Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Mój numer telefonu podałam tobie osobiście . To było w dawnych czasach  , kiedy naiwnie sądziłam , że wszyscy bez wyjątku są fajni , szczerzy itd . Niestety , to właśnie na twoim przykładzie przekonałam się w jak dużym byłam błędzie . Osoba , która niby podała ci mój nr telefonu , miała numer do mnie gdyż ty osobiście ten numer owej osobie podałaś ( nie pytając mnie o zgodę ) . Na tym kończę i proszę cię o zakończenie tego tematu gdyż pogrążasz siebie coraz bardziej . 

Odetnij , zapomnij , żyj dalej .

Nigdy go nawet w telefonie nie miałam zapisanego. 

Dlatego nie przypuszczałem, że to Twój numer jest. 

Czasami tak bywa, że po jednej rozmowie wiadomo, że nic z tego nie będzie. 

Jak tu nie chcesz odpowiedzieć to odpowiedz na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Nigdy go nawet w telefonie nie miałam zapisanego. 

Dlatego nie przypuszczałem, że to Twój numer jest. 

Czasami tak bywa, że po jednej rozmowie wiadomo, że nic z tego nie będzie. 

Jak tu nie chcesz odpowiedzieć to odpowiedz na priv. 

Ale co mam jeszcze odpowiedzieć . Pisz jasno 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ale co mam jeszcze odpowiedzieć . Pisz jasno 

 

Czy za Twoim pozwolenie i zgoda pewien Pan podał Twój numer telefonu mojemu mężowi jako numer do swojej żony. Wiedziałaś o tym? Zgodziłas się na to?

Tylko nie pisz, że pytania nie rozumiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Czy za Twoim pozwolenie i zgoda pewien Pan podał Twój numer telefonu mojemu mężowi jako numer do swojej żony. Wiedziałaś o tym? Zgodziłas się na to?

Tylko nie pisz, że pytania nie rozumiesz. 

Już podczas naszej żenującej rozmowy telefonicznej , powiedziałam tobie , że nigdy  nie przeprowadziłam żadnej rozmowy telefonicznej z owym panem jak również nie wymieniłam się z nim żadną wiadomością sms , czy na pw . 

Przestań się ośmieszać . Zakończ temat lub przedstaw jakieś dowody . Moja cierpliwość ma ograniczony termin ważności i w końcu będę musiała podjąć  jakieś kroki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na przerwę zasluzona w pełn@violka kiedyś zdjęcie mojej bransoletki. Ów Pan do ciebie wysyłał więc choćby stąd Twoim numerem tel.dysponowal.

Kroki możesz sobie podejmować wszelakie. Ja o nic cię nie oskarżam tylko pytanie ci zadalam. 

Będę pamiętała że jak ktoś dzwoni w styczniu to życzenia noworoczne wypada mu złożyć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INEZ napisał:

@violka tak czy nie? 

Tak . Masz poważny problem ze sobą . 

Nie . Nie brałam udziału w żadnych knuciach przeciwko tobie , ale to już wiesz . 

Tak . Jestem zmęczona stalkingiem jaki uprawiasz na mojej osobie . 

Nie . Nie będę odpowiadać na więcej bzdurnych pytań , ponieważ  moje wyjaśnienia już dotarły do osób , które nie wiedziały skąd wzięła się ta gównoburza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Czas na przerwę zasluzona w pełn@violka kiedyś zdjęcie mojej bransoletki. Ów Pan do ciebie wysyłał więc choćby stąd Twoim numerem tel.dysponowal.

Kroki możesz sobie podejmować wszelakie. Ja o nic cię nie oskarżam tylko pytanie ci zadalam. 

Będę pamiętała że jak ktoś dzwoni w styczniu to życzenia noworoczne wypada mu złożyć. 

 

 

No i na tym zakończmy , bo widzę że przeprosin za bezpodstawne oskarżenia raczej nie otrzymam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jaka Ty gópia jesteś! Prywatnie zadymy się nie da rozkręcić:p

Oj tak, szczególnie jak się miało od początku taki zamiar, bo dalsze wywody dotyczące jakiś prywatnych rozmów ze stycznia, dokładnie temu zaprzeczają. A z drugiej strony, jak mocno musiało ucierpieć morale pani idealnej i jej ego, skoro wraca do tego w sierpniu ni z gruchy, ni z pietruchy!? Gawiedź czyli my Forumowicze koniecznie musimy wiedzieć, kto komu życzenia noworoczne składał bądź nie składał zupełnie prywatnie, kto ma czyjś numer telefonu podany też prywatnie, ale nie, to musi się "upaństwowić" i ma być powszechną wiedzą publiczną ...tylko jak to w życiu bywa, kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Brak instynktu samozachowawczego prowadzi do destrukcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

No i na tym zakończmy , bo widzę że przeprosin za bezpodstawne oskarżenia raczej nie otrzymam 

 

Viola , naprawdę szkoda zdrowia i ...urody Twej . Przyznam Ci się , że przeczytałam post po poście a i tak nie wiem o co tak naprawdę biega ...i nie chcę wiedzieć , bo bzdury jakie ta pani wyciąga z zamierzchłych czasów przekroczyły już wszelkie granice . Nie denerwuj się , nie odpowiadaj , może w końcu się znudzi i znajdzie sobie inny obiekt . I ....ciiiii ...i gitarra :haha:

Dla wyjaśnienia : nie mam numeru Twojego telefonu , jakby kto pytał to mam tylko kilka ...na palcach jednej ręki można policzyć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...