Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, erika napisał:

:love::hahaha: jo;)

Się bardzo cieszę ,że Ty się cieszysz-:hahaha: oj ten kogucik naprawdę kocha swoją kokoszkę:serce:

Przecież musi być jakaś odskocznia a nie tylko demencja i toaleta i kolacja i spanie itd albo agencja ta czy tamta ,,trochę luzu musi być ,od razu się inaczej pracuje i się chce życ:hahaha: trochę seksu nikomu nie zaszkodzi i mi też się już chce kogucika ,,oj jak bardzo,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj tak cicho? mowę odebrało:hahaha: ja musiałam trochę popracować aby chodz na suchy chleb zarobić,, no tak! co w taki wieczór wtorkowy można robić na steli-nic ,kompletnie nic,,czytać się nie chce,oglądać niemiecką telewizję też nie,,gadać się nie chce bo przez cały dzień nagadam się do babci to już mi wystarczy,,,na skypa jeszcze nie weszli bo za wcześnie,,much u mnie nie ma i nie ma co łapać i zabijać,,ale za to tutaj z tej ciszy  słyszę muchy ,,,:hahaha: a uczyc się języka niemieckiego to już w ogóle się nie chce ,,leń we mnie siedzi równy,,ale ubrać się i wyskoczyć gdzieś to jestem gotowa-hahhahaha

Co Ty masz w sobie za coś ,,,,,,,,,,,,,,,

    

 

Szybko wykombinowałam coś na wtoreczek a teraz ???? jeszcze kogos muszę poszukać:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emma napisał:

Betty, cieszę się, na jak długo jedziesz?

kochanie nie wiem... nie wiem, bo mam byc pierwsza opiekunka tam, prawdopodobnie ta pani nie miala jeszcze zadnej opiekunki nigdy... to i tak okaze sie na miejscu, bo moze byc tak, ze nie miala nikogo z agentury i byl tylko ktos na czarno... wiec jak jestem pierwsza opiekunka to moge pobyc troche, czyli nie 2 tyg byc, a pobyc 3-5 tyg... to bedzie zalezalo od tego jak tam bedzie... bede na bieząco zdawala relacje... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty jak nie miała opiekunki to znowu przyjdzie Ci sie babciunię przyzwyczajać do drugiej osoby w domu,,,ale dasz radę ,,masz doswiadczenie z babciami wiekowymi,,spakowana już? laptopa nie zapomnij ,,i wiesz czego jeszcze -hahahha  oj cos mi dzisiaj wesoło,,,buzka:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zapytać jak radzić sobie ze stresem. Bardzo się denerwuje przebywając w DE. Jestem piąty raz. Do tej pory byłam na krótkich 2 tyg. wyjazdach. Teraz mam być 6 tyg. Po raz pierwszy prowadzę tu samochód. Te kręte drogi w małych miejscowościach to koszmar i do tego mam kiepski wyjazd z garażu. Myśle ciagle o tym i bardzo się stresuje. Boje się, ze nie wytrzymam tych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz napisał:

 Życzę miłej środy :):kawa:

Witaj Blondi, milutkiego dnia i smacznej kawki :kawa::love::love:

Witaj @Łukaszku -:kawa: zaraz druga ,bo ja nigdy na jednej :kawa: nie kończę ,ale smaczna jest-buziaki:love:

 

23 minut temu, Benia67 napisał:

Chciałabym zapytać jak radzić sobie ze stresem. Bardzo się denerwuje przebywając w DE. Jestem piąty raz. Do tej pory byłam na krótkich 2 tyg. wyjazdach. Teraz mam być 6 tyg. Po raz pierwszy prowadzę tu samochód. Te kręte drogi w małych miejscowościach to koszmar i do tego mam kiepski wyjazd z garażu. Myśle ciagle o tym i bardzo się stresuje. Boje się, ze nie wytrzymam tych dni.

@Benia67 po pierwsze musisz uwierzyć w siebie ,to jest chyba podstawa ,,musisz uwierzyć ,że dasz radę ,że jesteś silna i sobie poradzisz,,ja wiem ,że ten stres siedzi w nas ,nawet chcąc się go pozbyć ,on i tak siedzi ,,bardzo dużo ludzi musi korzystać z pomocy lekarskiej bo by sobie nie poradziła,,stres jest jedną z najgorszych dolegliwosci w naszych organizmach,,,strea ma każdy z nas ,tylko u jednego objawia się nerwówką ,u innego jakimś trzepotaniem ,jeszcze u innego gorączką itd, stres przyczynia się do wielu chorób i jak się jego pozbyć,,

Dosć często gdy mnie najdzie stres -walczę z sobą ,sama sobie tłumaczę ,dasz radę i się nie poddawaj ,,ja też jeżdzę tutaj autem po krętych ścieżkach i to bardzo krętych ale od pierwszego mojego styku tutaj z autem-poczułam się w aucie jak ryba w wodzie,,zero stresu i nawet nieraz jak mój mądrala coś wykrzyczy ,że coś nie tak to ja to odbieram uśmiechem i ja go uspokajam-ale się nie denerwuję,,nie ma nic gorszego jak wsiadasz w auto i już jesteś sestresowana -cała jazda autem jest w nerwówce ,wszystkie ruchy Twoje są nawet nie kontrolowane przez Ciebie,,

Cięzko mi jest coś doradzić ,,ja sobie sama tłumaczę ,że dam radę ,że musze być silna ,że dużo potrafię i nie jedno już przeszłam a życie jest piękne,,nie stresuj się wsiadając do auta,spokojnie opanuj ten garaż ,zostaw stres poza autem,,pogoń go w czortu,,wypędz go z Siebie ,,powiedz sobie ,że jestes wspaniala i dasz radę ,,co to -tylko auto,pomalutku i poradzisz sobie,,,uśmiechnij się ,badz radosna a to dużo pomaga we wszystkim ,, wytrzymasz ,jeszcze za jakiś czas sama powiesz ,,czemu ja się tak stresowałam" czemu ja się tak przejmowałam,,,życzę Ci spokojnej jazdy ,,,trzymaj się i pisz i zaglądaj tutaj do nas ,,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko świeci i pogoda śliczna i do tego radosna buzia jak moja ,pełna życia i będzie super!

tak myśle i mam problem co na obiad ? gotowca jakiegoś? nie!! dziadek cos nie myśli nawet o obiedzie ,babci nie mam co pytać bo dla niej wszystko jest dobre,,,ale najpierw muszę zgłodnieć,,  sniadanie mnie jeszcze trzyma,,co robicie dzisiaj na obiadek? żeberka? w miodzie bym zjadła ,,a może jakieś szaszłyki? ja to wybieram dania z górnej półki,,zaraz pojade i coś już kupię w marynacie ,jest tutaj stoisko mięsne gdzie sami na zapleczu przygotowują przeróżne mięsa na świeżo,,,ok! pomysł już mam,,,teraz tylko działac,,,,lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...