękuję, że  już można  zacząć świętować zeznanie starego  roku :cześć:. Rodzina pop przyniosła mi sałatkę, Wędliny. Szampana. :oklaski:. Pop ciągle lula w swoim świecie, więc zabieram się do roboty sama :oklaski::trele: . Trzeba wykazac się zaangażowaniem i talerze wylizać. Szampana z wami obalić. Wasze  ....:zdrówko: 

Najlepszego :wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja rozumiem, że to pora obiadowa dla wielu z was....ale może jakieś preludium? :haha:kMzU2MDg3ODksNzUyNTMzfszampan_3.gif.96a099e5e1ae6aaaec8a6bcdec6cdbdd.gif

Moj podopieczny juz w łóżeczku zaopatrzyłam go medycznie i spoko. Ale zrobie kolacje taka trochę wystawniejszą , dla siebie :( . Może też cos uszczknie . Corka przed wyjazdem przyniosła  nam sekta pt" BURGGRAF " .Nie będę otwierała . Wypijemy jak nas będzie więcej w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

Moj podopieczny juz w łóżeczku zaopatrzyłam go medycznie i spoko. Ale zrobie kolacje taka trochę wystawniejszą , dla siebie :( . Może też cos uszczknie . Corka przed wyjazdem przyniosła  nam sekta pt" BURGGRAF " .Nie będę otwierała . Wypijemy jak nas będzie więcej w domu. 

Moi Panowie zaopatrzyli się w Whisky o smaku miodowym, limonki, lód, pepsi, soki ze trzy rodzaje, chipsy, więc bąbelków nie będziemy otwierać :( Ale co mi tam...ze mnie taki alkoholowy pijacz, że bąbelki w wodzie mineralnej starczą :haha:A mam taki fajny porzeczkowy sekt...stoi już ze trzy lata...i chętnych brak :tak2: Pewnie kiedyś na e-bay'u go sprzedam za grubą kasę ;) Niech zatem stoi i mocy, tfu...ceny nabiera :oklaski: A ja tak wirtualnie :wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Wastawiłyśmy jednocześnie tylko, że ja w innym temacie . He, he chyba do tańca Cie poproszę.

 

A teraz dość sentymentów, ide podłogę umyję w łazience . Trza do rzeczywistości wócić :(

Czyli bardzo białe tango :haha: Panie proszą... panie...zatem...let's dance :oklaski: Może przy tym? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aga1 napisał:

Wastawiłyśmy jednocześnie tylko, że ja w innym temacie . He, he chyba do tańca Cie poproszę.

 

A teraz dość sentymentów, ide podłogę umyję w łazience . Trza do rzeczywistości wócić :(

Zostaw tę łazienkę.... chyba, że masz fun ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...