Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

Ale jak przeczekać to" budowanie" ? Jak żyć !? 

 

Nie mam więcej pomysłów może go ........... strzeli sam z siebie tak po prostu :d

Wiem wredna jestem ale ja nigdy wrzodu nie miałam nawet na języku .

Uciekam z tego tematu bo już dość się dzisiaj naskarżyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NNNdanuta napisał:

Jeżdżę tyle lat i jeszcze nie miałam nigdy problemu ze zmianą :( Zawsze myślałam, że jednak jest to naprawdę najlepszy moment żeby zacząć bo na święta wysyłają nawet ze słabym niemieckim ... A tu to już uważałam, że w ogóle bezproblemowo bo adres ma stałą obsadę, więc wiadomo, że nie jest ciężko. :|

Na świeżynkę nie ma co liczyć bo pewnie nie dałaby rady w święta poza domem. A takich skoczków co jeżdżą 2-3 razy w roku w czasie urlopu albo celem podreperowania budżetu tylko nie ma zbyt wiele. Zawsze jest problem w święta. Zawsze. Chyba że agencja da wysoką stawkę plus premia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na świeżynkę nie ma co liczyć bo pewnie nie dałaby rady w święta poza domem. A takich skoczków co jeżdżą 2-3 razy w roku w czasie urlopu albo celem podreperowania budżetu tylko nie ma zbyt wiele. Zawsze jest problem w święta. Zawsze. Chyba że agencja da wysoką stawkę plus premia.

Tylko agencje dają stawki jak zwykle i słabo zachęcają premiami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na świeżynkę nie ma co liczyć bo pewnie nie dałaby rady w święta poza domem. A takich skoczków co jeżdżą 2-3 razy w roku w czasie urlopu albo celem podreperowania budżetu tylko nie ma zbyt wiele. Zawsze jest problem w święta. Zawsze. Chyba że agencja da wysoką stawkę plus premia.

U mnie i ogarnięta świeżynka dałaby radę ... nie mam tu nic skomplikowanego. Nawet o higienę podopieczna dba sama... Premia świąteczna nie za wysoka (chyba 150 e) płatna tu na miejscu. Ja za język komunikatywny mam 100 euro, więc ktoś z gorszym językiem pewnie będzie o tą kwotę miał mniej. )))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie chcę Cię martwić, ale to lubi dojrzeć :( Ma swój czas dojrzewania, maść ichtiolowa by coś pomogła, ale zapewne nie masz na podorędziu :(

Czarna maść jest dobra ,a na razie czarna rozpacz mnie ogarnia ...ale w końcu pęknie, trochę smrodu i ogromna ulga ...nic trza czekać ...Betadisodine znalazłam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

@Maria Jolanta Ja zaczynałam w ten sposób ...13 grudnia roku pańskiego 2013 :d za obłędną kwotę 925 ojro 

Nie masz się czym chwalić. Zlecenie od 01.09.2011 za 650 ojro . Teraz już takich numerów się nie robi :|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Czarna maść jest dobra ,a na razie czarna rozpacz mnie ogarnia ...ale w końcu pęknie, trochę smrodu i ogromna ulga ...nic trza czekać ...Betadisodine znalazłam :d

Nie zazdroszczę bo miałam i w tym samym miejscu. Piękna i młoda  jeszcze byłam, a blizna została :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Czarna maść jest dobra ,a na razie czarna rozpacz mnie ogarnia ...ale w końcu pęknie, trochę smrodu i ogromna ulga ...nic trza czekać ...Betadisodine znalazłam :d

Moze pdp ma jakis bepanthen masc, mysle ze ulzy w cierpieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Michał845 napisał:

Mój obecny adres jest jakiś technicznie nawiedzony i pechowy. Przy drzwiach wejściowych są 2 dzwonki. Jeden bardzo starego typu za cichy słyszalny tylko w kuchni, a drugi głośny, ale raz działa a raz nie. Przez to miałem pewne nieprzyjemności.  W jednych drzwiach poszła szyba od przeciągu, a po kilku dniach zepsuł się mechanizm w drzwiach do ogrodu i nie szło ich już otworzyć. Po kilku dniach zepsuło się gniazdko od prądu w WC i dziadek marudzi na zimno bo nie grzeje farelka.  Po kilku dniach zepsuł się "cypek" od prysznica gdzie włącza sie natrysk i nie idzie wziąć prysznicu. Zastanawiam się co padnie jutro :oops: 

@Michal845 pewnie twoj adres czasy swietnosci ma za soba.

I wszystko sie lasuje,

Teraz tylko brakuje,zeby Mniemce nie mowily, ze ty psuj jestes.

Nie da sie fachowcow zawolac, albo sprytnego w ,,recach,, czlonka familli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz #$%#^&# mać! :przekleństwa:

Pflegedienst mnie do szału doprowadzi.

Przyjeżdżają 2x dziennie do pończoch.

Uzgodnione jest, że rano mają być do 9:30, wieczorem około 17.

Moja obecność przy tym jest niezbędna, bo muszę im otworzyć drzwi zamykane na klucz przed Szwendaczkiem, nikt inny tego nie może zrobić. 

Muszę czekać na nich na dole, bo u siebie na górze dzwonka nie słyszę. Dopiero potem mogę iść do siebie, czy np. na zakupy wyjść.

Dziś rano była o godz. 10:30, wieczornego do teraz jeszcze nie ma.

Przedwczoraj gwiazda poranna byla o 11.

2-3 razy zdarzyło się, że wieczorem nikt nie przyjechał, siedziałam całe popołudnie jak udup na dole.

Ile razy prosiłam, groziłam- nie zliczę.

Tym bardziej mnie to wkurza, ze tez im idziemy na rękę, jak np. jest duszowanie, to przyjeżdżać nie muszą, ja ściagam.

W niedziele czy święta babka ich też odmawia, "żeby nie mieli tyle roboty", a oni nawet zadzwonić nie potrafią.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się czekaj bo nie lapie: uszkodzilas proteze uderzajac profesorem o meble i wylatala mu,czy jak?:kopara:

Nie . Proteza upadła mi podczas suszenia pod klej ...Została naprawiona ...i drugi raz złamała mi się w rękach ...w tym samym miejscu , na szczęście przy doktorze to było i widział , że nie upadła xd..Meble - antyki to regularnie obijam , ale naprawdę nie moja wina , bo stoją w miejscach , gdzie jest bardzo wąsko a ja mam rozrzut w powozeniu ...znaczy się podchodzę do tematu pchania z rozmachem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...