Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Jak juz mam tej roboty dość.Wreszcie od roku mam normalne ,spokojne miejsce,ale tej roboty wyjazdowej mam po dziurki w nosie .I nie tylko. Nawt nie wiem na co narzekać.Tak ogólnie do doopy jest.

Myślę ,że przerwę powinnaś sobie zrobić i nie patrzec na nic ,tylko pojechac na jakieś urlopowisko i pożyć na bogato,,bo nikt biednemu nie zabroni poszaleć ,,,albo urlopowisko sobie zrobić najlepiej jak lubisz,,albo pomyśl co sobie chcesz kupic za tą cholerną robotę której masz dosc,marzenia też są pomocne,,głowka do góry i sama sobie powiedz ,,nie mam zle ,a wiesz ,że polak wszystko przetrwa i wytrzyma,,:tak: nie jesteś sama na tym padole opiekunkowa:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

To są właśnie te włazidupy,,Basiu a jak teraz jest? wszystko wróciło na normalne tory?

Kurde balans ...to ja za Tobą w te pędy w " Poskarzyjki " , żeby dobrym słowem wspomóc , bo tak tajemniczo ...acz nerwowo w " Rozmowach " wyskoczylas ...A Ty se zwyczajne pitu pitu tutaj popitalasz ! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się czekałaś na sensację:szok: ale na dobrą sprawę mogę coś z życia szybko wyszukać,,bylam na lotnisku dzisiaj w Castello ,,a tam żywej duszy nie bylo, otwarte ,jedno okienko czynne z informacją,,ani samolotów ani ludzi a ja mam lecieć w następnym tygodniu z tego lotniska do Pl, >:( bilecik sprzedali online,a okaże się ,że lotniska niet:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się czekałaś na sensację:szok: ale na dobrą sprawę mogę coś z życia szybko wyszukać,,bylam na lotnisku dzisiaj w Castello ,,a tam żywej duszy nie bylo, otwarte ,jedno okienko czynne z informacją,,ani samolotów ani ludzi a ja mam lecieć w następnym tygodniu z tego lotniska do Pl, >:( bilecik sprzedali online,a okaże się ,że lotniska niet:szydera:

Na doope ...nie sensację . To w Twoim poście tą sensację można było wyczuć xd...Przeca i tak by było Cię widać jakbyś w " Poskarzyjki " z marszu poszła ...aleee ...taki dreszczyk emocji to nawet , nawet xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na doope ...nie sensację . To w Twoim poście tą sensację można było wyczuć xd...Przeca i tak by było Cię widać jakbyś w " Poskarzyjki " z marszu poszła ...aleee ...taki dreszczyk emocji to nawet , nawet xd

:tak:a teraz idę na :659_smoking:,,, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Na pogode możesz zawsze ponarzekać :) A ta nasza robota to więzienie za pieniądze .., sama wyrok podpisałaś (jak długo i za ile) to i swoje trzeba odsiedzieć :|

Zgadzam się Danuto....ciurma za pieniądze. Dobrze, że jako tako jeść dają i od czasu do czasu coś słodkiego kupią :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kurde balans ...to ja za Tobą w te pędy w " Poskarzyjki " , żeby dobrym słowem wspomóc , bo tak tajemniczo ...acz p w " Rozmowach " wyskoczylas ...A Ty se zwyczajne pitu pitu tutaj popitalasz ! xd

Ja tez pognałam aż się kurzyło....i co ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A tam ckliwe porady , pocieszanki w wykonaniu doswiadczonej , profesjonalnej opiekunki ....w stanie spoczynku xd

A skąd wiesz to wszystko? :szok: zawsze pocieszę jak jest taka potrzeba, nauczona jestem pomagac czy to jest do śmiechu czy nie, nie jestem z pierwszej łapanki -no to tyle,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A skąd wiesz to wszystko? :szok: zawsze pocieszę jak jest taka potrzeba, nauczona jestem pomagac czy to jest do śmiechu czy nie, nie jestem z pierwszej łapanki -no to tyle,

My czekały , że się poskarzysz ...że może Słodziak w bok odskoczyl ...na ten przykład ...albo , że żelazko przypalilo nowiuska sukienkę . O ...to są poskarzyjki ....aż przyjemnie by było poczytać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kris napisał:

Jakim cudem masz 8 kg luzu w podręcznym?:o Słonia zabierasz do środka?:)

 @krisPodrecznego nie spakowalam,Dlatego walizek jest pusty.

Podreczny 10 kg:tak2:

Ryanair

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

My czekały , że się poskarzysz ...że może Słodziak w bok odskoczyl ...na ten przykład ...albo , że żelazko przypalilo nowiuska sukienkę . O ...to są poskarzyjki ....aż przyjemnie by było poczytać xd

:szydera: muszę żelazko kupić,,bo mam parowy prasowacz,,a w bok to ja sama go wypcham, będzie mial tydzien na szaleństwa sam,,,ale tutaj są same skorupy:o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ania39 napisał:

Poskarżę się na żelazko_zabytek chyba ma 60 lat, parowe chyba pierwszy model :D  ale super prasuje.

O ...i to jest fajne wypośrodkowanie . Skarżymy się na żelazko , że stare, żeby za moment je pochwalić  ...bo super prasuje . :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...