Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie znów ch.... w bombki strzelił całe moje starania  poszły się je......:(

Przy sporządzaniu listy zakupowej zresztą razem z babką ją robiłam  nie dość ,że musiałam "walczyć" o "zgodę" na zakup każdego potrzebnego produktu to moja sugestia o potrzebie zakupu soli stała się przysłowiowym "gwoździem do trumny" czyli w miarę spokojnej atmosfery .Teraz to już straciłam nadzieję na poukładanie sobie relacji z babką .Nawet nie mam już chęci się starać bo to jakbym głową w mur waliła .Odbijam się od ściany jak piłeczka .W temacie soli to babka kazała mi przetrząsnąć "całą kuchnię " bo twierdziła ,że jest w pojemniku więc przyniosłam jej ten pojemnik i pokazałam ile tej soli jest .Było na dnie i zapytałam krótko .Kupować czy nie ?bo jak nie to ja bez soli nie potrafię gotować .Efekt jest taki ,że babka focha strzeliła siedzi nadąsana ,wykąpać się nie chciała .Dzisiaj zauważyłam ,że to chyba jednak dziadek jest" terroryzowany "przez żonę bo biedny jak przyjechaliśmy z zakupów to gonił po całym domu w poszukiwaniu paragonu ,mnie pytał 2 razy czy go nie widziałam .Więc jak za drugim razem powtórzyłam,że włożył go do portfela to wreszcie do niego dotarło gdzie ma szukać.On się bał ,że jak babka paragonu nie zobaczy to mu się" po uszach"dostanie   .Puchar w dniu dzisiejszym dziadkowi się należy za miłość do żony bo musi ją bardzo ,bardzo kochać .Podobno mężczyźni kochają bardziej :szok:ale żeby aż tak !!!!!!:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@Magdzie Za odpowiednią zapłatą to aż grzech nie zrobić. :haha:

Ale niektórzy to za darmo zrobią wszystko. Nawet palcem w tyłku podopiecznym grzebią. Z powodu zatwardzenia podobno.

Ten palec w tyłku widziałam na własne oczy . Zmienniczka dostała ode mnie porządny opierdalantus , za próbę uszkodzenia zwieracza . Nadgorliwe opiekunki , są gorsze od faszyzmu ( powinnam lecieć na sentencje :haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Ten palec w tyłku widziałam na własne oczy . Zmienniczka dostała ode mnie porządny opierdalantus , za próbę uszkodzenia zwieracza . Nadgorliwe opiekunki , są gorsze od faszyzmu ( powinnam lecieć na sentencje :haha:)

Serio? :kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Serio? :kopara:

Bardzo serio . Posadziła podopieczną na krześle toaletowym , wymacała odbyt i stwierdziła , że czuje kamień kałowy pod skórą , po czym zabrała się za wtykanie palca w tyłek . Na moje nieszczęście i szczęście babki , byłam w pobliżu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka  mi się tutaj "żyć "odechciewa a co dopiero "machać" czymkolwiek a i do  "merdania ogonkiem " nigdy skora nie byłam :trele:

Nawet w sprawie tych rodzynek naraziłam się na "niewybredne" komentarze babki :smutek:

Czekam na pomoc kuzynki bo ona fachura jest w pieczeniu "drożdżaków"

Czy Ty jesteś wredna ? pewnie nie mniej niż ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, violka napisał:

Ten palec w tyłku widziałam na własne oczy . Zmienniczka dostała ode mnie porządny opierdalantus , za próbę uszkodzenia zwieracza . Nadgorliwe opiekunki , są gorsze od faszyzmu ( powinnam lecieć na sentencje :haha:)

Też widziałam. Dlatego napisałam o tym. Niestety...Do tej pracy przydaje się zdrowy rozsądek. Spotkałam się też z samowolnym podawaniem antybiotyku, co mnie wprawiło w stupor. No ale co zrobisz? Glupich nie sieją. Sami sie rodzą. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ Ty chyba jednak aluzju nie paniała ,więc powiem z " otwartą przyłbicą" po jaką sosnę chcesz te placki pięć!? To " odechciewanie się życia" resztki rozumu i godności Ci odebrało!? ...no chyba ,że w umowie masz " wyrób własny - cukiernictwo na zlecenie" ... nie ch...teczki nie rozumiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka babka wczoraj się zapytała czy bym upiekła drożdżaka z rodzynkami to powiedziałam ,że w sobotę upiekęu .W czasie rekrutacji przyznałam się ,że piec potrafię to co miałam babce powiedzieć,że nie ?Zrozumiałam ale te pieczenie ciasta to nie miało być "na zgodę" bo tu już nic się nie da zrobić i zgody nie będzie .Babce nawet jakby tort piętrowy upiec to by była nie zadowolona taki typ:(

Zresztą oficjalnie zapytana na forum przyznałam się,że piekę  i to jest moja sprawa więc jak będziesz drążyć temat to zacznę posądzać Cię o złośliwość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz Antybiotyk i grzebanie w odbycie to pryszcz.Spotkałam się  z opowieścią opiekunki, jak to podaje PDP syropek uspokajający,żeby miećspokój jak nawcześniej.Przywieziony specjalnie w tym celu z PL...Pomysłowość niektórych ociera się o kryminał.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Afryka napisał:

@INEZ Ty chyba jednak aluzju nie paniała ,więc powiem z " otwartą przyłbicą" po jaką sosnę chcesz te placki pięć!? To " odechciewanie się życia" resztki rozumu i godności Ci odebrało!? ...no chyba ,że w umowie masz " wyrób własny - cukiernictwo na zlecenie" ... nie ch...teczki nie rozumiem .

Przecież co druga na forum piecze ciasta na szteli i afery nie ma...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, foczka63 napisał:

@fioletowa.mysz Antybiotyk i grzebanie w odbycie to pryszcz.Spotkałam się  z opowieścią opiekunki, jak to podaje PDP syropek uspokajający,żeby miećspokój jak nawcześniej.Przywieziony specjalnie w tym celu z PL...Pomysłowość niektórych ociera się o kryminał.

Czasami myślę, że żywym człowiekiem zajmują się ludzie, którzy nie potrafią zająć się nawet lalką czy innym misiem. Faktycznie kryminał. Osobiście bym ręce przetrąciła.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Afryka napisał:

Qźwa ja też piekłam ,od czasu do czasu ,ale dla Ludzi ,a nie dla Patologii ...i wtedy kiedy ją miałam ochotę i chęć .

To tak jak ja. Ochoty nie mam i nikt mnie nie namówi. A tam gdzie się źle czuję to nawet gdybym miala ochotę to...takiego wała jak Rosja cała:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michał845 napisał:

Jest to możliwe. Na szczęście jest jeszcze drugie wolne.... Ale już domyślam się co odpowiesz :d.... padnie drugie

Ale masz fajnie, mozesz nawet gosci zapraszac:d I gdyby padlo lozko, to nawet sie nikt nie zdziwi, bo rodzinka przyzwyczajona...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...