Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Betty, Twoja PDP to jakaś terrorystka a Ty jej się nie dałaś i bardzo dobrze.

Córka też zareagowała prawidłowo i tak sobie myślę, jak to możliwe, że jedna starsza Pani doprowadziła do płaczu dwie dorosłe kobiety, które troszczą się o nią.  To świadczy o tym, że PDP ma problemy sama ze sobą i odreagowuje je na innych, którzy akurat są pod ręką. Jest despotyczna i chce innych sobie podporządkować, chyba ma duże kompleksy i jest skłócona sama ze sobą. Ona nie potrafi inaczej, dlatego ma takie relacje z dziećmi.

Nie dołuj się, proszę, to oznacza wygraną dla "terrorystki"! Nie pozwól, żeby wpłynęła na Twoje samopoczucie, przecież to jest obca osoba z która masz jedynie relacje  z tytułu usługi opieki! To Ty wygrałaś, nie chcesz opowiadać i już koniec tematu, przechodzisz do następnego i pytasz: Co słychać u Pani dzieci, jak często Panią odwiedzają?

Agencją też się nie przejmuj, niech. dzwonią do córki, bo właśnie z nią wyjaśniłaś całą sytuację. Tacy PDP są bardzo trudni na co dzień, ale najczęściej łatwo do nich dotrzeć poprzez humor i odwrócenie tematu i nie gasnący uśmiech, może u Ciebie też zadziała?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Doti napisał:

Naoopowiadaj jej bajek i nie dołuj się tak .

nie zamierzam... kwestia stosunku pracy to jedno, a kwestia bycia wscibskim to drugie... nie zamierzam niczego wyjasniac, jak nie chce wprowadzac kogos w niuanse swojego prywatnego zycia to moja sprawa... nic, nawet praca tego nie tlumaczy... jak raz popuszcze to wejdzie mi na glowe... 

@Florcia wiesz, jedno, ze jest prostaczka, drugie, ze sie nudzi, chce zebym calutki dzien obok niej na krzesle siedziala, bo mi placi... kuzwa... musialabym wtedy 16 godz na dobe pracowac...  wypytuje o wszystko, moj rozmiar, wage, wiek męża, jeszcze troche to bedzie wypytywac o meza intymne wymiary, a pozniej o pozycje pewnie... kuzwa, jakim prawem mam jej wszytsko mowic, ona nie zna umiaru w ingerowanie i wypytywanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Blondi napisał:

No to podsumowanie szczelę!!! 

 

Fajne tylko troche za duzo tych pesymistycznych sentencji. Ja sprawdzilam kurs euro i humorek mam lepszy. Rozpadalo sie i nie ide z Cheri na spacerek, siedza sobie razem a ja mam spokoj do kolacji. Jak ja lubie ten czas po tej wspolnej kolacyjce...wreszcie wolne do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda już była u Ciebie kolacja??? toż to u mnie kawusia dopiero poleciała i pączuś świeży,,,oj coś widzę ,że przybiorę tutaj ,,a może nie?? ja też miałam w planie spacerek ale pada u mnie też ,więc zabawię  się we fryzjerkę i obetnę babci włosy,,,jutro pofarbuje i będzie piękna Pani,,,ma się te zdolności ,,,hahahhahaha

a jak stoi euro teraz ?

lenia mam aby sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Barrakuda już była u Ciebie kolacja??? toż to u mnie kawusia dopiero poleciała i pączuś świeży,,,oj coś widzę ,że przybiorę tutaj ,,a może nie?? ja też miałam w planie spacerek ale pada u mnie też ,więc zabawię  się we fryzjerkę i obetnę babci włosy,,,jutro pofarbuje i będzie piękna Pani,,,ma się te zdolności ,,,hahahhahaha

a jak stoi euro teraz ?

lenia mam aby sprawdzic

Nie bylo kolacji, kolacje mam o 18.30. Mam tera spokoj do kolacji bo siedza sobie razem. Napisalam , ze lubie jak juz jest po kolacji i moge isc do siebie , powinnam okolo 19 a schodzi  z pol godziny dluzej, wtedy ide do siebie i mam spokoj do nastepnego dnia. Kurs euro w ostatnich dniach caly czas na zielono- 4, 30 i na niektorych notowaniach nawet w gore, mogloby tak juz zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barrakuda napisał:

Nie bylo kolacji, kolacje mam o 18.30. Mam tera spokoj do kolacji bo siedza sobie razem. Napisalam , ze lubie jak juz jest po kolacji i moge isc do siebie , powinnam okolo 19 a schodzi  z pol godziny dluzej, wtedy ide do siebie i mam spokoj do nastepnego dnia. Kurs euro w ostatnich dniach caly czas na zielono- 4, 30 i na niektorych notowaniach nawet w gore, mogloby tak juz zostac.

