Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Blondi napisał:

Bo będąc w domu 3 godz w życiu się nie zaklimatyzujesz :szok: za krótki czas, a po drugie wybieramy sami tam gdzie lepiej i spokojniej, jak wpadniemy w rytm pracy to ciągnie nas do tej roboty i do kasy oczywiscie

Mnie do TEJ roboty nie ciągnie. Pracuję z rozpędu. Na dodatek bezczelnie tylko dla kasy. Taka ze mnie zołza fioletowa:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani sprzątająca bieliznę moja wyprala i to na dodatek razem z bielizną  podopiecznej. Nie wiem czy mam śmiać się czy płakać? 

Wybieram śmiech a co tam jest okazja żeby nowe majtki sobie kupić :haha:

Dobrze, że tych moich majteczek babci na tyle nie ubrała :haha:dopiero miałabym ubaw :haha:bo one takie trochę fikusne są :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Pani sprzątająca bieliznę moja wyprala i to na dodatek razem z bielizną  podopiecznej. Nie wiem czy mam śmiać się czy płakać? 

Wybieram śmiech a co tam jest okazja żeby nowe majtki sobie kupić :haha:

Dobrze, że tych moich majteczek babci na tyle nie ubrała :haha:dopiero miałabym ubaw :haha:bo one takie trochę fikusne są :$

Pewnie na głowę by weszły do podtrzymania papilotów :haha: 

Dziewczyna chciała dobrze a ty narzekasz :papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Pewnie na głowę by weszły do podtrzymania papilotów :haha: 

Dziewczyna chciała dobrze a ty narzekasz :papieros:

Napisałam w innym temacie, że mnie przeprosiła :)

:papieros::papieros:o taką byłam wkurzona w pierwszej chwili. Narzekać już nawet mi nie pozwalasz to co ja mam tu niby robić? :trele:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pdp dzisiaj doprowadza mnie do szału. To prawda najprawdziwsza. Dała się wkręcić jak dziecko na Prima Aprilis, i nie da się jej wytłuc z głowy tego, że ktoś sobie jaja robi. 

Wczoraj wraz z prasą, wywlekłam ze skrzynki kartkę, że w dniu dzisiejszym , od godziny 11.45 do 12.00, będzie przeprowadzana...(uwaga!)mammografia satelitarna. W związku z tym uprasza się panie o uwolnienie cycków i wystawienie ich w oknie, aby badanie mogło być wykonane. Pośmiałam się trochę z niemieckiej młodzieży, kartkę wypierdaczyłam i zapomniałam o tym w mgnieniu oka. Dzisiaj po obiadku pdp zaczęła się szarpać z bluzką i prosić aby pomóc jej się rozebrać i dotransportować ją do okienka. Z deko mnie zamurowało bo demencji nie ma a takie ekscesy chce wyczyniać, ale spokojnym tonem zapytałam o co kaman i co to za wydumki. No i okazało się, że o mammografię lotto. W sensie cycki na świat, żeby satelita mógł je przeskanować. Tłumaczę kobicie, że to jaja ale nie dociera. Dopiero gdy wspomniałam, że już po 14 jest to odpuściła, ale do teraz przeżywa, że jak ja mogłam jej nie przypomnieć o tym. No i nie wiem naprawdę jak tu się nie wkurzać, skoro już czuję, że zacznę zaraz krzyczeć ze złości>:(

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, INEZ napisał:

Napisałam w innym temacie, że mnie przeprosiła :)

:papieros::papieros:o taką byłam wkurzona w pierwszej chwili. Narzekać już nawet mi nie pozwalasz to co ja mam tu niby robić? :trele:

Patrzeć, czytać mnie i omijać dużym łukiem co nie przypadnie Ci do gustu, ja tak robię i jakoś wrzodów ni mam :haha:chic strasznie niezdrowo jadam :softserve::ciacho::kawa2::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Moja pdp dzisiaj doprowadza mnie do szału. To prawda najprawdziwsza. Dała się wkręcić jak dziecko na Prima Aprilis, i nie da się jej wytłuc z głowy tego, że ktoś sobie jaja robi. 

