Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Klepanko na forum, albo nauczyć się robótek ręcznych :haha: Pomachałam sobie dzisiaj łopatą śniegową,  ale +3 jest, to szanse na dłuższy sport odchudzający maleją tak szybko....jak ten śnieg topnieje :haha: Zatem pokręcić się muszę przy "wyszukanym" obiedzie, jakieś pranko i luuuuzik :d 

a ja zapytam przy :kawa::dyskusja:..jak traktowac czas kiedy moja pdp ma zalaczona pompe..oa i tak lezy i  jezeli mam chwilke to teoretycznie moga z wami pisac lub isc :papieros:ale w praktyce czekam az skonczy sie albo woda albo fresubin ...jak dla mnie to stnad bay a nie przerwa ...co wy na ten temat sadzicie dziewuszki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam wszystkich serdecznie :). U mnie w pracy taki spokój, że aż wspominam sobie dawne poważne kłopoty i walki na różnych stelach i niepojęte postaci . Ach, żal by mi było strasznie  tego wszystkiego zapomnieć.  Al;e oczywiście, nie tęsknie.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aga1 napisał:

Jesli pracuje się w opiece długo i nie z jadna agencja miało sie do czynienie to wiedzą, wiedzą . Po pierwsze jak pisze do agencji i dotyczy to oferty umieszczonej na forum to podaje nick pod jakim piszę nie mam czego sie wstydzić. Nie dręczę nikogo na forum a we wpisach prawde umieszczam. Jesli żartuje to wstawiam uśmieszek, o taki :) . 

A nie wiesz o tym , że agencje  wymieniaja sie danymi osobowymi ?  . Nie jestem z tych cicho-ciemnych, co to chcą a boja sie . I wszedzie podstęp widzą . Nikogo tez nie lekceważę, bo życie niesie niespodzianki .

Mnie się nie zdarzyło jeszcze szukać oferty na forum. Czytając wielokrotnie ogłoszenia jakoś nie znalazłam nic godnego uwagi. Te agencje które ja znalazłam i z którymi współpracuję, nie ogłaszają się tutaj. Moje spostrzeżenie jest takie, że agencja z dobrymi stawkami nie potrzebuje szukać dobrych opiekunek przez forum, to opiekunki znajdują je same. 

Z tym wymienianiem danych nie do końca się zgodzę. Jest korporacja,  do której "przynależy" kilka agencji i tam rzeczywiście istnieje wspólna  baza. Ale większość agencji ma własne bazy i nie korelują ich ze sobą. I nie widzę przeciwwskazań żeby agencje wymieniały się "namiarami" na dobre opiekunki, tylko żeby wiązało się to z odpowiednim wynagrodzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie się nie zdarzyło jeszcze szukać oferty na forum. Czytając wielokrotnie ogłoszenia jakoś nie znalazłam nic godnego uwagi. Te agencje które ja znalazłam i z którymi współpracuję, nie ogłaszają się tutaj. Moje spostrzeżenie jest takie, że agencja z dobrymi stawkami nie potrzebuje szukać dobrych opiekunek przez forum, to opiekunki znajdują je same. 

Z tym wymienianiem danych nie do końca się zgodzę. Jest korporacja,  do której "przynależy" kilka agencji i tam rzeczywiście istnieje wspólna  baza. Ale większość agencji ma własne bazy i nie korelują ich ze sobą. I nie widzę przeciwwskazań żeby agencje wymieniały się "namiarami" na dobre opiekunki, tylko żeby wiązało się to z odpowiednim wynagrodzeniem. 

A ja korzystam z ofert  i miedzy innymi dlatego tu jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....dowiedziałam się dzisiaj, że babka jedzie jutro do szpitala na rutynowe badania :| Do czwartku jej nie będzie....I zastanawiam się, jak ja się przez te trzy dni z dziadkiem porozumiem? :szok: Jestem tu już miesiąc i nadal nie rozumiem ni w ząb co mówi :mur: Będzie....hmmmm....ciekawie? :smutek: Esperanto to pestka.....a na dodatek jest przygłuchy....:smutek: Jedyne co mnie pociesza, że 15....to moja ulubiona liczba na dzisiaj :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmm....dowiedziałam się dzisiaj, że babka jedzie jutro do szpitala na rutynowe badania :| Do czwartku jej nie będzie....I zastanawiam się, jak ja się przez te trzy dni z dziadkiem porozumiem? :szok: Jestem tu już miesiąc i nadal nie rozumiem ni w ząb co mówi :mur: Będzie....hmmmm....ciekawie? :smutek: Esperanto to pestka.....a na dodatek jest przygłuchy....:smutek: Jedyne co mnie pociesza, że 15....to moja ulubiona liczba na dzisiaj :oklaski:

to bedziesz miala nagodziny...machanie rekoma i nogami w rozmowi:haha:

i troche ruchu:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

e tam.....nie ma tego zlego...zwsze mozesz prosic w referencjach: prosze uzyc slowa "kreatywna"...:d

ale wisz ze on moze miec problemy ze sluchem??? poijam gware

On jest przygłuchy i nawet aparat nosi...ale co z tego? ON NIE MÓWI PO NIEMIECKU :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co się koleżanka tak śniegiem zachwyca? :szok: Myślałam, że ty już w drodze nach Spanien ;)

Jeszcze trochę,,  @Mirelka1965 jeszcze muszą mnie tutaj, w co niektórych miejscach zobaczyć,,:święty: a zimę taką ze śniegiem bardzo lubię,,bo jest tak czysto i biało,,a ja przygotowana z ubrankami na taką pogodę,,:love: oj zachwyca się ,,wiesz,że mnie dużo rzeczy zawsze cieszyło i cieszy,, jestem jak dziecko,,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...