Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie" tygo-dniówka ", ale jakby co , to mogę Ci zafundować ....zwrot za ubezpieczenie i podróż ( w obie strony ) już mam . Możemy potańczyć , będzie  za co ...za tyle nie damy rady wypić :haha:

Super:d  Dobrze miec kolezanki:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarżyć się czy cieszyć?Mhm...Kolejne,piąte chyba ,krótkie oberwanie chmury.które popsuło nam plany rowerowe:(Z drugiej strony dobrze,bo podlewać nie trzeba,z trzeciej niedobrze bo trawa ruszy i koszenie znów.A z czwartej,po deszczu nasze łąki pachną przepięknie:)Niebo sie przejaśni mam nadzieję i będzie można Perseidy obserwować:)

I po deszczu,idę tęczy poszukać bo słonko juz wyszło  spod parasola:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam się poskarżyć, że moja firma zrobiła mi niespodziankę i zamiast w czwartek jechać do domu jadę jutro  

Moja Andżela nie odstepuje mnie na krok, a jak zniknę jej z oczu to woła: mein Schatz wo bist du i jak tu żyć

Nie lubię niespodzianek

Ale koperta od doktora ST. Była miłą niespodzianką

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Zabieraj Andzelę z sobą,,no co!!!!:szok: a przyjeżdza za Ciebie ktoś? zmienniczka? 

@Blondi Andżela już ostatnim razem powiedziała że jedzie ze mną ale niestety ma uczulenie na koty

Tak dzisiaj przychodzi zmienniczka... nowa zmienniczka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hillary napisał:

Bosze kobieto zamilcz,TY grzecznie pytasz?

TY nie rozumiesz tego co czytasz i pytania są bez sensu,

Więcej czytam jak pisze na forum więc  prawie nikt mnie nie zna ale jak czytam ten język

nienawiści ,którym sie posługujesz mam ochote wystosować petycje do moderatora aby wprowadził blokade abyś nie mogła czytać postów osób które sobie tego nie życzą.Jest to jedyny sposób abyś zamilkła.Zostaną Ci 2 moze 3 osoby z którymi będzisz mogła pisać i które będą chciały cię czytać.

 

 

Dobrze, że napisalaś tego posta, bo zaczęłam sie zastanawiać czy tylko ja to widzę. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hillary napisał:

Bosze kobieto zamilcz,TY grzecznie pytasz?

TY nie rozumiesz tego co czytasz i pytania są bez sensu,

Więcej czytam jak pisze na forum więc  prawie nikt mnie nie zna ale jak czytam ten język

nienawiści ,którym sie posługujesz mam ochote wystosować petycje do moderatora aby wprowadził blokade abyś nie mogła czytać postów osób które sobie tego nie życzą.Jest to jedyny sposób abyś zamilkła.Zostaną Ci 2 moze 3 osoby z którymi będzisz mogła pisać i które będą chciały cię czytać.

 

 

:cześć2::zwyciezca::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Oj tam, oj tam ,,Andzela chce być ze swoim skarbem,  ale przyjeżdza zmienniczka i tez będzie skarbem jak się postara,,oczywiscie:tak2:

Ja mam inne spojrzenie na to:p Najgorsze stelle to te gdzie byłam skarbem, perłą czy inną sztuką goldu. Nawet zajarać w samotności się nie dało. Ale to moje zdanie. Subiektywne do porzygania:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dobrze, że napisalaś tego posta, bo zaczęłam sie zastanawiać czy tylko ja to widzę. 

Ja teraz doczytałam,  smutne  ,,jak ja nie lubię plotkarstwa  :grzmotnąć::przekleństwa:  i czasu nawet nie mam na plotki , a już robienie komuś  na złośc czy nerwa jakiegoś ,to nie ,ja zawsze widze wszystko pięknie -no staram się, staram

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja teraz doczytałam,  smutne  ,,jak ja nie lubię plotkarstwa  :grzmotnąć::przekleństwa:  i czasu nawet nie mam na plotki , a już robienie komuś  na złośc czy nerwa jakiegoś ,to nie ,ja zawsze widze wszystko pięknie -no staram się, staram

Lepiej nie czytać bo tylko się człowiek wkurza. Mysza też:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Pracę ciągnać do domu? No co Ty Blondi?:nie_widzę:

Osobiście znam opiekunkę ,która kiedy okazało się ,że zmienniczka rezygnuje z wyjazdów, zaczęła zabierać PDP ze sobą do Polski....I robi to nadal...PDP wciąz mobilny i kumaty ,ale mimo wszystko uważam to za mega przegięcie.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja mam inne spojrzenie na to:p Najgorsze stelle to te gdzie byłam skarbem, perłą czy inną sztuką goldu. Nawet zajarać w samotności się nie dało. Ale to moje zdanie. Subiektywne do porzygania:haha:

też prawda ,,masakra jedna wielka, non stop z babką, nie dla mnie, bym się po godzinie wykończyła,,,a gdzie laptop czy papieros czy prywatnośc? w doopie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja mam inne spojrzenie na to:p Najgorsze stelle to te gdzie byłam skarbem, perłą czy inną sztuką goldu. Nawet zajarać w samotności się nie dało. Ale to moje zdanie. Subiektywne do porzygania:haha:

@fioletowa.mysz na szczęście ja zawsze byłam tą pierwszą, i se ustawiłam sztelunię conieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...