Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, foczka63 napisał:

Osobiście znam opiekunkę ,która kiedy okazało się ,że zmienniczka rezygnuje z wyjazdów, zaczęła zabierać PDP ze sobą do Polski....I robi to nadal...PDP wciąz mobilny i kumaty ,ale mimo wszystko uważam to za mega przegięcie.

Mam takie samo zdanie. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Osobiście znam opiekunkę ,która kiedy okazało się ,że zmienniczka rezygnuje z wyjazdów, zaczęła zabierać PDP ze sobą do Polski....I robi to nadal...PDP wciąz mobilny i kumaty ,ale mimo wszystko uważam to za mega przegięcie.

Coraz bardziej dociera do mnie, że popaprańców w tej branży nie brakuje. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Osobiście znam opiekunkę ,która kiedy okazało się ,że zmienniczka rezygnuje z wyjazdów, zaczęła zabierać PDP ze sobą do Polski....I robi to nadal...PDP wciąz mobilny i kumaty ,ale mimo wszystko uważam to za mega przegięcie.

@foczka63 dokładnie tak, praca to praca a dom to dom i finito

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to moja wysłała mnie do"mobilnego seniora po chemioterapii"w rzeczywistości mam PDP absolutnie niemobilnego.Chciał do toalety.Usiadł,stracił przytomność i było...dużo sprzątania.Nie rezygnuję,bo poza sporadycznym"wypadkiem przy pracy"miejscówka jest spokojna i nie ma dużo pracy.Muszę tylko dzwonić do koordynatorki żeby szukali zmienniczki do PDP leżącego,bo inaczej każda zwieje w progu...

Jest to mój pierwszy PDP leżący(świadomie bym się nie zdecydowała)i jestem w szoku jak udaje mi się odnaleźć w tej sytuacji...

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

@fioletowa.mysz na szczęście ja zawsze byłam tą pierwszą, i se ustawiłam sztelunię conieco

A ja różnie. Ale stelle ustawiam nie tylko sobie. Staram się aby wszystkim zmiennikom i zmienniczkom, i szczególnie podopiecznej było też ok. Dlatego nie uzależniam seniorów od siebie. Uważam to za słuszne. I chyba z dobrym skutkiem bo nie slyszałam, żeby ktoś narzekał na moje miejscówki. 

Podkreślę też, aby niedomówień nie było, że to tylko moje zdanie i moja metoda.;)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patrycja781 napisał:

Za to moja wysłała mnie do"mobilnego seniora po chemioterapii"w rzeczywistości mam PDP absolutnie niemobilnego.Chciał do toalety.Usiadł,stracił przytomność i było...dużo sprzątania.Nie rezygnuję,bo poza sporadycznym"wypadkiem przy pracy"miejscówka jest spokojna i nie ma dużo pracy.Muszę tylko dzwonić do koordynatorki żeby szukali zmienniczki do PDP leżącego,bo inaczej każda zwieje w progu...

Po chemii stan podopiecznego ma prawo ulec zmianie. Drastycznej nawet. To nie musi byc zła wola firmy, tylko brak przeplywu informacji na linii haushalthilfe a firmą. 

Też bym nie zrezygnowała skoro miejsce mi się podoba. A zresztą w naszej branży trzeba się liczyć ze wszystkim i być gotowym na wszystko. W końcu nie jeździmy do niemowląt tylko schorowanych seniorów.

Trzymaj się. 

Edytowane przez fioletowa.mysz
Byki literówki. Sztuk dwa.
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Po chemii stan podopiecznego ma prawo ulec zmianie. Drastycznej nawet. To nie musi byc zła wola firmy, tylko brak przeplywu informacji na linii haushalthilfe a firmą. 

Też bym nie zrezygnowała skoro miejsce mi się podoba. A zresztą w naszej branży trzeba się liczyć ze wszystkim i być gotowym na wszysto. W końcu nie jeździmy do niemowląt tylko schirowanych seniorów.

Trzymaj się. 

Trzymam sięMałżonka smacznie gotuje ,pracy poza" drobnymi niedogodnościami"nie ma dużo,a poza tym"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hillary napisał:

Bosze kobieto zamilcz,TY grzecznie pytasz?

TY nie rozumiesz tego co czytasz i pytania są bez sensu,

Więcej czytam jak pisze na forum więc  prawie nikt mnie nie zna ale jak czytam ten język

nienawiści ,którym sie posługujesz mam ochote wystosować petycje do moderatora aby wprowadził blokade abyś nie mogła czytać postów osób które sobie tego nie życzą.Jest to jedyny sposób abyś zamilkła.Zostaną Ci 2 moze 3 osoby z którymi będzisz mogła pisać i które będą chciały cię czytać.

 

 

Dzisiaj jest druga rocznica mojej bytności na tym forum . Po porannych wydarzeniach pomyślałam sobie czy było warto i powoli dochodziłam do wniosku , że dzisiejsze wydarzenia , to jakiś znak , że mam dać sobie spokój . Pózniej doszłam do wniosku , że jednak poznałam tutaj tyle wspaniałych Ludków , wylałam morze łez ( przeważnie ze śmiechu ) i mimo  rzadkich rozczarowań , jest to miejsce gdzie zawsze mogę pogadać z Ludzmi i zagłuszyć  samotność  w pracy . 

@Hillary jesteś kolejnym dowodem , że należy wierzyć w ludzi , a dla mnie jesteś Wisienką na torcie , w tym rocznicowym dniu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

Osobiście znam opiekunkę ,która kiedy okazało się ,że zmienniczka rezygnuje z wyjazdów, zaczęła zabierać PDP ze sobą do Polski....I robi to nadal...PDP wciąz mobilny i kumaty ,ale mimo wszystko uważam to za mega przegięcie.

