Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, foczka63 napisał:

Dlatego napisałam,że jest niedopracowany.My już tak mamy ,że zawsze jestesmy ANTY na wszystkie nowinki.Wchodzę bez problemu na czata,ale b niewygodny jestw  użytkowaniu,to fakt. I tak naprawdę to nie wiem czy rzeczywiście potrzebny.

Mogę przypuszczać, że Moderacja chciała dobrze. Ale to my używamy forum na co dzień, wiemy jak się poruszać w znanym obszarze i mamy możliwość czytania wstecznych postów. A czat? To jakaś forma zamiany kawusiowego wątku, na który uczestnicy nie mogą się dostać i na dokładkę potrzebują przekopywać się przez metry postów, by zobaczyć co kto napisał. Nie należę do osób cierpliwych...niestety to  nie dla mnie. Może toś, kto rzadko bywa znajdzie w tym przyjemność? Ja jestem na "nie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MisiekFfm napisał:

Uprzejmie proszę nie kontestować i nie jątrzyć :);)

Zapewne "słuszną linię ma nasza władza" :dobrze::haha:

Jakąś skazę mam, że te wskazane przez ciebie dwie cechy posiadam :haha: I byli już tacy, co tę słuszną linię znielubili i zrzucili jarzmo :haha: Historia lubi się powtarzać, czyż nie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redakcja napisał:

@Mirelka1965, jesteś tu na tyle długo, że wiesz, że sprawy do moderacji załatwia się w innym miejscu.

Poprosiliśmy o testy, raz na jakiś czas to się nam zdarza i myśleliśmy, że porozmawiamy merytorycznie. 

1. Można się wołać - klikając w nazwę Użytkownika biorącego udział w dyskusji. Zobaczy on wtedy, że wiadomość do niego jest na niebiesko.

2. Można czytać posty archiwalne bez konieczności stronicowania - po prostu przesuwacie suwak w górę. To duże ułatwienie i oszczędność czasu. 

3. Możecie czytać resztę forum mając pod ręką czat - jest dostępny na każdej stronie. 

4. To czat - do szybkiego przywitania się, pośmiania się, zagadania. Dlatego nie ma edytora tekstu i własnych zdjęć.

5. Mamy problem z klubami i musimy zawiesić te, które założyli Forumowicze - opcje kłócą się z klubami systemowymi. Stąd pomysł na czat, a później na prywatne pokoje.

6. Do niczego nigdy Was nie zmuszamy. Temat kawusiowy wróci - chcieliśmy Was zachęcić do testowania, bo udawaliście, że czatu nie ma :) 

7. Nasze pomysły robimy z myślą o Was. 

Szanowana Moderacja wie, że nie zawsze jestem "przeciwko". Jednakże to "małe coś" mnie osobiście nie przypasowało od samego początku. Pierwszego dnia poczatowałam, ale konwencja małego okienka i szybko znikających postów wprawiła mnie w "rozedrganie". Rozumiem, że chcecie dla forumowiczów dobrze, lecz po co chcieć "zagłaskać kota", czyli nas, na śmierć? Jeśli forumowiczom pasuje konwencja dużego okna do plotek, po co to zmieniać? Rozumiem, że Redakcja chce pójść "z duchem czasów", ale my już wiekowi jesteśmy i lubimy wygodne buty. Przytyk pod moim adresem o umieszczaniu stosownych protestów w odpowiednich miejscach jest słuszny, jednakże gdybym "tam" zamieściła protest, to nikt z forumowiczów by o tym nie wiedział. A tutaj Moderacja może się przekonać, że mniej "śmigający" forumowicze mogą również wyrazić swoją aprobatę, lub dezaprobatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minut temu, violka napisał:

Nawet zniknął Twój post , który tutaj przed chwilką napisałaś , no chyba , że coś edytowałaś . Czuję się bardzo zdegustowana 

Który post zniknął, gdzie? Dziewczyny, przestańcie siać panikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

U mnie nie padało :szok:

Kurcze teraz zaczęło :( i na co mi było pchać się tam gdzie nie trzeba i humor sobie psuć na noc 

:mur:

@❤️Wenusia ❤️ na taras polazlam zapalic :haha:

Ci mówiłam żebyś "TAM nie lazła :grzmotnąć:  

Nic dobrego z tego nie będzie łobaczysz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo,czeka mnie chyba upojna noc

Babka porzygala sie, a teraz mowi ze ja brzuch boli:przekleństwa:

z muszla juz pogadala

Nie bedzie wiecej obiadu na kolacje!

Kurna. 94  lata, na obiad o 19.00 mielony, tlusty sos,kapusta surowka.

A o 17.00 kawal tiramisu.

Szlaban na pozne jedzenie:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...