Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

NDI chciałabym się poskarżyć, że spać mi się chce. To raz. Dwa zbliża się pełnia księżyca, to odechce mi się spać. To dwa. Jest zimno. To trzy. Pomyślę na co jeszcze mogę się poskarżyć. To cztery. :haha:

aaa wlasnie,pelnia!

Koszmar,

Czasem nawet tabs na spanko przy pelni nie pomaga

Auuuuuuu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego co mi zaproponowałaś na tą stelę nawet moja koleżanka co "nie miała co jeść " nie chciała się zamienić :haha:

Ja już przezylam swoje:  zimna wodę do mycia, zimno w domu i pdp ( w domu 5 stopni w zimie), brak światła w pokoju,  pdp śpiąca z metalowym dużym krzyżem w łóżku, protezy wylawiane z kibelka i wkładanie bezpośredniego do buzi przez pdp..   itp, itd. Przez całą karierę opiekunki się trochę nazbierało. Więc twoi nie będą chyba tacy straszni..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Cos Ty, ja nawet podopiecznym nie wyjmuje:szydera: Mecza sie sami:haha:

W sumie ja też nie . Doktor sam sobie wyciąga z paszczęki i podaje mi jak na tacy . Szczególnie podczas posiłków ...jak mu się oblepią konsumowanym  pokarmem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

niech dadza tzw ,,wyraz,,!

Tak samo powiedziałam w agencji .Nigdy nie wymagam pochwał czy wdzięczności tylko szacunku .

Z jednej strony mnie chwalą w agencji a z drugiej wydzwaniają do koordynatora ze skargami na mnie .Dobrze ,że koordynator jest w porządku i się z tego śmiał obrócił to w żart bo nie bardzo wiedział o co dziadkowi chodzi dopiero jak ze mną porozmawiał to powiedział ,że co ten dziadek z igły robi widły ? a mi nie było do śmiechu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Tak samo powiedziałam w agencji .Nigdy nie wymagam pochwał czy wdzięczności tylko szacunku .

Z jednej strony mnie chwalą w agencji a z drugiej wydzwaniają do koordynatora ze skargami na mnie .Dobrze ,że koordynator jest w porządku i się z tego śmiał obrócił to w żart bo nie bardzo wiedział o co dziadkowi chodzi dopiero jak ze mną porozmawiał to powiedział ,że co ten dziadek z igły robi widły ? a mi nie było do śmiechu.

Och.Na mnie Pdp na policję dzwonił.I to przy całkiem zdrowych zmysłach .Żaden dementyk.A. Filiżanką zarobiłam też.A wszystko to ,że dziadkowi praca moja pomyliła się z robotami przymusowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Z jednej strony mnie chwalą w agencji a z drugiej wydzwaniają do koordynatora ze skargami na mnie.

Niemcy to ludzie doprawdy dziwni.  Dam też przykład.... Na moim poprzednim adresie gdzie byłem 3 zmiany było generalnie naprawdę super. Praktycznie ze wszystkim. Była rodzinna atmosfera i z córką dziadka miałem bardzo dobre relacje. Ale...  Pewnego dnia po porannej toalecie dziadka zostawiłem wymieniony woreczek z cewnika z moczem w zlewie tylko na moment aby dziadka z wózkiem zabrać do salonu i od razu wrócić do łazienki zająć się tym woreczkiem. Akurat w momencie kiedy byłem w drodze z dziadkiem do salonu przyszła córka i zauważyła ten woreczek w zlewie. Córka nic mi w ogóle nie powiedziała, ale po paru godzinach zadzwoniła agencja abym nie zostawiał woreczka w zlewie....   Normalnie byłem w szoku, że tej kobiecie (która mnie bardzo swoją drogą ceniła) tak bardzo przeszkodził ten woreczek z moczem w tym zlewie.  Niemcy są naprawdę niepojęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...