Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skarż się , jeszcze są tacy co wysłuchają ,wesprą ,  jak trzeba będzie do do pionu też ustawią ....nie ma to tamto :haha:, ale takich co z braku uwagi próbują tworzyć gównoburze po łapkach zdzielą . Nie bój żaby ...damy radę , bo w kupie siła :d

A my jak te żuki gnojarki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, foczka63 napisał:

Osobiście znam opiekunkę ,która kiedy okazało się ,że zmienniczka rezygnuje z wyjazdów, zaczęła zabierać PDP ze sobą do Polski....I robi to nadal...PDP wciąz mobilny i kumaty ,ale mimo wszystko uważam to za mega przegięcie.

Może liczy na spadek;) Po co odrazu się hajtać? xd Parę razy wycieczka i opiekunka się wyczeka na swoje...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hillary napisał:

Zostałabym gdyby zablokować osoby ziejące nienawiścią ale to jest chyba nerealne.Dzisiaj wszystko sie we mnie trześie a to mnie nie dotyczyło ,tyko czytam, nie chce mysleć co bedzie jutro

Możesz sama w ustawieniach tak zrobić byś nie widziała postów konkretnych osób. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, emma napisał:

Może liczy na spadek;) Po co odrazu się hajtać? xd Parę razy wycieczka i opiekunka się wyczeka na swoje...

Męża ma,chorszego od tego PDP....Raczej chodzi tu  utratę bdb płatnej szteli.Może i o testament kiedyś bo PDP sam jak palec na świecie.Dla mnie to nienormalne postępowanie.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Patrycja781 napisał:

Za to moja wysłała mnie do"mobilnego seniora po chemioterapii"w rzeczywistości mam PDP absolutnie niemobilnego.Chciał do toalety.Usiadł,stracił przytomność i było...dużo sprzątania.Nie rezygnuję,bo poza sporadycznym"wypadkiem przy pracy"miejscówka jest spokojna i nie ma dużo pracy.Muszę tylko dzwonić do koordynatorki żeby szukali zmienniczki do PDP leżącego,bo inaczej każda zwieje w progu...

Jest to mój pierwszy PDP leżący(świadomie bym się nie zdecydowała)i jestem w szoku jak udaje mi się odnaleźć w tej sytuacji...

Też Cię podziwiam :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hillary napisał:

Zostałabym gdyby zablokować osoby ziejące nienawiścią ale to jest chyba nerealne.Dzisiaj wszystko sie we mnie trześie a to mnie nie dotyczyło ,tyko czytam, nie chce mysleć co bedzie jutro

To pomyśl, jak ta praca uczy cierpliwości i odwagi tych, którzy są atakowani przez inne opiekunki tu, na forum :tak2: Weź głęboki oddech i nie zwracaj uwagi na zachowania mizoginistek :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja różnie. Ale stelle ustawiam nie tylko sobie. Staram się aby wszystkim zmiennikom i zmienniczkom, i szczególnie podopiecznej było też ok. Dlatego nie uzależniam seniorów od siebie. Uważam to za słuszne. I chyba z dobrym skutkiem bo nie slyszałam, żeby ktoś narzekał na moje miejscówki. 

Podkreślę też, aby niedomówień nie było, że to tylko moje zdanie i moja metoda.;)

Tak jak se poscielisz tak się wypisz,,, jeszcze nikt nie narzekał na plan dnia 

Niestety ja jestem z tych sentymentalnych,, ale ciągle uczę się asertywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To pomyśl, jak ta praca uczy cierpliwości i odwagi tych, którzy są atakowani przez inne opiekunki tu, na forum :tak2: Weź głęboki oddech i nie zwracaj uwagi na zachowania mizoginistek :tak2:

nie potrafie,stres siedzi we mnie wiele dni a nawet tygodni.Więc nie potrafie zrozumieć i przejść obojętnie obok takich osób.Skoro one tak piszą to kim są?

Dobra ,kończe bo niepotrzebnie ciągne temat.

Miłego wieczoru dla wsiech jak pisze beatka

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hillary napisał:

ja nie chce aby ona widziała co pisze i tego nie wiem czy da się zrobić

Nie wygłupiaj się ...a niech se czyta . Jest opcja ignorowania z której nigdy nie korzystałam , bo by nie widziała co " wróg " pisze . Żartuję z tym wrogiem , bo mogę kogoś nie akceptować ,ktoś może mnie nie lubić ,  ale za wroga nie uważam . Najwyżej udaję , że nie czytam danego posta i gitarra xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wygłupiaj się ...a niech se czyta . Jest opcja ignorowania z której nigdy nie korzystałam , bo by nie widziała co " wróg " pisze . Żartuję z tym wrogiem , bo mogę kogoś nie akceptować ,ktoś może mnie nie lubić ,  ale za wroga nie uważam . Najwyżej udaję , że nie czytam danego posta i gitarra xd

A ja korzystałam z opcji ignorowania i to uratowało moje nerwy :tak2: A potem wyłączyłam...na długo wyłączyłam, ale zaczynam myśleć o powrocie do poprzedniego stanu :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Hillary ja już właściwie nie rozmawiam z córkami o pracy. Nie rozumieją. Jedna mi nawet powiedziała " Sorki Mamuś ale je nie czuje tego tematu, dla mnie to wszystko jest jakiś kosmos". I tyle w temacie. 

Brat mój zaczął jeździć do opieki od zeszłego roku, tak od czasu do czasu i na krótkie zlecenia... xd Teraz też jest i sobie wisimy na telefonie i możemy pogadać bo coraz lepiej rozumie ... ten temat :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Brat mój zaczął jeździć do opieki od zeszłego roku, tak od czasu do czasu i na krótkie zlecenia... xd Teraz też jest i sobie wisimy na telefonie i możemy pogadać bo coraz lepiej rozumie ... ten temat :haha:

I mój Małż ulubiony też już od ponad roku wie o co kaman :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...