Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomas1965 napisał:

 

Wiem. No i to właśnie jest głupie.

 

No jest głupie, ale nie znam osoby, która by najpierw w necie informacji nie szukała, zanim się do lekarza uda. A w Polsce przy takim poziomie funduszu zdrowia, doktor Google jest naczelnym lekarzem rodzinnym, że o jego innych specjalizacjach nie wspomnę. Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewal8 napisał:

 

No jest głupie, ale nie znam osoby, która by najpierw w necie informacji nie szukała, zanim się do lekarza uda. A w Polsce przy takim poziomie funduszu zdrowia, doktor Google jest naczelnym lekarzem rodzinnym, że o jego innych specjalizacjach nie wspomnę. Pozdrawiam.

A to już ma skrzydła :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MisiekFfm napisał:

A to już ma skrzydła :tak2:

Ano ma Misiu ma, ale taka niestety rzeczywistość, zresztą ankietowo udowodniona :)

 Ludzie na SOR-ach umierają, zanim pomocy doczekają, a co tu dopiero mówić o dostaniu się do specjalisty. Na masaż kręgosłupa z powodu dyskopatii w odcinku szyjnym dostałam termin dokładnie za rok od momentu zapisu. Za rok to ja już mogę kwiatki od spodu wąchać, ale cierpliwie czekam :) wspomagając się prywatnymi zabiegami w momentach największego bólu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ewal8 napisał:

Ano ma Misiu ma, ale taka niestety rzeczywistość, zresztą ankietowo udowodniona :)

 Ludzie na SOR-ach umierają, zanim pomocy doczekają, a co tu dopiero mówić o dostaniu się do specjalisty. Na masaż kręgosłupa z powodu dyskopatii w odcinku szyjnym dostałam termin dokładnie za rok od momentu zapisu. Za rok to ja już mogę kwiatki od spodu wąchać, ale cierpliwie czekam :) wspomagając się prywatnymi zabiegami w momentach największego bólu.

I co? 

I teraz - w międzyczasie - ten Google robi Ci masaże, czy co? 

Jeszcze mi powiedz o szkodliwości szczepionek i płaskiej ziemi, to ci drugą parę skrzydeł przyprawię :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewal8 napisał:

 

@ewal8 trzymaj się. Dużo z nami dzieje się z powodu stresu. Trzeba rękę na pulsie trzymać, ale po powrocie do domu większość dolegliwości ustępuje (przynajmniej u mnie). U mnie we wsi na zabiegi czekam około pół roku, więc nie jest źle. Trzymaj się ciepło.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewal8 napisał:

@aniao  no trzymam się, trzymam. Jestem na półmetku. 

@Maria Jolanta  raczej za wcześnie, a nawet na pewno :haha:

A czort znajet czy ta mendopauza się nie skrada, bo to franca jakich mało, a poza tym cholera wie czym nas karmią. :haha:A tak na poważnie przejdzie tu do ichniejszego znachora. Trzymaj się ciepło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MisiekFfm napisał:

Jeszcze mi powiedz o szkodliwości szczepionek i płaskiej ziemi

@MisiekFfm Oczywiście że ziemia jest płaska! :o Ma kształt okrągłej tarczy opartej na czterech żółwiach czy słoniach. A taki Arystoteles w IV w. p.n.e. który zebrał dowody na kulistość ziemi, czy taki Eratostenes z Cyreny żyjący w III w. p.n.e który jako pierwszy wyznaczył obwód Ziemi (wyliczył na 46 000 km przy 40 000 w rzeczywistości) zrobili to tylko po to by zaistnieć w mediach społecznych.:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ewal8 napisał:

A w Polsce przy takim poziomie funduszu zdrowia, doktor Google jest naczelnym lekarzem rodzinnym, że o jego innych specjalizacjach nie wspomnę. Pozdrawiam.

Ja jestem pierwsza co szuka w google pomocy a potem idę do mojej znawczyni rodzinnej tylko po skierowanie i jadę tam gdzie właśnie google mnie poprowadziło ,,nikt inny,, a moja rodzinna gały wytrzeszcza i mówi a taki oddział specjalistyczny  jest?  no ręce opadają,,:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Ja jestem pierwsza co szuka w google pomocy a potem idę do mojej znawczyni rodzinnej tylko po skierowanie i jadę tam gdzie właśnie google mnie poprowadziło ,,nikt inny,, a moja rodzinna gały wytrzeszcza i mówi a taki oddział specjalistyczny  jest?  no ręce opadają,,:grzmotnąć:

No to Blondasku uważaj, bo ktoś Ci da skrzydła. :d Ja już mam dwie pary. Jestem prawie jak Red Bull :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewal8 napisał:

No to Blondasku uważaj, bo ktoś Ci da skrzydła. :d Ja już mam dwie pary. Jestem prawie jak Red Bull :haha:

Ja już mam tyle skrzydeł ,że nie bojam się dostać więcej:szydera: czas najwyższy latać już a nie dreptać:oklaski: i to w miejscu, trzeba mieć oczy i uszy otwarte na wszystko, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

A czort znajet czy ta mendopauza się nie skrada, bo to franca jakich mało, a poza tym cholera wie czym nas karmią. :haha:A tak na poważnie przejdzie tu do ichniejszego znachora. Trzymaj się ciepło. 

Jutro się przejdzie do tego znachora, już wizyta umówiona.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Raczej siostra Hunkowa vel "Gołębica" 

Dlaczego obrażasz @ewal8? Czy dla Ciebie jest aż tak głupia?>:(

Dla tych co nie kojarzą podam: 

W bardzo popularnym kiedyś czechosłowackim serialu Szpital na peryferiach doktor Strosmajer, jeden z głównych bohaterów, zwracając się do siostry Hunkovej powiedział: "Gdyby głupota miała skrzydła, pani fruwałaby jak gołębica"

Niektórzy @MisiekFfm jeszcze co nieco pamiętają...>:( Erudyta z Waści...>:(

Edytowane przez kris
dopisek
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Aż tak, to nie :)

Dobrze się Misiu bawisz? No to na zdrowie. Szkoda Ci się silić na jakiekolwiek złośliwości pod moim adresem, bo mnie to po prostu nie wzrusza, ale jeśli Tobie przyjemność sprawia, nadstawiam Ci drugi policzek.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...