Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zeby z wprawy nie wyjsc....zaparzylam :kawa:...caly termos i zapraszam tych co jeszcze czuwaja i tych co zaczynaja myslec o przestawieniu sie na czuwanie...czyli wracajacych..

jutro odjazd ...wracam w to samo miejsce , czyli pod berlin...ale w porownaniu z poprzednimi wyjazdami luzik...7 tygodni ...no i wiem co mnie czeka....tzn mniej wiecej bo przeciez z pdp nigdy nic nie wiadomo...

milego dna zycze ...jeszcze kilka drobizgow kupic musze wiec bieganinia

 

do spisania sie niebawem

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj skowroneczku @lucyna.beatadzięki za poranną :kawa:, dzisiaj wcześnie się obudziłam, :( i  tak rozmyślam,co ja tu robię? Tak jakoś dziwnie mi  się tu  pracuje. Rodzina PDP wyraźnie oczekuje ode mnie obsługiwane ich! Nigdy wcześniej na innych miejscach tak nie miałam :)Wiem,  to zasługa stałej zmienniczki :( @jolantapl. Zdrowiej szybciutko :love::1007_hearts:, bo nie ma nic gorszego, jak choroba w obcym kraju. A jak u @Mirelka1965,? Czy wszystko już dobrze? Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę a chorym szybciutkiego powrotu do zdrowia :love:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani :cmok: Zapragnęłam napić się z wami :kawa: .Melduję, że żyję....ledwo, ledwo....Ryjcio wygląda jakby pszczoła ukąsiła, ząbek na miejscu został, antybiotyk muszę co 12 godzin łykać, Ketonal co 6 godzin do tego, więc fajnie nie jest :smutek: Ale żyję i to jest ważne....Nie byłam tutaj wczoraj bo polegiwałam cały dzionek, okłady z lodu czyniłam, temperaturę miałam... i dzisiaj to samo mnie czeka...Obiecuję, że wrócę, jak dojdę do siebie.

Wszystkim zbierającym się do do wyjazdu życzę szerokiej drogi, pięknej pogody, czasu szybko płynącego, mało pracy i lekkich zleceń....Do następnego kochani...:róża:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani .Spokojnego ,radosnego dnia wszystkim życzę.@erika chciałabym być już zdrowa ale sama nie wiem jak się to skończy i to nawet nie chodzi o chorobę w obcym kraju bo lekarze i szpitale są wszędzie ale o to ,że ja tu pracuje i nie mogę po prostu sobie wyjść do lekarza czy chociażby położyć się w ciągu dnia jak mi coś dolega .Sama jestem ciekawa jak rozwiąże ten problem firma może teraz będzie łatwiej kogoś znależć na moje miejsce bo jest już po Świętach .A o moim stanie zdrowia mogę napisać tylko tyle ,że nie mogę siedzieć ani się schylać to znaczy teoretycznie mogę ale wtedy ból mam taki ,że ho ho więc prawie całe dnie chodzę .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry - ja juz dotarłam . Trasa jak ta lala :) żadnych korków i kapsli :) . O 12.3o byłam na miejscu. Obiada zjadłam z podopiecznym i biorę się za pracę. Musze się rozejrzeć co  mi tu poprzestawiali ;):słabo:. Podopieczny połozył sie, co jeszcze mc temu nie było stosowane. Słabnie z dnia na dzień.

Ja też jestem zmęczona, mam zamiar odpocząć w pracy , jakby to nie brzmiało. Słyszałam w busie bardzo fajną piosenkę chciałam na powitanie wstawić. Zapomniałam tytuł he, he , he . Ale dowcip fajny słyszalam to wstawię ( jak nie zapomnę ).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Zjezdzam stąd  18.01.2018. Super miejsce. Miejscowość  Gotha. Prawdopodobnie bedzie potrzebna osiba na zmianę.  Na dziś  tylko brak Internetu. Jak zrobią to wracam.

Ja juz pisałam , że dla mnie internet to dodatek na szteli. Jak masz dobrą sztele a w dodatku piszesz, że super. To internet " pryszcz "  :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla  mnie : warunki, płaca, stan podopiecznego . To jest wazne . Co mi po internecie, jak w nocy muszę wstawać, jedzenie wyliczone a o wolnym bez problemu moge tylko marzyć . Tez nie korzystam z internetu w komórce jesli na szteli nie mam. Ale teraz bez roamingu można kontaktować sie taniej. A i do mnie dzwonią w razie "W".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i ściskam cieplutko :) Wczoraj wróciłam z gościny i z  dreszczami wskoczyłam pod kołderkę . Jakieś choróbsko mnie dopadło i trzyma do teraz >:( Ale z tego co czytam , to już jakaś epidemia forumowa panuje :( Trzymajcie się kochani , ci zdrowi , ci przeziębieni i ci obolali i kurujmy się , bo trzeba radośnie przywitać Nowy Rok.:tak2::wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Uf mam antybiotyk :oklaski: tylko kiedy i kto mi wykupi :kopara:

Zadzwon do apteki, tej w której leki pobierają dla podopiecznej. Dowożą . Podaj nazwę antybiotyku i powiedz, że nie możesz wyjść z domu a recepte oddasz przy dostawie.  Podadzą . Zdrowia życzę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...