Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Afryka napisał:

Do upojenia :haha:... To ja też Ci się pochwalę... Jakie rzeczy ma w planach wyrabiać ze Starym Ukochanym, to się... no nie pasuje mi tu stwierdzenie, że się w pale nie mieści... :szydera: 

Chwalisz się w poskarżyjkach:szok: i jeszcze Ci się coś, gdzieś nie mieści:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżam się, że zapomniałam polovciać, poseruszkować itp. Szybciutko nadrabiam:

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Wystarczy? :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.11.2019 at 15:39, Mirelka1965 napisał:

Poskarżę się i ja :haha: Już mam dosyć wysłuchiwania, jak wspaniale gotuję, jakie ciasta wypiekam genialne i jak cudnie jest czysto w domu....w pachnącym praniu nie wspomnę :haha: No ileż można tego słuchać?! :szydera:

@Mirelka1965a zalewajkie umi osoba ugotowac?;)))

A Psiochę?

zna,a umi?

Wklejam link, zanim osoba wszystkowiedzaca da glos.

 

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchnia/56,121951,18607631,psiocha,,4.html?disableRedirects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.11.2019 at 15:39, Mirelka1965 napisał:

Poskarżę się i ja :haha: Już mam dosyć wysłuchiwania, jak wspaniale gotuję, jakie ciasta wypiekam genialne i jak cudnie jest czysto w domu....w pachnącym praniu nie wspomnę :haha: No ileż można tego słuchać?! :szydera:

Masz rację,,:przekleństwa: :szydera:noż ile można tego słuchac,,wiem o czym piszesz, ale miłe  to jest ,co???? lepsze to niż , ciągle komuś coś nie pasuje, ciągle zle, ot i nie dogodzisz:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965a zalewajkie umi osoba ugotowac?;)))

A Psiochę?

zna,a umi?

Wklejam link, zanim osoba wszystkowiedzaca da glos.

 

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchnia/56,121951,18607631,psiocha,,4.html?disableRedirects=true

Poskarżę się :haha:Zalewajki nie umie gotować :haha:Ale "psiocha", to inaczej prażuch....z łódzkiego rodzina Taty przepis przyniosła :oklaski: Ruchanki to moje, rodzinne :oklaski: "Golas biłgorajski" cudak, nigdy nie próbowany :haha: A i "fiuty" nieznane mi są :haha:No i te inne "niecenzuralne" potrawy wywołują rumieniec na mym obliczu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poskarżę się :haha:Zalewajki nie umie gotować :haha:Ale "psiocha", to inaczej prażuch....z łódzkiego rodzina Taty przepis przyniosła :oklaski: Ruchanki to moje, rodzinne :oklaski: "Golas biłgorajski" cudak, nigdy nie próbowany :haha: A i "fiuty" nieznane mi są :haha:No i te inne "niecenzuralne" potrawy wywołują rumieniec na mym obliczu :szydera:

A przepisu na  zalewajkę  nie przyniosła ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Jaka jestem wsciekla!:przekleństwa:

Przez wlasne gapiostwo zablokowalam sobie dostep do konta walutowego.

Wrrrr.

Teraz bede siedziec na sluchawce  i czekac az mnie sprawdza....

Przy uchu trzymaj . Siedząc na niej ...odgniotów nabawić się możesz . Twarda franca jest :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przy uchu trzymaj . Siedząc na niej ...odgniotów nabawić się możesz . Twarda franca jest :szydera:

Barbaro!!!!No ,ale żeby słuchawką????Musowo na forum trzeba jakąś zrzutke zorganizować na odpowiedni sprzęt,bo zdrowie opiekunki ważna rzecz  a odgnioty na siedzeniu muszą być szalenie niewygodne:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Jaka jestem wsciekla!:przekleństwa:

Przez wlasne gapiostwo zablokowalam sobie dostep do konta walutowego.

Wrrrr.

Teraz bede siedziec na sluchawce  i czekac az mnie sprawdza....

A mnie się wydaje, że nie ma tego dobrego itd. Już wyjaśniam :mam koleżankę pracującą w banku i powiedziała, że korzystając z wi-fi nazwijmy to "obcego" - nie wchodzimy na swoje konta. No i płacąc kartą w sklepie za towar poniżej 50 zł-nie robimy tego zbliżeniowe, jeno na pin. Bo można nam coś zamieszać na końcie-w sensie-dodatkowo, bez naszej wiedzy coś jeszcze "kupić". Ja tylko powtarzam.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Jaka jestem wsciekla!:przekleństwa:

Przez wlasne gapiostwo zablokowalam sobie dostep do konta walutowego.

Wrrrr.

Teraz bede siedziec na sluchawce  i czekac az mnie sprawdza....

Ja przyjechałam do De i zadowolona do kompa ,do banku, ale szukam gdzie mój świstek z hasłem, godzina zaraz 22 w nocy a ja nerwówka,,bo telefon się mi przypomniał,że nie zaplaciłam,  że jeszcze zaraz mi wyłączą,,itd, tak bardzo porządki robiłam w Pl z portfelami,,że hasełko moje zostało w Pl, w glowie takich hasełek nie mam, Dzwonie do banku w Pl co w De to zapomnij, nikt nie pracuje po nocach,,,ale Pl pracują,,weryfikację zrobili potem po glosie, z 10 razy jedno zdanie musialam za każdym razem powtarzać,,ale hasło dali mi tymczasowe abym zaraz sobie ustaliła swoje nowe, zalatwiłam po nocach wszystko,,rachunek zapłaciłam,, @sayonara 52 mi parę razy sami zablokowali konto, bo zakupy robilam za daleko od Pl, musiałam dzwonic aby mi odblokowali, nie miałam zamiaru bidy rżnąc:szydera: co miało być wydane to wydałam,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poskarżę,  a co!!! Byłam na spotkaniu ludzi z Campingu, takie tam spotkanie w restauracji i z żarciem,,dobrym żarciem,,oczywiscie jak to niemcy,,plany ,plany plany, ,,i juz na następny rok plany w święta wielkanocne,,camping w Hesji i jeden dzień zwiedzanie kopalni soli, 800m pod ziemią,,a ja jak widze znowu te groty i skały i te podziemia to mnie już aż roznosi,,bo byłam już chyba w 5 takich podziemiach i tu na święta mi szykują takie atrakcje,,i ja jedna się nie wpisalam na tą wycieczkę:szydera: nie chodzi o 26 euro, ale ileż można oglądać te ich malownicze mokre  zimne skaluchy,,no to polka się wypięła, teraz myślę,co sobie zorganizowac za wycieczkę w ten piękny dzien ,,gdzie to wszyscy pojadą zwiedzać,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój boszszee....a co mu jest ? :haha:

a może katarek ma? albo durchfal?:( :haha:  miał jechac w czwartek, ale nischt zu tragisch, dam radę, ja jestem od kombinowania,,,

Dałam wiadomosc w internecie, kto z polaków potrzebuje drewno do kominka czy do pieca, mamy full, za darmo damy, niech tylko przyjezdzają i pakują z lasu ,,sami ,bo ja napewno nie będę komuś pakowac i w prezencie dawać,  jest trochę chętnych, ale najlepiej jakbyśmy pocieli i pod dom podwiezli:przekleństwa: niech zapomną,, Ja pamiętam jak dziadek jechal do lasu ,pakował całą przyczepę gałęziówki i jeszcze musial zapłacić od metra,,a tu za darmo,  komu potrzeba -dawać do Blondi,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...