Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Wyobraź sobie, że jest taka jedna agencja, która nie kłamie :oklaski: Miałam okazję parę razy z nią współpracować. To prawdziwy rarytas, chociaż właścicielką jest Polka :szydera: Ma mało zleceń, ale każde miejsce jest dokładnie sprawdzone i każda opiekunka jest regularnie odwiedzana. Perełka wśród agencji, a Szefowa jest rewelacyjna :oklaski: I dodam, że nie jest to niebo, ale raj na ziemi :szydera: 

Reki uciąć sobie nie dam bo nie udało się jakoś do tej pory nawiązać współpracy.. fakt że brzmi sympatycznie i rozmawia konkretnie ..muszę zaufać twojemu doświadczeniu w tej materii.bywa..że masz czasami racje:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Czasami?! :haha:

No tak...czasami..bo czasami też można tej racji nie miec:szydera:

Rację odnośnie mojej byłej firmy masz to fakt niepodlegajacy dewagacjom 

Rację masz także w kwestii trolli

Rację masz w kwestii pomysłu na reagowanie na niektóre zachowania i na temat pewnych przemyslen itd...

Masz coś czarownicy:szydera:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucinda napisał:

No tak...czasami..bo czasami też można tej racji nie miec:szydera:

Rację odnośnie mojej byłej firmy masz to fakt niepodlegajacy dewagacjom 

Rację masz także w kwestii trolli

Rację masz w kwestii pomysłu na reagowanie na niektóre zachowania i na temat pewnych przemyslen itd...

Masz coś czarownicy:szydera:

 

Eeeee tam....raczej z dobrej wróżki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cieplutko po mimo 1 st na dworku,mało zaglądam bo od lipca jestem w domu,kiedy pojadę do de nie wiem pewnie po Nowym roku,moja mama ma kamień w nerce,założony do nerki cewnik i do domu,potem znowu szpital i rozbijanie kamienia,cewnika nie wyjmowali aby nerka sie oczyszczała,i w listopadzie znowu do szpitala na wyjęcie cewnika z nerki,istna karuzela,teraz wiem że w de to odpoczywałam ,ale cuż mamę ma się jedną,i jak dobrze że jest.Pozdrawiam buziaczki,miłego dzionka:d:d

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ciężko będzie z jedzeniem, pdp ma traume, bo stała opiekunką wyjechała i jak tu żyć zjadła tylko 1 jajko na śniadanie ehh, gdzie ta moja Andżela z apetytem jak wilk

Ty tam byłaś stała. Pomysł o tej co Ciebie teraz zastępuje :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Malina 1 napisał:

:cmok:Dzięki

Trzymaj się dziewczyno:cmok:

A teraz ciekawostka-a może i nie:haha:: narzekanie nie jest naszym "sportem narodowym"! Okazuje się, że to taki "przymus"z dawnych, komunistycznych czasów. No i oczywiście tamte czasy były najlepsze-w/g pdp! Łypnęłam i konformistycznie przytaknęłam:haha:.  Wow-ale mnie mądre słowo dopadło:haha:

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.10.2019 at 15:42, Patrycja781 napisał:

umowa podpisana,tylko dopiero dzisiaj od zmienniczki dowiedziałam się jaki jest faktyczny stan podopiecznej..

Najważniejsze, by wszystkie istotne sprawy były na piśmie. Czy to w umowie, czy w aneksie do umowy, czy w opisie w ofercie. Stan zdrowia podopiecznego, jego waga, zakres obowiązków, sprawy socjalne itp. Nawet wysokość środków finansowych na utrzymanie też! Nic na słowo! W razie problemów agentura się wyprze wszystkiego! Opinia zmienniczki nie tu nic do rzeczy. Trzeba też wymagać, by okres wypowiedzenia umowy nie był dłuższy niż 14 dni W razie problemów 2 tygodnie idzie wytrzymać, o ile problemy są nie do przezwyciężenia.

Renegocjować umowę na podstawie opowieści zmienniczki? Niepoważne... Agencja ma nawet dla własnego dobra obowiązek monitorować co jakiś czas stan zdrowia podopiecznego, chociażby dlatego by nie musieć szukać bardzo szybko zmiennika.

