Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@foczka63 napisalam Kasiu to na tle cukrzycowym u niego

Wyciągam nowe informacje na jego temat od córki ale myślę że i tak jeszcze wielu rzeczy nie wiem

Teraz śpi wreszcie po tych szprycach ale czego się dalej spodziewać to nie wiem

Jak będzie jutro?

Edytowane przez Marta B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marta B napisał:

@foczka63 napisalam Kasiu to na tle cukrzycowym u niego

Wyciągam nowe informacje na jego temat od córki ale myślę że i tak jeszcze wielu rzeczy nie wiem

Teraz śpi wreszcie po tych szprychach ale czego się dalej spodziewać to nie wiem

Jak będzie jutro?

Jeśli pije ile trzeba i mocz oddaje jak zawsze ,to raczej nie to:( Ale jak ktoś wcześniej napisał,my w takich sytuacjach mozemy być wyłacznie biernymi obserwatorami.Jest rodzina ,ich odpowiedzialność .A Ty wykorzystaj spokój i odpocznij.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 lepiej Kasiu znowu jest spokojny i normalny.

Tylko jakiś słabszy jest,wydaje mi się że lada chwila przestanie się sam podnosić z Rollstuhla no i nie będzie to już lekka sztela.Ja kończę w przyszłym tygodniu a zmienniczka mam nadzieję że dostanie właściwy obraz tego miejsca.

Firma o zmianie sytuacji poinformowana. 

Dzięki że pytasz:) Pozdrów Kulkę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od 4 miesięcy przerwa w robocie przy elewacji mojej kamienicy.Rusztowanie stoi,wisi siatka dobrze,że folia z szyb zdjęta.Mimo wszystko -ciemno jak w.... Wykonawca ma czas do czerwca.Rozpoczął kilka takich chałup i podobno przeinwestował.No i nie ma pracowników.Super,co?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BabaJagusia napisał:

...od 4 miesięcy przerwa w robocie przy elewacji mojej kamienicy.Rusztowanie stoi,wisi siatka dobrze,że folia z szyb zdjęta.Mimo wszystko -ciemno jak w.... Wykonawca ma czas do czerwca.Rozpoczął kilka takich chałup i podobno przeinwestował.No i nie ma pracowników.Super,co?

Alez niewyrozumiala jestes, na mrozie pracowac sie nie da, a co dopiero piwo pic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Jakies grypopodobne się przyplątało ?

Nie !!! odjęło mi nogę:płacz: takie dostałam bóle w nocy ,że nie wiem co to za dziadostwo,,zmiana pogody? ale chodzić nie mogę,,bół szaleje i rżnie głupa po całej nodze,,kazałam mu już spierda...ć,ode mnie ,,niech idzie sobie weg, wzięłam w nocy końską dawkę,to znieczuliło troszkę,,pogonię ten bół, może sam odejdzie,? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nie !!! odjęło mi nogę:płacz: takie dostałam bóle w nocy ,że nie wiem co to za dziadostwo,,zmiana pogody? ale chodzić nie mogę,,bół szaleje i rżnie głupa po całej nodze,,kazałam mu już spierda...ć,ode mnie ,,niech idzie sobie weg, wzięłam w nocy końską dawkę,to znieczuliło troszkę,,pogonię ten bół, może sam odejdzie,? 

A to nie rwa przypadkiem ? Oj Blondi :(, czasami trzeba się kopnąć do lekarza, choćby po to żeby wiedzieć czemu (jak ma to na imię) każe się spie.dalać :( Przy chodzeniu boli Cię też biodro??? :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

A to nie rwa przypadkiem ? Oj Blondi :(, czasami trzeba się kopnąć do lekarza, choćby po to żeby wiedzieć czemu (jak ma to na imię) każe się spie.dalać :( Przy chodzeniu boli Cię też biodro??? :cmok:

Nie ,,biodro nie boli, cała noga :szok: udo,łydka, stopa, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Nie !!! odjęło mi nogę:płacz: takie dostałam bóle w nocy ,że nie wiem co to za dziadostwo,,zmiana pogody? ale chodzić nie mogę,,bół szaleje i rżnie głupa po całej nodze,,kazałam mu już spierda...ć,ode mnie ,,niech idzie sobie weg, wzięłam w nocy końską dawkę,to znieczuliło troszkę,,pogonię ten bół, może sam odejdzie,? 

Zdechł Twój nerw kulszowy.:( A tak na poważnie: farmakologia pomoże tylko doraźnie. Zdjęcie RTG kręgosłupa lędźwiowego i wtedy wiemy na czym (nie) stoimy. Rehabilitacja i nie daj boże później operacja. Żartów nie ma. Za długo Ci to wykładać, ale rehabilitant Kris się kłania...:p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris napisał:

Zdechł Twój nerw kulszowy.:( A tak na poważnie: farmakologia pomoże tylko doraźnie. Zdjęcie RTG kręgosłupa lędźwiowego i wtedy wiemy na czym (nie) stoimy. Rehabilitacja i nie daj boże później operacja. Żartów nie ma. Za długo Ci to wykładać, ale rehabilitant Kris się kłania...:p

Myślisz, że to nerw kulszowy ??? Pośladek bardzo boli przy dotyku... Może to być też zapalenie któregoś ze stawów ., ból nogi jak przy złamaniu, ale wtedy jest opuchlizna stawu Może być pare innych spraw...)))

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

Spuchnięte coś masz ????

Nie mam nic spuchnięte,,może to przepuklina? tak się rozczytałam w internecie i już zgłupiałam,pasowało by  jeszcze np, piasek w przewodach, piłam wczoraj kawę w samolocie i fusy mi wpadły,,a fusy na mnie zle bardzo działają,,dlatego piję ,,ale myslę ,że to nerwobóle,,kiedyś kiedyś kiedyś już coś podobnego mialam,,:cmok:ale dzięki śliczne za rady,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 1bozka napisał:

Blondasku zapitalaj do lekarza i to juz .....bez dwóch zdań

ale ja nie z tych co to lecą od razu do lekarza:smutek: najpierw moje leczenie musi przebiec,,mam w spray dobry lek przeciwbólowy,,jutro się okaże co zrobię,,jak nic nie pomoże,,,:cmok:tańców dzisiaj nie będzie , nie dam rady ,,,nischt zu tragisch

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...