Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, foczka63 napisał:

Chciał z poziomu wp.pl oglądać polskie programy TV.Trzeba założyc tam konto a do weryfikacji podać albo nr  polskiego konta bankowego albo zdjęcie dowodu osobistego!!!!Posrało kogoś do szczętu!Jeszcze czego ,kuźwa!!!

W związku z tym dzisiejszej Chyłki nie obejrzę:(

To na pewno US podszył się....:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

@Mirelka1965 w player.tv 14 dni darmo ,potem 30 za 10zł,ale tu znów zeby zapłacić trzeba podać nr karty płatniczej....Noż,kułwa gać!!!

Mam zasadę, że nie płacę. Raz mi się zdarzyło, parę lat temu, zapłacić na weeb.tv. I wystarczy. Dla jednego, czy dwóch kanałów nie będę płaciła. Mam w domu nc+, ale podałam kod szwagierce w Dojczlandii i cały limit mi wyczerpuje w ciągu tygodnia, więc sobie nie pooglądam >:( Korzystam więc ze stronek z filmami. Zawsze coś ciekawego znajdę. A wiadomości poczytam w necie. Musi starczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, foczka63 napisał:

@Mirelka1965 @Mirelka1965 Już zapowiedziałam chłopu ,że ma nie zasypiać na reklamach i dokładnie mi opowiedzieć cały odcinek,ha ha ha 

Biedy Pan F. :szydera: Jeszcze winien stenotypią się podeprzeć przy relacji :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, megy napisał:

moja babcia  chodzi o 18 spac wczoraj gdy wracalam z cugaska z balkonu 0 19 30 zapytala mnie co spac nie mozesz i mi buch drzwi na klucz zamkla musialam zapukac otworzyla i mowi bo sie krecisz a ja spac nie moge .........ha juz jej tego klucza nie oddam 

Ot, sprytna babula home parts GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BabaJagusia napisał:

... nie mam zasięgu-w sensie telefon:haha:. Na szczęście WhatsApp działa. 

Wszelkim zadupiom stanowczo mówię nie:cześć2:

 

 

 

U Gangreny też miałam problem z siecią. Najlepiej telefon działał koło cmentarza. :szydera: Na górce był. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie lapek si zas zbuntowal qwa mac...nie lapie wi-fi i glucho i ciemno..dostalam bzdeta od szoguna wiec lapie kontakt ze swiatem laczem stalym ale...do lozeczka mojego alberta juz nie zabiore bo mnie drazni to co mu z boku wystaje :$, syn kolezanki jak mi go ostatnio reanimowal sugerowal ze zywot sie mu konczy czyli......wrrrr:przekleństwa: i zas trza oszczedzac , zadnej czekolady zadnego szalenstaw na wyprzedazach tylko szparowac szparowa szparowac....bo przeceiz kupic nowe czesci to drozej niz sprzet nowy 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

a mnie lapek si zas zbuntowal qwa mac...nie lapie wi-fi i glucho i ciemno..dostalam bzdeta od szoguna wiec lapie kontakt ze swiatem laczem stalym ale...do lozeczka mojego alberta juz nie zabiore bo mnie drazni to co mu z boku wystaje :$, syn kolezanki jak mi go ostatnio reanimowal sugerowal ze zywot sie mu konczy czyli......wrrrr:przekleństwa: i zas trza oszczedzac , zadnej czekolady zadnego szalenstaw na wyprzedazach tylko szparowac szparowa szparowac....bo przeceiz kupic nowe czesci to drozej niz sprzet nowy 

Upsss.....było niemieckiego szajsu nie kupować >:( On młody przecież jest...szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

on juz ponad 4 lata moja droga a szajsu nie kupilam tylko dostalam wiec darowanemu w zey sie nie zaglada....

Mój ma ponoć 10 lat :o Sama go użytkuję siódmy rok, a kupiłam z lombardu pod koniec 2012 r.  I jak mi moja poczta nawaliła to wpierw próbowałam skłonić syna do zajęcia się tym, a on na klawiaturze 10 palców ma to mu każdy sprzęt do tego nie przyzwyczajony za wolno chodzi :haha:I tak właśnie zasugerował mi nowszy model... :haha:I "cza się" rozglądnąć choć ja sama takiej wewnętrznej potrzeby nie czuję, sa we mnie tylko obawy, że weźmie i wysiądzie w najmniej odpowiednim momencie xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

Mój ma ponoć 10 lat :o Sama go użytkuję siódmy rok, a kupiłam z lombardu pod koniec 2012 r.  I jak mi moja poczta nawaliła to wpierw próbowałam skłonić syna do zajęcia się tym, a on na klawiaturze 10 palców ma to mu każdy sprzęt do tego nie przyzwyczajony za wolno chodzi :haha:I tak właśnie zasugerował mi nowszy model... :haha:I "cza się" rozglądnąć choć ja sama takiej wewnętrznej potrzeby nie czuję, sa we mnie tylko obawy, że weźmie i wysiądzie w najmniej odpowiednim momencie xd

Mój poprzedni lapuś też był dziadkiem, gdy się pożegnaliśmy. Miał 9 lat, a mnie służył wiernie przez 5. Pamięć operacyjna była słabiutka, wewnętrzna też i nie pomogło dodawanie kości pamięci i regularne czyszczenie. Stało się. Mam ten który teraz użytkuję i mam nadzieję, że jeszcze trochę posłuży. Ale trzeba będzie go wspomóc kościami :tak2: Ja mało techniczna jestem, ale Synek dba o to, żebym mnie za często nie bolała wymiana sprzętu :haha: Bo najbardziej boję się tego "najmniej odpowiedniego momentu" :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

 Ja mało techniczna jestem, ale Synek dba o to, żebym mnie za często nie bolała wymiana sprzętu :haha: Bo najbardziej boję się tego "najmniej odpowiedniego momentu" :tak2:

Ja też bardzo mało techniczna jestem, choć świetnie daję sobie radę z każdym odkurzaczem i pralką, a nawet nieźle mi idzie z suszarką :haha:Umiem się tym posłużyć bez instrukcji... :szydera: Gorzej jest już ze sprzętem być może z innej niż moja grzędy jak telefon i lapek i użytkuję to tylko w niewielkim zakresie, dlatego mój lapek miał jeszcze dużo wolnego miejsca, a o tych pamięciach dowiedziałam się dopiero ostatnio, że są dwie i ta na którą  a nie mam wpływu jest właśnie słabiutka... Ponieważ mojego lapka nazywam Chwalipięta, bo ciagle mi pokazuje co to on nie umie, a ja nie nadążam to obawiam się, że nowszy model może być tylko większym chwalipietą :(, ale wezme to na klatę bo innego wyjścia nie widzę xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego dziadka lapka  miałam już wymienić w tamtym roku, ale że w sklepach same czarnidła to nic nie wyszukałam i dalej lecę na dziadku i niech służy mi jeszcze parę latek, jest taki piękny,że trudno będzie mi się z nim rozstać, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...