Edytowane przez kris
dopisek
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, lucinda napisał:

Buuuuu....ja chce na plażę:płacz::płacz:

 

Chodzi Ci o ciepło i ożywcze promienie słońca czy widok "dzikich plaż"??? Mi wystarczyłoby zwyczajne ciepło i dlatego marzy mi się taki wybryk natury jak drugie babie lato w listopadzie i wiosna już w grudniu :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza się poskarżyć  … kużwa, kużwa, kużwa !!!!! Wreszcie znalazłam czas żeby poszukać telefonu domowego na moją nową miejscówkę... Bez przeszkód otrzymałam go od koordynatora po  stronie niemieckiej. Przez 3 lata 23 opiekunów, pdp ma wredny charakter i bywa agresywna :o Noce przespane, pauza pewna od14 do 16. Dobranoc się mówi o 20-tej... Dziewczyna, która tam jest za to niezwykle sympatyczna i szczera :dobrze:Przedostatnia opiekunka spierdzieliła po 4 dniach :o Już mi rosną kolce xd@salazar nie ma szans na moją wizytę w Monachium :( nie mam szans na pauzę dłuższą niż 2 godziny :(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Trza się poskarżyć  … kużwa, kużwa, kużwa !!!!! Wreszcie znalazłam czas żeby poszukać telefonu domowego na moją nową miejscówkę... Bez przeszkód otrzymałam go od koordynatora po  stronie niemieckiej. Przez 3 lata 23 opiekunów, pdp ma wredny charakter i bywa agresywna :o Noce przespane, pauza pewna od14 do 16. Dobranoc się mówi o 20-tej... Dziewczyna, która tam jest za to niezwykle sympatyczna i szczera :dobrze:Przedostatnia opiekunka spierdzieliła po 4 dniach :o Już mi rosną kolce xd@salazar nie ma szans na moją wizytę w Monachium :( nie mam szans na pauzę dłuższą niż 2 godziny :(

Jedną wampirzycę już zaliczyłaś w tym roku , więc daruj sobie kolejną . Jeżeli jesteś nastawiona na pracę w BN , to możesz przebierać  w naprawdę dobrych ofertach . Wredność można przetrawić , ale agresywna podopieczna nadaje się tylko do odpowiedniej placówki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Trza się poskarżyć  … kużwa, kużwa, kużwa !!!!! Wreszcie znalazłam czas żeby poszukać telefonu domowego na moją nową miejscówkę... Bez przeszkód otrzymałam go od koordynatora po  stronie niemieckiej. Przez 3 lata 23 opiekunów, pdp ma wredny charakter i bywa agresywna :o Noce przespane, pauza pewna od14 do 16. Dobranoc się mówi o 20-tej... Dziewczyna, która tam jest za to niezwykle sympatyczna i szczera :dobrze:Przedostatnia opiekunka spierdzieliła po 4 dniach :o Już mi rosną kolce xd@salazar nie ma szans na moją wizytę w Monachium :( nie mam szans na pauzę dłuższą niż 2 godziny :(

Brzmi horrorystycznie

Jesteś pewna że dasz radę???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 @violka @lucinda  Nie wiem dlaczego ale mi to wisi, bardzo brzydko mówiąc... Po rozmowie ze zmienniczką poczułam gniew i to nie na firmę, ale dokładnie skierowany na moją nową pdp. Coś nowego we mnie O.o to chyba po tym ostatnim doświadczeniu O.oZ firmą sobie załatwię bo czas najwyższy z nimi poważnie porozmawiać i w razie W zjeżdżam aby pokazać, że nie mam zamiaru przeskakiwać zleceń, które nie powinny być w obiegu... Ja mam powiedziane, że jadę do niewidomej, ale samodzielnej i normalnej pdp z artrozą… Zlecenie krótkie bo tylko na 6 tygodni, powrót 15-go grudnia co mi pasuje... Przerwy zagwarantowane i noce przespane, resztę obadam na miejscu, ale rosną mi kolce, więc chyba kończy się moja spolegliwość O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...