Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hexa, wiem, jak się czujesz. Długo miałem ślady po zadrapaniach i ugryzieniach. Pielęgniarce wolno schodził obrzęk z szyi, pielęgniarz musiał nowe szkła i oprawki sobie kupić, a przez kilka dni musiał przykładać opatrunek na oko. To jest chwila, moment. Nie wiesz, kiedy. Darmstadt i Kolonia zawsze mi się będą kojarzyć z agresywną babcią, haha.

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

Hexa, wiem, jak się czujesz. Długo miałem ślady po zadrapaniach i ugryzieniach. Pielęgniarce wolno schodził obrzęk z szyi, pielęgniarz musiał nowe szkła i oprawki sobie kupić, a przez kilka dni musiał przykładać opatrunek na oko. To jest chwila, moment. Nie wiesz, kiedy. Darmstadt i Kolonia zawsze mi się będą kojarzyć z agresywną babcią, haha.

 

 

A widzisz :szept:Gdybyś był bardziej otwarty , to z Darmstadt miałbyś też fajne  wspomnienia :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1bozka...a wiesz, że ja też nie wiem o co chodzi?:haha:

A  tak na luzie ... Kto chce, niech czyta, kto nie chce, niech nie czyta

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/seks/13-rzeczy-ktore-powinienes-wiedziec-o-seksie-ale-nikt-ci-tego-nie-powiedzial/fj35chw#slajd-8

A teraz urządzam akcję EINKAUFEN. Bis später:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

Hexa, wiem, jak się czujesz. Długo miałem ślady po zadrapaniach i ugryzieniach. Pielęgniarce wolno schodził obrzęk z szyi, pielęgniarz musiał nowe szkła i oprawki sobie kupić, a przez kilka dni musiał przykładać opatrunek na oko. To jest chwila, moment. Nie wiesz, kiedy. Darmstadt i Kolonia zawsze mi się będą kojarzyć z agresywną babcią, haha.

 

 

 

4 minuty temu, violka napisał:

A widzisz :szept:Gdybyś był bardziej otwarty , to z Darmstadt miałbyś też fajne  wspomnienia :love::d

Otwórz się natychmiast >:( to już żadne miasto nie będzie Ci się kojarzyło z agresywną babcią a co najwyżej ze słodką opiekunką ;):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Witam Was cieplutko i pozdrawiam ze słonecznej polskiej krainy :d  :oklaski: 

@violka jakie ja śliczne firanki szydełkowe widziałam.  Zrobiłam zdjatko dla Ciebie. Wyślę  jak będę miała Internet. Zaczynam myśleć o robotach na szydełku i drutach, którą to pasję dawno zarzucilam. Jest tu sklep z wełnami po 1 € za motek. Kusi mnie . och Kusi los :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Hexa, wiem, jak się czujesz. Długo miałem ślady po zadrapaniach i ugryzieniach. Pielęgniarce wolno schodził obrzęk z szyi, pielęgniarz musiał nowe szkła i oprawki sobie kupić, a przez kilka dni musiał przykładać opatrunek na oko. To jest chwila, moment. Nie wiesz, kiedy. Darmstadt i Kolonia zawsze mi się będą kojarzyć z agresywną babcią, haha.

 

 

Ugryźć nie może, bo zęby w szklance, ale podrapała. Pokazałam synowi odniesione rany. PDP natychmiast opowiedziała,że mnie nie ma całymi dniami, bo jeżdżę z  mężczyznami :oklaski:Siłę ma niesamowitą, ale wstać nie ma siły. Babcia Combat:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Poszłam do babci po przerwie mówię jej ,że już pora wstać na kawę a ona do mnie po  imieniu mówi O.o zapamiętała moje imię :oklaski:

Moja różnie mnie nazywa, po imieniu zdarza się, bo ja zawsze poprawiam, żeby dodawała Frau ...:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

A ta babcia to Niemka ?O.o jak Niemka to komplement Ci walnęła :haha:

 

19 minut temu, jolantapl. napisał:

A ta babcia to Niemka ?O.o jak Niemka to komplement Ci walnęła :haha:

Niemka, rodem z Brandenburgii, ale wydała się za Bawarczyka. Też tak myslę, że to komplement:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Hexa napisał:

Wskazany dystans, wtedy mozna przetrwać ;)

 

Ale czy warto i jak dlugo ? Jest tam podwójna stawka ?

@Hexa ja bym rzekła : nix wie los... Dałabym już spokój i szykowała sobie zasłużony odwrót i im szybciej tym lepiej.  Miewałam bardzo złośliwych Pdp i niektórzy też kłamali w żywe oczy próbując oczerniać i zwracając uwagę rodziny na siebie i jakoś to niby szło, ale  pamiętajmy, że krew nie woda i w końcu coś z tych kłamstw Pdp się przyklei i rodzina zaczyna wierzyć....

Nie ma na to co czekać.

         Ale mimo wszystko większość moich Pdp nie kłamała jawnie  i nie byli to ludzie agresywni.  Szkoda zdrowia na tą Pdp.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Serenity napisał:

 

 

Ale czy warto i jak dlugo ? Jest tam podwójna stawka ?

@Hexa ja bym rzekła : nix wie los... Dałabym już spokój i szykowała sobie zasłużony odwrót i im szybciej tym lepiej.  Miewałam bardzo złośliwych Pdp i niektórzy też kłamali w żywe oczy próbując oczerniać i zwracając uwagę rodziny na siebie i jakoś to niby szło, ale  pamiętajmy, że krew nie woda i w końcu coś z tych kłamstw Pdp się przyklei i rodzina zaczyna wierzyć....

Nie ma na to co czekać.

         Ale mimo wszystko większość moich Pdp nie kłamała jawnie  i nie byli to ludzie agresywni.  Szkoda zdrowia na tą Pdp.

Na pewno nie będę dłużej niż, to konieczne. Muszę dać szansę, tym pflegedienst, które przyjdą po Nowym Roku. Może nauczę się czegoś:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.08.2015 at 15:22, Blondi napisał:

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

To ja poproszę  Tiramisu!!!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

szukam Blondi, coś się nie odzywa....aż tu przesłała mi mms-ki, haha. Nie ma czasu na neta, bo na hiszpańskiej plaży uprawia jazdę bez trzymanki:haha:

images-17.jpeg.2665849fffe2b9cbdeec6dcd9c883fb9.jpeg

a takim camperem podróżują:oklaski:

images-19.jpeg.40023e5d2b018cc9bce0134af10ce859.jpeg

kurcze, może nie oberwę:grzmotnąć:

 

 

 

 

aaaa woz Drzymaly?:love:

Blondi cwiczy flamenco zapewno, a kto wie, z jej tupetem to moze i corride:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...