Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Zbieram kamienie na szaniec :haha: Karabin mam, więc żywcem nie nie wezmą :szydera: A tak serio, to te kamienie są dwubarwne i bardzo oryginalne w kształcie, często z dziurami :tak2: Jedynie na Rugii i na wybrzeżu duńskim można je znaleźć, więc to swego rodzaju rarytasek :haha:Pięknie będą prezentować się przy stawie, lub w stawie :tak2:

@Mirelka1965bozszsz, toz kolezanka ruptury moze dostac,od targania glazow.

I czym to przewiezie?

Zamow TIR-a skocz na Rugie i zaopatrzysz sie na wszystkie czasy.

PS >pokaz je na fotce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965bozszsz, toz kolezanka ruptury moze dostac,od targania glazow.

I czym to przewiezie?

Zamow TIR-a skocz na Rugie i zaopatrzysz sie na wszystkie czasy.

PS >pokaz je na fotce?

... jak będzie załadunek na TIR-a to poproszę połowę dla mnie. Przy okazji... :haha:  No i lepiej żeby Lusi nie targała, ruptura i... operacja:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965bozszsz, toz kolezanka ruptury moze dostac,od targania glazow.

I czym to przewiezie?

Zamow TIR-a skocz na Rugie i zaopatrzysz sie na wszystkie czasy.

PS >pokaz je na fotce?

Nie ma co pokazywać...póki co :haha: Poprzednią  bytnością przywiozła mi @lucinda....uwaga...uwaga....CZTERY sztuki i kazała odebrać, a ja, durna :mur:, gnałam na drugi koniec Berlina po odbiór obiecanej mnogości :przekleństwa: Teraz nie ma "zmiłuj"....ma przytargać czterdzieści i szluss :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadka popedzalam, żeby szybciej szukał kartek świątecznych bo ja muszę iść kolacje przygotować a on do mnie mówi, że dopiero siedemnastu trzydzieści jest a na przygotowanie kolacji to ja 5 minut potrzebuje :szok:

To mu odpowiedziałam, żeby on przygotował kolacje w pięć minut :haha:

Grzeczniutko zjechał liftem na parter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia dzisiaj przejęła się dziurką w dziadkowej poszwie. Powiedziała, że musi to koniecznie zacerowac. 

Dziadek przez 5 minut mówił coś w kontekście palenia papierosów. Wreszcie doszedł do sedna sprawy. Chodziło mu krótko mówiąc o to, żebym ubierala sweter jak rano albo wieczorem wychodzę na papierosa. 

Babcia miała już prawie gotowa jedna skarpete dla mnie potem 1 ja sprula. Wieczorem znów prosiła żebym przymierzyla czy będzie pasowała. Te przymiarki skarpet z wloczka na 4 drutach są bardzo wyczerpujące. Muszę chyba przypomnieć babci, że tylko 3 tygodnie jej zostało więc musi się pospieszyc :)

Nie wiem czy w odpowiednim temacie napisałam bo może powinno być w humorze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ratunku!

Hilfe!

Babka znow sprzymierza sie ze sr@##$%czka!:mur::przekleństwa:

Nie jadla NIC co by moglo zaszkodzic.

Zaraz zaaplikuje jej wegiel ,moze dam banan?

A juz mialam jej dac jagodek z jogurtem,

Opatrznosc uchronila:dobrze:

Jagódki jak najbardziej daj! Nawet takie z kompotu też zatrzymają co trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jagódki jak najbardziej daj! Nawet takie z kompotu też zatrzymają co trzeba. 

Nieeeeeee!!!!!!!!

Ryżyk na wodzie na zatkanie kanalizacji!I tylko ryżyk.Na popitke gorzka czarna herbata.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, sayonara 52 napisał:

Nie dam Nic do jedzenia!

Herbaty nie, ryzu tez nie.:mur:

sucha bula ,albo suchar,

Amen.

Pic jednak musi, bo szybko sie odwodni. Mysle, ze herbata to dobry pomysl.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Nie dam Nic do jedzenia!

Herbaty nie, ryzu tez nie.:mur:

sucha bula ,albo suchar,

Amen.

Sayonara ....na łyżeczkę sypkiej herbaty albo kawy i niech to popije wodą . Przyjemne do połykania  to nie jest , ale naprawdę pomaga . Na własnym ciele ( czyt. jelitach ) praktykowałam wielokrotnie .....a wiele lat temu , po poradzie Mamy jednej ze znajomych podchodziłam do tego , jak do jakichś zabobonów , ale , kiedy już klęczałam pod kibelkiem , bo nie miałam siły ani czasu (  :haha: ) , żeby chodzić ....zastosowałam w końcu . Pomogło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sayonara ....na łyżeczkę sypkiej herbaty albo kawy i niech to popije wodą . Przyjemne do połykania  to nie jest , ale naprawdę pomaga . Na własnym ciele ( czyt. jelitach ) praktykowałam wielokrotnie .....a wiele lat temu , po poradzie Mamy jednej ze znajomych podchodziłam do tego , jak do jakichś zabobonów , ale , kiedy już klęczałam pod kibelkiem , bo nie miałam siły ani czasu (  :haha: ) , żeby chodzić ....zastosowałam w końcu . Pomogło .

W kwestii formalnej. Ta kawa to aby bardziej nie goni? Bo ja gdy rano wypiję swojego szatanka to od razu muszę lecieć (!) nad wodę:nie_widzę:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...