Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Raz, na pierwszym adresie kosiłam trawę. W upale. I nigdy więcej !

Zresztą w innych miejscach trawę kosił ktoś z rodziny i nigdy ani słówkiem nikt się więcej nie zająknął bym kosiła trawę.

 

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Z prac ogrodowych ,to kwiaty tylko podlewam w doniczkach na balkonie.Tak w ogóle,to nawet nie korzystam za bardzo ze wspólnego balkonu.Wszystko od okoliczności zależy.Bo często jest dupy zawracanie jak mnie widzi.

babcia chciała żebym obcinał żywopłot,powiedziałem ,żemam 3000m ogrodu i nic w nim nie robię ,bo to robota żony,która bardzo lubi prace ogrodowe,2 dni potem ,zywopłot był już obcięty nawet nie wiem przez kogo

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w tygodniu kurze w mieszkaniu wycieram,odkurzam,podłogi myję.Kuchnia,łazienka za d**a jest sprzątana dzień dnia.Awaryjnie wiadomo jak coś się wydarzy.Taką mam umowę.Żadnych okien ,ogrodów piwnic i innych.Nawet koordynatorka mi powiedziała ,że rodzina ma wyrażenie zaznaczone w umowie ,co należy do moich obowiązków i za ile godzin mi płacą.Baardzo tego pilnuję.Po 12 latach pracy opiekunowej raczej nie mam z tym problemu.I rodzina też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

Raz w tygodniu kurze w mieszkaniu wycieram,odkurzam,podłogi myję.Kuchnia,łazienka za d**a jest sprzątana dzień dnia.Awaryjnie wiadomo jak coś się wydarzy.Taką mam umowę.Żadnych okien ,ogrodów piwnic i innych.Nawet koordynatorka mi powiedziała ,że rodzina ma wyrażenie zaznaczone w umowie ,co należy do moich obowiązków i za ile godzin mi płacą.Baardzo tego pilnuję.Po 12 latach pracy opiekunowej raczej nie mam z tym problemu.I rodzina też.

ja mam trudną babcię,opiekuję się jej mężem,ale na poprzedniku babcia wymuszała dodatkowe zajęcia,ogólnie jak usłyszy- stop,to jest do rany przyłóż,na dwa trzy dni ,potem znowu próbuje,niemniej nie mogę narzekać,zaskoczyłem ją ,że facet potrafi kucharzyć,po dwóch dniach już codziennie pyta -czy może razem zjeść i co będzie na obiad,karmie ją tym obiadem bo jak gotuję dla dwóch to trzeci też się naje,ale sądzę ,że opieką nad dziadkiem i oczywiście dobrym gotowaniem zdobyłem dużo punktów i babcia za bardzo nie chce mi się narażać

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Teresadd napisał:

Z prac ogrodowych ,to kwiaty tylko podlewam w doniczkach na balkonie.Tak w ogóle,to nawet nie korzystam za bardzo ze wspólnego balkonu.Wszystko od okoliczności zależy.Bo często jest dupy zawracanie jak mnie widzi.

@TeresaddO!oo one chyba (te mniemce)tak maja,ze jak widza, to od razu roboty dla opiekunki szukajom;)))

U mnie to samo.

Dlatego nalezy scho:tak2:dzic z linii oszczalu(wzroku)

Pani z Krankenkassy,ktora przychodzi tu jako ,,pomoc,, tez ma taka metode,

Ruk,cuk uwinie sie po lebkach, a potem stoi cicho gdzies schowana,albo gada ze mna.

Pani sprzatajaca, idzie do piwnicy tam bawi sie komorka, albo wlacza odkurzacz, i siedzi nad telefonem.

Babka siedzi na tarasie i nie widzi,

A czas leci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Prawda, biora kasę   i myślą  że my będziemy za nich sprzątać. O co to to NIE!!!  żebym się do podłogi miła przykleić  to jedną ręką nie ruszę. Kobita zgarnia  14  euro za  godzinę niby pracy. przychodzi  dwa razy w tygodniu   po trzy godziny z  tego  jeżeli pracuje   1  godzinę uczciwie to cud!  Zgarnia   80  euro i jeszcze muszę się nasłuchać  płaczu jeżeli  gdzieś ze mną pojedzie na moje  prywatne  zakupy ( oczywiście wszystko  w  godzinach pracy) dodam że to nasza rodaczka mieszkająca    tu na stałe. Nie donoszę  nie szpieguję , uważam że jeżeli   Niemcy są zadowoleni to i ja również , no chyba że mi paniusia  na odcisk nadepnie...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie uciekają 3 godziny wolności. Po raz piąty w tym miesiącu. Nigdy już nie przyjadę tu do roboty w maju, czerwcu i lipcu. Albo święta zawsze mi przypadają, gdy PDP ma "przedszkole", albo z powodu upału inne zajęcia są odwołane. No, jak mi jeszcze jutro taki numer wywiną, to i zakupów nie poczynię w ulubionym "lumpeksie" :słabo::grzmotnąć::rozpacz:. Przerąbane mam...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewamarchewa napisał:

A mi właśnie uciekają 3 godziny wolności. Po raz piąty w tym miesiącu. Nigdy już nie przyjadę tu do roboty w maju, czerwcu i lipcu. Albo święta zawsze mi przypadają, gdy PDP ma "przedszkole", albo z powodu upału inne zajęcia są odwołane. No, jak mi jeszcze jutro taki numer wywiną, to i zakupów nie poczynię w ulubionym "lumpeksie" :słabo::grzmotnąć::rozpacz:. Przerąbane mam...

Nie bucz . Na urlopie wolność nie będzie Ci uciekała . Bliżej niż dalej :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bucz . Na urlopie wolność nie będzie Ci uciekała . Bliżej niż dalej :tak2:

Noooo. Ale i tak idę się joggingować :d. Kupię sobie kawkę, fajeczki i zasiądę na ławeczce nad stawem jak lumpenproletariat :hura:. A co tam. I komórę wezmę, aby jeszcze stosunki towarzyskie podtrzymać :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewamarchewa napisał:

Noooo. Ale i tak idę się joggingować :d. Kupię sobie kawkę, fajeczki i zasiądę na ławeczce nad stawem jak lumpenproletariat :hura:. A co tam. I komórę wezmę, aby jeszcze stosunki towarzyskie podtrzymać :d

Uważaj na staw, zeby komórka nie wpadła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ewamarchewa napisał:

Noooo. Ale i tak idę się joggingować :d. Kupię sobie kawkę, fajeczki i zasiądę na ławeczce nad stawem jak lumpenproletariat :hura:. A co tam. I komórę wezmę, aby jeszcze stosunki towarzyskie podtrzymać :d

Dlaczego "a dokąd poślą" a nie "gdzie sama wybiorę"?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hawana napisał:

Uważaj na staw, zeby komórka nie wpadła :haha:

No komórka nie miała okazji wpaść do stawu. Zobaczyłam tam grupę młodzieńców o śniadej karnacji i gęstych, kręconych włosach. To stchurzyłam i zrezygnowałam z ławeczki nad stawem. Wprawdzie ja za stara dla nich na gwałt, ale... na bezrybiu i rak ryba, więc nigdy nie wiadomo... Siadłam sobie na schodach przed zamkniętym bankiem :d. Dla niepoznaki założyłam czarne okulary. Fajeczka smakowała wybornie :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...