Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, violka napisał:

Jak podłym trzeba być człowiekiem  , aby wyśmiewać się z pustego łóżka wdowy . Często czuję niesmak po Twoich postach , ale teraz , nawet ciężko mi opisać co czuję . 

Szczęście jest wtedy , gdy wchodzisz do łóżka i zasypiasz przy pięknych wspomnieniach . Mimo wszystko życzę ci takich wspomnień , choć naprawdę ciężko mi uwierzyć , że takowe kiedykolwiek będziesz posiadać . 

Kiedyś sama utopisz się we własnym jadzie .

Witaj podpinam się pod twój komentarz,, 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ja nie wierzę w to Twoje szczęście.....bo człowiek szczęśliwy uśmiecha się do wszystkich.

Nie interesuje mnie w co kto wierzy. Przeczytaj moje posty z dzisiejszego dnia to może zauważysz kto dąży do kłótni i szuka zaczepki. 

Wtracanie się w czyjeś życie prywatne to jest już szczyt chamstwa i bezczelność. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INEZ napisał:

Zgadza się 

No, Tobie z pewnością się wszystko zgadza, tylko my nie musimy zgadzać się na Twoją podłość i czekać aż karma wszystko załatwi. Pływasz jak gówno w przeręblu i najwyraźniej Cię to bawi. Nas jakoś nie, i nawet wiem dlaczego, bo jesteśmy ludźmi i to przez duże L... Z cechami godnymi przyzwoitego człowieka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Basiaim napisał:

Pozornie "bezpiecznym" za monitorem komputera.

Oraz pozornie "szczęśliwym".Na pokaz.Internet wszystko przyjmie.Można sobie stworzyć niejedną historię....

Koleżanka po raz enty pokazała swoje "umiejętności":( Świadczy to sterylnej duszy,bez grama empatii i współczucia.Ale mimo wszystko życzekoleżance,żeby tragiczne doświadczenia BN nie były jej dane.Ende.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie  to poskarżę się na sajgon sajgoniasty remontowy:(Na pomylone towary w zamówionej przez net dostawie/części samochodowe/.Na brak fugi ciemnozielonej we wszystkich koszalinskich hurtowniach/kuchnia będzie na zielono/ i na koniec na gniazdo wielkich jak bombowce szerszeni w bluszczu okalającym tylna scianę naszego domu. 

Pociesza mnie jedynie fakt ,że w poniedziałek jadę do Wro i do Mamaszy i zostawiam panu Foce cały ten bajzel:)jak wrócę to już chyba będzie po wsiem,tyle o ile:)Hi hi hi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, violka napisał:

Materac zajmuje mało miejsca i nie wymaga wysiłku . Dlatego tego czegoś z drugiego zdjęcia , nawet nie biorę pod uwagę :d

Mój fitness z matą ,to chodnik z korytarza .W domu ani kawałka dywana ,czy wykładziny , więc wypożyczam z korytarza.Doopa się mieści i kawałek pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, foczka63 napisał:

A w temacie  to poskarżę się na sajgon sajgoniasty remontowy:(Na pomylone towary w zamówionej przez net dostawie/części samochodowe/.Na brak fugi ciemnozielonej we wszystkich koszalinskich hurtowniach/kuchnia będzie na zielono/ i na koniec na gniazdo wielkich jak bombowce szerszeni w bluszczu okalającym tylna scianę naszego domu. 

Pociesza mnie jedynie fakt ,że w poniedziałek jadę do Wro i do Mamaszy i zostawiam panu Foce cały ten bajzel:)jak wrócę to już chyba będzie po wsiem,tyle o ile:)Hi hi hi.

A Yogusia weźmiesz?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Nie interesuje mnie w co kto wierzy. Przeczytaj moje posty z dzisiejszego dnia to może zauważysz kto dąży do kłótni i szuka zaczepki. 

Wtracanie się w czyjeś życie prywatne to jest już szczyt chamstwa i bezczelność. 

 

Właśnie, szczyt chamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Teresadd napisał:

@Baśka powtarzająca się sama nie wiem ,czy to nieświadomość ,czy premedytacja.Zatkało mnie ,że dorosła osoba tak napisała.I po co.Bądż ponad to.Wiem ,że będziesz.:cześć:

Tereniu,są takie rzeczy,których człowiek przyzwoity ,niezależnie od sympatii czy antypatii, po prostu nie robi.Ot,co!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

Nie:)Yoguś zbyt gabarytowy jest,żeby go ze sobą wpodróż zabierać.No i mamowy Norek tego by nie zdzierżył:)Yogisław zostaje :)

Jak skończę z wyjazdami to sobie takiego Yogislawa zafunduje:d I będzie ci on moj:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POwinno byc moze w pochwalijkach?

Ale nie ma czym sie chwalic.

Letkie  dodanie cd wczorajszego zajscia z pop.

Jak sie spodziewalam pani od manicure zadzwonila do corki pop i opowiedziala, o wyczynie babki.

Skomentowala tez ze ona nie zostawila by tak tego.

Dzis corka pop wstydzila babke, pytajac gdzie jest jej kultura i dobre wychowanie,

i zeby sobie nie pozwalala.

Pop z godzine siedziala i przezuwala.

Mam nadzieje,ze zapamieta ta lekcje, skoro nawet osoby postronne  reaguja na jej zachowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Twój post pokazuje, że ta ich czystość jest na pokaz. Niejednokrotnie widziałam zamiatanie ulicy, czy mycie schodów wejściowych(sztuk 3)-tak aby wszyscy zauważyli. Powooooooli i z namaszczeniem:szydera:. A w chałupach.... "burdello bum, :tak2:bum" 

W domu też błysk , :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To znaczy, że choruje na nerwicę natręctw :szydera:

:tak: współczuję synowej która tam mieszka też, bo ostatnio jedną traweczkę wyrywała z chodnika przed domem, masakra jedna wielka, :przekleństwa:  ale to nie nasz problem, dobrze że my mamy inaczej, nieraz nawet jak zarośnie , to jest natura, przyjdzie dzien ,gdzie wszystko przystrzyżemy i jest znowu piękna natura, :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...