Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Cokolwiek nie zrobisz, ja jestem na tak :cmok:

Już jestem po telefonie z firmą... Kazałam organizować mój zjazd bo nie chce mi się siedzieć na bombie.., a na bombie siedzę... Tu chałupa zasypana wszystkim od piwnicy aż po strych, 100 razy mogło się nie zapalić a za 101 się zapali chata. Zmieniałam pościel z powypalanymi dziurami w niej i w kołdrze na czystą, ale też z powypalanymi dziurami, czyli to nie był wypadek jednostkowy, a pdp w latach się posuwa i nic lepiej nie będzie :|

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, foczka63 napisał:

@NNNdanuta A pytałam dopiero co-czy musisz tam jechać????Oj,Dancia Dancia,kopa w d i to mocno,tym bardziej,że doczytałąm wyżej ,że wcale nie miałaś musu jechać....

Jak bym miała powiedziane, że to schizofrenia to na pewno bym nie pojechała. W opisie tego nie było i przez telefon dziewczyna mi o tym nie powiedziała. Na poprzedniej miejscówce podejrzewałam pdp o schizofrenię, w opisie tego też nie miałam, wróciłam na ostatnich nogach a ponieważ już innych nie mam to do schizofrenii nie jeżdżę >:( Biłam się z myślami bo ja z tą pdp na razie żadnych problemów nie mam, tylko to gotowanie bo proteza zębów obluzowana, ale te faje w łóżku o wszystkim zdecydowały. ))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dowiedzialam sie,ze moja najstarsza stazem przyjaciolka-

, ma stwierdzona chorobe dwubiegunowa.

Szok.

Nic nigdy u niej nie zauwazylam, miala depresje, 

Pisalysmy dzisiaj do siebie i powiedziala mi to .

Ona sama twierdzi,ze nie wierzy w ta diagnoze.

Lece czytac wiecej o tej chorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Wlasnie dowiedzialam sie,ze moja najstarsza stazem przyjaciolka-

, ma stwierdzona chorobe dwubiegunowa.

Szok.

Nic nigdy u niej nie zauwazylam, miala depresje, 

Pisalysmy dzisiaj do siebie i powiedziala mi to .

Ona sama twierdzi,ze nie wierzy w ta diagnoze.

Lece czytac wiecej o tej chorobie.

No dwubiegunówka to depresja na zmianę z euforią. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz kiedys czytalam jak przebiegala u W.Mlynarskiego i tak sobie skojarzylam,ze on bywal b.agresywny.

Powiazalam to z Kolezanka, ktora nigdy nie byla agresywna.

Jutro bede z nia gadac, ciekawam,jak okresli swoje stany.

to ,,modna,,choroba ostatnio,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@fioletowa.mysz kiedys czytalam jak przebiegala u W.Mlynarskiego i tak sobie skojarzylam,ze on bywal b.agresywny.

Powiazalam to z Kolezanka, ktora nigdy nie byla agresywna.

Jutro bede z nia gadac, ciekawam,jak okresli swoje stany.

to ,,modna,,choroba ostatnio,

A to zależy od typu choroby. W miękkim spektrum choroby afektywnej dwubiegunowej, agresja nie wystąpi wcale albo będzie tak delikatna, ze pomyślisz, iż to zwyczajny fkórf.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podopieczny mi się dzisiaj poskarzyl:(

Rano powiedział, że się nie wyspa bo żona mu spać nie daje :szok:

Z mężczyznami nie dojdziesz czego oni naprawdę chcą bo jak w siłę wieku to bychcieli żeby żona  im spać nie dala:oops:a jak już wieków to  im to przeszkadza :haha::oops:

Wsparcia i pocieszenia u mnie nie znalazł. Powiedziałam mu tylko to jest Twoja żona ;)

Sami nie wiedzą czego chcą :smutek::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Nigdy wiecej szteli z internetem kradzionym od sasiada i jeszcze uciekajacym. Zalogowac sie do banku nie moge, to dopiero jest fkurf:przekleństwa:

Noo. Wierzę. Ja takiego fkurwa mam gdy mijam perfumerię i wiem, że czeka tam na mnie zapach ulubiony, ale limit na zaspokojanie pasji już wyczerpałam. I tylko lista tego co koniecznie muszę mieć, niebezpiecznie się wydłuża:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Poskarżę się i ja :haha: Już mam dosyć wysłuchiwania, jak wspaniale gotuję, jakie ciasta wypiekam genialne i jak cudnie jest czysto w domu....w pachnącym praniu nie wspomnę :haha: No ileż można tego słuchać?! :szydera:

Można kochana. :serce::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...