Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, 1bozka napisał:

Moze cos wiecej jakies wskazowki  Mirelko bo chyba wiem ale...:d taki niby Lukasz  bo ciacho.  a nie Lukasz:cool: moze ktos cos widzial  wie:cool:

Szukaj dzielnego, odważnego, wytrzymałego, cierpliwego, tolerancyjnego, uśmiechniętego....prawie świętego, bo tylko taki z nami tu wytrzyma :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !!! Odpoczywam a co najbardziej mi dziwne ,,że nie myślę co mam ugotowac i zrobić na święta,,luzik pełny,,jakos inaczej i trochę dziwnie,,ale fajnie ,,za mało czasu mam nieraz na  laptopa,,jestem pierwszy raz w Hiszpani,,ok! podoba mi sie :oklaski: musze troche fotek przerzucić na laptopa,,z telefonu,,słońce i te palmy ,,trochę za zimno na kąpiel w morzu,,ale poczekam na to słonce gorące,,,A więc camping super jak małe miasteczko,,ludzie tutaj siedzą po 15 lat ,,z przerwami małymi w ciągu roku ,,jest tu tyle atrakcji dla ludzi,że wcale się nie dziwię ,ze siedzą tutaj,,potrafią się super bawić,,tańce sa 3 razy w tygodniu,,nauka tańca ,,gimnastyki wodne, jedzą i piją od rana do wieczora,,party są codziennie,,wino i piwo sie leje strumieniem,,warunki na Campingu są super..czysciutko i pięknie,,paradowanko odwalam,,poznałam juz bardzo dużo ludzi ,,szlifuje język ,,nasz domek tez jest udekorowany świątecznie,,lampy i inne dekoracje łącznie ze świeżą choinką,,mandarines smakuje bardzo bardzo,,:p:love: nie powiem,ze jeden dzien jest tutaj tani,,bo nie jest,,ale mnie to nie dotyczy,,słodziak finansuje,,przebywac na takim campingu trzeba miec portfel pełny,,bo nie każdego stac na takie wyskoki,,jedno powiem,ceny w sklepie są niższe niż w De,,artykuły spożywcze są tanie,,mam duży Market  na samym Campingu,,jest wszystko co dusza zapragnie,,nie trzeba nawet jechac,,,nigdzie,,, pogoda ? 20 stopni ale słońce praży i zero wiatru ,,spokój i cisza ,,wieczorem słychąc tylko szum od morza,,jak fale nadają,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry !!! Odpoczywam a co najbardziej mi dziwne ,,że nie myślę co mam ugotowac i zrobić na święta,,luzik pełny,,jakos inaczej i trochę dziwnie,,ale fajnie ,,za mało czasu mam nieraz na  laptopa,,jestem pierwszy raz w Hiszpani,,ok! podoba mi sie :oklaski: musze troche fotek przerzucić na laptopa,,z telefonu,,słońce i te palmy ,,trochę za zimno na kąpiel w morzu,,ale poczekam na to słonce gorące,,,A więc camping super jak małe miasteczko,,ludzie tutaj siedzą po 15 lat ,,z przerwami małymi w ciągu roku ,,jest tu tyle atrakcji dla ludzi,że wcale się nie dziwię ,ze siedzą tutaj,,potrafią się super bawić,,tańce sa 3 razy w tygodniu,,nauka tańca ,,gimnastyki wodne, jedzą i piją od rana do wieczora,,party są codziennie,,wino i piwo sie leje strumieniem,,warunki na Campingu są super..czysciutko i pięknie,,paradowanko odwalam,,poznałam juz bardzo dużo ludzi ,,szlifuje język ,,nasz domek tez jest udekorowany świątecznie,,lampy i inne dekoracje łącznie ze świeżą choinką,,mandarines smakuje bardzo bardzo,,:p:love: nie powiem,ze jeden dzien jest tutaj tani,,bo nie jest,,ale mnie to nie dotyczy,,słodziak finansuje,,przebywac na takim campingu trzeba miec portfel pełny,,bo nie każdego stac na takie wyskoki,,jedno powiem,ceny w sklepie są niższe niż w De,,artykuły spożywcze są tanie,,mam duży Market  na samym Campingu,,jest wszystko co dusza zapragnie,,nie trzeba nawet jechac,,,nigdzie,,, pogoda ? 20 stopni ale słońce praży i zero wiatru ,,spokój i cisza ,,wieczorem słychąc tylko szum od morza,,jak fale nadają,,,:love:

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Na założycielkę nie licz....zakochana tańczy ze słodziakiem  bolero albo fandango i nie ma czasu na takie przyziemności....:haha:A @Moderator też zajęty....tworzy nam stelomierz, tworzy i stworzyć nie może....:oops: No nic...ktoś otworzy :tak2:

Są tańce i to jakie ,,ale ja kumata jestem w tańcu i wszystko obtańczę ,,co tylko możliwe,,a ze słodziakiem nam wszystko extra wychodzi,,także tany tany tany a cobędzie po 3 msc? bedziemy 1 parą na parkiecie!!!:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 a jak Twoje kochanie dziś wróci, zaśpiewaj mu tę piosenkę, haha. Pewnie się stęskniliście za sobą:)

 

Dzięki, ale moje szczęście będzie dopiero jutro:smutek: Nieplanowana zmiana :donos:.....z @Maria Jolanta nie będą razem busika naprawiać :haha:A czy zaśpiewam, to nie wiem...może się przestraszyć zawodzenia :oops::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi :love:

Stęskniłes się widze za mną:love: Ja za Wami bardzo:love:  ale 2 tys, km mam za soba,,jazda super ,,full przystankow na :papieros: miałam,,żyję i teraz tylko będe odpoczywac i zwiedzac dalej,,dla mnie liczy się spokój,,no i sie roztańcze tutaj na maxa,,a tego mi zawsze mało,,bo kocham tańczyc,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I kto to mówi? :szok: Ta co cały dzień się nie pokazała :trele:

Ja ciągle biegam i tracę kasę i czas >:( a w między czasie stoję w kuchni . I wszyscy znajomi zjeżdżają do Pl , więc trzeba nadrobić też zaległości towarzyskie :) ale myślami jestem z Wami :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc dobranoc   piernik upieczony sernik szarlotka sie piecze,farsz na golåbki zrobiony na uszka tez,OMG a jeszcze pierogi kapusta z grzybami, PAN KARP czeka w kolejce,na choince jeszcze gwiazda gdzies tam sie zawieruszyla.Mirelko Ty jeszcze drobiazgi a ja taka nieogarnieta.......Juz spac wszyscy poszli...a co tam jeszcze zdåze:wino:Dobranoc Wam zycze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałam po 12 godzinach jazdy. Mieliśmy szczęście bo zjeżdżając na A4 kierowcy busów zorientowali się że jest A4 zamknięta i wycofaliśmy. Busiki się ustawiły i cofały jeden za drugim a zjazd zrobiliśmy pod prąd bo tam kolejny busik stał i cofał tyłem. Wiem, niezrozumiałe to ale napiszę tylko że uniknęliśmy stania w 4-godzinnym korku.

Podróż byłaby udana gdyby nie to że same baby jechały. Żadnego blondyna, żadnego !!!!

W domu zostałam przywitana jak królowa. Wnuczki porobiły mi mnóstwo prezentów i niespodzianek. Spektakle, śpiewy i nawet teatrzyk. Normalnie tak się śmiałam że aż mnie policzki rozbolały. Jedna z wnuczek śpiewała kolędy, druga tańczyła a najmłodszy wnuczek poszedł się wysiusiać i wrócił goluteńki. Robił za dzieciątko Jezus. :szydera:

Albo przedstawienie jak to mamusia siedzi z córką bo druga córka wolała pojechać w góry na narty. Kolacja świąteczna, na stole wylądowały paluszki i soczek. Przez kolejne 5 minut mamusia siedzi i zajada paluszki a córka zniknęła. Pojawia się "druga" córka w rękawiczkach, czapce i zimowych butach i opowiada że wolała wrócić z gór na święta do domu. Po czym siada i zajada paluszki. Mija kolejne 5 minut. Akcja była tak wartka że wszyscy oglądający przedstawienie tracili wątek. :szydera::szydera::szydera:

Był też teatrzyk. Krzesła osłonięte kocem robiły za scenę. Tylko Piotruś jak to zobaczył to woła "raz, dwa, tsy. A ku-ku" i odsłania kulisy. :d:d:d

Nie, no trzeba to było widzieć żeby wyłapać ten cyrk jaki był w domu z okazji mojego powrotu.

Jutro napiszę o zmienniczce ale teraz tylko tyle że jak sąsiadka zobaczyła busika to wyleciała z domu w sweterku żeby mi wręczyć pudełko czekoladek i podziękować. A ja tylko pomogłam im kilka dni temu przy samochodzie a zajęło mi to kilka minut.

Jestem szczęśliwa. :serce:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Dojechałam po 12 godzinach jazdy. Mieliśmy szczęście bo zjeżdżając na A4 kierowcy busów zorientowali się że jest A4 zamknięta i wycofaliśmy. Busiki się ustawiły i cofały jeden za drugim a zjazd zrobiliśmy pod prąd bo tam kolejny busik stał i cofał tyłem. Wiem, niezrozumiałe to ale napiszę tylko że uniknęliśmy stania w 4-godzinnym korku.

Podróż byłaby udana gdyby nie to że same baby jechały. Żadnego blondyna, żadnego !!!!

W domu zostałam przywitana jak królowa. Wnuczki porobiły mi mnóstwo prezentów i niespodzianek. Spektakle, śpiewy i nawet teatrzyk. Normalnie tak się śmiałam że aż mnie policzki rozbolały. Jedna z wnuczek śpiewała kolędy, druga tańczyła a najmłodszy wnuczek poszedł się wysiusiać i wrócił goluteńki. Robił za dzieciątko Jezus. :szydera:

Albo przedstawienie jak to mamusia siedzi z córką bo druga córka wolała pojechać w góry na narty. Kolacja świąteczna, na stole wylądowały paluszki i soczek. Przez kolejne 5 minut mamusia siedzi i zajada paluszki a córka zniknęła. Pojawia się "druga" córka w rękawiczkach, czapce i zimowych butach i opowiada że wolała wrócić z gór na święta do domu. Po czym siada i zajada paluszki. Mija kolejne 5 minut. Akcja była tak wartka że wszyscy oglądający przedstawienie tracili wątek. :szydera::szydera::szydera:

Był też teatrzyk. Krzesła osłonięte kocem robiły za scenę. Tylko Piotruś jak to zobaczył to woła "raz, dwa, tsy. A ku-ku" i odsłania kulisy. :d:d:d

Nie, no trzeba to było widzieć żeby wyłapać ten cyrk jaki był w domu z okazji mojego powrotu.

Jutro napiszę o zmienniczce ale teraz tylko tyle że jak sąsiadka zobaczyła busika to wyleciała z domu w sweterku żeby mi wręczyć pudełko czekoladek i podziękować. A ja tylko pomogłam im kilka dni temu przy samochodzie a zajęło mi to kilka minut.

Jestem szczęśliwa. :serce:

 

 

I na takie chwile warto czekacxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...