:kopara:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Patrycja781 życie nas uczy , wszystkiego idzie się w mig nauczyć, tylko trochę chęci, dajesz radę i brawo:tak: mnie też nie jedno spotkało, dalam super radę, a jak się nie podoba to proszę zmienic , ale tak nigdy się nie zdarzyło,,

Dobrze że stałam przed nim jak siadał,bo by koncertowo spotkał się z drzwiami na taras ,kaloryferem i podłogą....Najpierw poczułam przerażenie a za chwile dotarło do mnie że muszę posprzątać i"pierwsze koty za płoty"@violka nie poddawaj się i zostań.Tak jak piszesz,są ludzie którzy napsują krwi ,ale są też ludzie z dobrymi serduszkami :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Tak trzymaj kochana, :cmok: violciu,,,nie poddawaj się, olej wszystko, ja pamiętam jak tu zawitałaś, ale dat to ja nie pamiętam :tak2: tylko nie uciekaj ,,plisss:serce:

Nigdzie się nie wybieram :cmok: Chyba , że mnie na taczce wywiozą i pozbawią nawigacji , abym długo drogi powrotnej szukała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Dzisiaj jest druga rocznica mojej bytności na tym forum . Po porannych wydarzeniach pomyślałam sobie czy było warto i powoli dochodziłam do wniosku , że dzisiejsze wydarzenia , to jakiś znak , że mam dać sobie spokój . Pózniej doszłam do wniosku , że jednak poznałam tutaj tyle wspaniałych Ludków , wylałam morze łez ( przeważnie ze śmiechu ) i mimo  rzadkich rozczarowań , jest to miejsce gdzie zawsze mogę pogadać z Ludzmi i zagłuszyć  samotność  w pracy . 

@Hillary jesteś kolejnym dowodem , że należy wierzyć w ludzi , a dla mnie jesteś Wisienką na torcie , w tym rocznicowym dniu :cmok:

A ja za cztery dni będę dwójkę obchodzić :oklaski: I dałyśmy radę przetrwać...trozdem kamieni rzucanych pod nogi :oklaski: Najlepszego @violka 1978150497_urodzinyyczeniakopertaruchoma.gif.467d578caaf7774d7945a779be12eed0.gif i  oby starczyło nam cierpliwości na kolejne dwójki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Dobrze że stałam przed nim jak siadał,bo by koncertowo spotkał się z drzwiami na taras ,kaloryferem i podłogą....Najpierw poczułam przerażenie a za chwile dotarło do mnie że muszę posprzątać i"pierwsze koty za płoty"@violka nie poddawaj się i zostań.Tak jak piszesz,są ludzie którzy napsują krwi ,ale są też ludzie z dobrymi serduszkami :)

Ci powiem w tajemnicy, że leżący pdp wcale nie są tacy źli. I uwierz...bywa, że milion razy lepsi od upierdliwych demencji. Nie ma sie czego bać;)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nawet nie wiedziałam że mają czerwone ślepia ale i tak bym ich nie zauważyła nawet w okularach :haha:

Lato to sezon na owocówki. Są malutkie i dość wolno latają. Najprościej pochować wszystkie owoce i warzywa do lodówki. Są pułapki na owocówki.  Albo jak masz to wlej do słoika 1/3 octu jabłkowego albo innego owocowego, 1/3 wody i 1/3 płynu do naczyń albo do szyb. Zostaw a one się potopią.

Fajny sposób na muszki owocówki.  Dziękuję :cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Ci powiem w tajemnicy, że leżący pdp wcale nie są tacy źli. I uwierz...bywa, że milion razy lepsi od upierdliwych demencji. Nie ma sie czego bać;)

Wiem,ten jest bardzo miły i spokojny.A jak idę spać i jest jeszcze świadomy to całuski posyła na dobranoc

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Dzisiaj jest druga rocznica mojej bytności na tym forum . Po porannych wydarzeniach pomyślałam sobie czy było warto i powoli dochodziłam do wniosku , że dzisiejsze wydarzenia , to jakiś znak , że mam dać sobie spokój . Pózniej doszłam do wniosku , że jednak poznałam tutaj tyle wspaniałych Ludków , wylałam morze łez ( przeważnie ze śmiechu ) i mimo  rzadkich rozczarowań , jest to miejsce gdzie zawsze mogę pogadać z Ludzmi i zagłuszyć  samotność  w pracy . 

@Hillary jesteś kolejnym dowodem , że należy wierzyć w ludzi , a dla mnie jesteś Wisienką na torcie , w tym rocznicowym dniu :cmok:

A my ...pozostali to ...sosna , czy jaki sosna ?! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja za cztery dni będę dwójkę obchodzić :oklaski: I dałyśmy radę przetrwać...trozdem kamieni rzucanych pod nogi :oklaski: Najlepszego @violka 1978150497_urodzinyyczeniakopertaruchoma.gif.467d578caaf7774d7945a779be12eed0.gif i  oby starczyło nam cierpliwości na kolejne dwójki :oklaski:

Od samego początku czułam , że za mną łazisz . Nawet na forum wcisnęłaś sie , żeby mieć mnie na oku :haha:

Czyli co ? Aby było sprawiedliwie , świętujemy za 2 dni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja za cztery dni będę dwójkę obchodzić :oklaski: I dałyśmy radę przetrwać...trozdem kamieni rzucanych pod nogi :oklaski: Najlepszego @violka 1978150497_urodzinyyczeniakopertaruchoma.gif.467d578caaf7774d7945a779be12eed0.gif i  oby starczyło nam cierpliwości na kolejne dwójki :oklaski:

Ty dopiero fajerwerki odwaliłaś :cmok: śliczne !!!:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...