czekam na wyżej troszkę -u mnie był ostatnio nawet 4,38 w kantorze,,bo wcześniej jeszcze wyżej-,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Barrakuda napisał:

Fajne tylko troche za duzo tych pesymistycznych sentencji. Ja sprawdzilam kurs euro i humorek mam lepszy. Rozpadalo sie i nie ide z Cheri na spacerek, siedza sobie razem a ja mam spokoj do kolacji. Jak ja lubie ten czas po tej wspolnej kolacyjce...wreszcie wolne do rana.

czas po kolacji to najlepsze chwile na tej Stelli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Co za cudny głos,,,

dziewczynki na którym dzisiaj programie jest jakaś muzyka?  pisać mi tutaj ,,musze babcię moją rozweselić ,,,bo z laptopa zje mi limit mój malutki internetowy,,,

@Blondi nie wiem kochana:( mało korzystam z telewizora , musisz popstrykać  .. wiem, wiem powinnam :) szybciej się nauczę szprechać poprawnie haha 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,fryzjereczko,haha.To fajnie,że babci zrobisz super fryzurkę. Coś tu nie mogę (Na kompie) wklejać emotikek czy emotikonów,mniejsza z tym...Jabłuszka,ale z PL,haha, no i dwa słodkie buziaki-  dla Ciebie :)

Zapominalski a gdzie tańce???? hahahha sama mam tańczyć??? :hahaha::love::hahaha:

za jabłuszeczka polskie buziaczki-bziuk bziuk:love:

9 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,fryzjereczko,haha.To fajnie,że babci zrobisz super fryzurkę. Coś tu nie mogę (Na kompie) wklejać emotikek czy emotikonów,mniejsza z tym...Jabłuszka,ale z PL,haha, no i dwa słodkie buziaki-  dla Ciebie :)

Chętnie bym jej też zrobiła na dole fryzurkę -ale to nie moje tereny-hahahha

5 minut temu, erika napisał:

@Blondi nie wiem kochana:( mało korzystam z telewizora , musisz popstrykać  .. wiem, wiem powinnam :) szybciej się nauczę szprechać poprawnie haha 

Bedę pstrykać -codziennie mało tego pilota nie przestrykam -tak pstrykam,,,i nic i żadnej muzy i same głupotki niemieckie ,które też mnie nie interesują ,bo mam ciekawsze zajęcia,,,:love::święty::love:

@Łukaszku nie naprawili Ci tego kompa czy co tam masz,,,do reklamacji,,chodz ja raz z  tabletu weszłam na forum i nie!!! to nie to!!! na cudowałam co nie miara ,,nigdy więcej takich maluchów do tak dużych spraw-hahahhaha

nie miesciłam się tam!!! i od razu Ty mi się przypomniałeś z tabletem-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

Co za cudny głos,,,

dziewczynki na którym dzisiaj programie jest jakaś muzyka?  pisać mi tutaj ,,musze babcię moją rozweselić ,,,bo z laptopa zje mi limit mój malutki internetowy,,,

O 20.15 na WDR-von Rudi Carell bis Boney M, popularne przeboje jak Macarena, Lambada, Mambo No5, Bailando mozna z babka potanczyc haha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,stacjonarny komp i jest dobry,tylko nie wiem dlaczego nie chce mi się okienko otworzyć ...  a wyobraź sobie,że jesteśmy na tańcach itd ... haha:)  ja uciekam zaraz na spotkanko z kolegami na piwko,we wtorek wymarzony,krótki urlopik nad morzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Barrakuda napisał:

O 20.15 na WDR-von Rudi Carell bis Boney M, popularne przeboje jak Macarena, Lambada, Mambo No5, Bailando mozna z babka potanczyc haha..

Dzięki -może być macarena i lambada i aby grali,,,:love:

pół głowy sciełam babci-juz jestem sama przerażona co to będzie???? jutro farba i poprawka na głowie,,,trzymajcie kciuki aby bylo ładnie-ha

16 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,stacjonarny komp i jest dobry,tylko nie wiem dlaczego nie chce mi się okienko otworzyć ...  a wyobraź sobie,że jesteśmy na tańcach itd ... haha:)  ja uciekam zaraz na spotkanko z kolegami na piwko,we wtorek wymarzony,krótki urlopik nad morzem...

czy Ty z komputerem tańczysz??? @ŁukaszKU!!!! A  nad tym morzem to wiesz co masz robić? hhahha ,,na brzegu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...