Wczoraj wraz z prasą, wywlekłam ze skrzynki kartkę, że w dniu dzisiejszym , od godziny 11.45 do 12.00, będzie przeprowadzana...(uwaga!)mammografia satelitarna. W związku z tym uprasza się panie o uwolnienie cycków i wystawienie ich w oknie, aby badanie mogło być wykonane. Pośmiałam się trochę z niemieckiej młodzieży, kartkę wypierdaczyłam i zapomniałam o tym w mgnieniu oka. Dzisiaj po obiadku pdp zaczęła się szarpać z bluzką i prosić aby pomóc jej się rozebrać i dotransportować ją do okienka. Z deko mnie zamurowało bo demencji nie ma a takie ekscesy chce wyczyniać, ale spokojnym tonem zapytałam o co kaman i co to za wydumki. No i okazało się, że o mammografię lotto. W sensie cycki na świat, żeby satelita mógł je przeskanować. Tłumaczę kobicie, że to jaja ale nie dociera. Dopiero gdy wspomniałam, że już po 14 jest to odpuściła, ale do teraz przeżywa, że jak ja mogłam jej nie przypomnieć o tym. No i nie wiem naprawdę jak tu się nie wkurzać, skoro już czuję, że zacznę zaraz krzyczeć ze złości>:(

:szydera: Bidulka cycuszki chciała sobie przewietrzyć w oknie , a wredna baba ( nie wskazuję palcem , bo sie boję :haha:) powstrzymała ją od jednej z niewielu przyjemności na tym łez padole :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też coś dodam, ja będąc w Pl często zamawiam albo idę do jadłodajni po obiadek, są smaczne i dzisiaj zaproponowałam, że kupię dla wszystkich gotowy obiadek, kupiłam pulpety w sosie, ziemniaczki i surówki, przyjeżdżamy do domu, ja zglodniałam na Maxa, za jedzenie a te mięso w pulpetach katastrofa, ja od razu wyczulam syf jakiś, mięso stare:grzmotnąć: patrzę na innych jedzących, nie za bardzo im idzie jedzenie, córka zjadła z musu jednego i koniec, ja za telefon i dzwonie do tej jadłodajni, prawdę mówię co i jak, przeprosiny i mam jutro przyjechać po obiadki i wybrać jakie chcę,  pojadę jutro a dlaczego nie, wypchali jakieś starocie, 50 zł za badziew? Wydać i być nie zadowolonym? Pierwszy raz mi się takie coś trafiło, córka moja w życiu by nie zadzwoniła a ja tak:szydera: nikt nie będzie mnie starociami karmił

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foczka63 napisał:

@fioletowa.mysz Kochana ,ciesz się ,że to nie było satelitarne badanie hemoroidów albo cytologia,ha ha ha 

Ja tam mojej PDP codziennie palpacyjnie badam - ku obopólnemu zadowoleniu - i żadna "satelitarna" konkurencja mi nie straszna :d

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Widać moja babunia uwielbia nowinki medyczne:szydera:

Palpacyjnie, to żadna nowinka. 

Stare jak świat :tak2:

Na nowocześniejsze metody, np. wziernikowanie, nie odważyłbym się przede wszystkim ze względów estetycznych :kopara:

Z tym palpacyjnym już miewam problem, ale jak ją umyć bez dotykania :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MisiekFfm napisał:

Palpacyjnie, to żadna nowinka. 

Stare jak świat :tak2:

Na nowocześniejsze metody, np. wziernikowanie, nie odważyłbym się przede wszystkim ze względów estetycznych :kopara:

Z tym palpacyjnym już miewam problem, ale jak ją umyć bez dotykania :szok:

Z palpacyjnym problem? Chcesz Miśku powiedzieć, że artroza Ci daje do wiwatu?:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Z palpacyjnym problem? Chcesz Miśku powiedzieć, że artroza Ci daje do wiwatu?:p

Rączki jeszcze sprawne :oklaski::trele:

Inne organy też w niezłej kondycji :cześć3:

Jeno z PDP doznania estetyczne nie ten tego :oops::słabo:

Ale to dopiero za dwa tygodnie. Teraz jest Pani Misiowa :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...