Skocz do zawartości

W domu.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

I wszystko dla zdrowotności? :haha:

No jaka Ty niekumata jesteś :koleżanka zwyczajnie degustuje różne szczepy z różnych stron altanki! Aże nie ma pod ręką takiego wiaderka co się wupluwa degustowane wińsko-to bidulka połyka A może ma se persy poplamić azaliż:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

No jaka Ty niekumata jesteś :koleżanka zwyczajnie degustuje różne szczepy z różnych stron altanki! Aże nie ma pod ręką takiego wiaderka co się wupluwa degustowane wińsko-to bidulka połyka A może ma se persy poplamić azaliż:haha:

No z ust mnie to spiłaś. :szydera:.. Prawie wszystko się zgadza, ale mamusia ma persa, Gustaw ma na imię. :haha:. Liczy się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

No jaka Ty niekumata jesteś :koleżanka zwyczajnie degustuje różne szczepy z różnych stron altanki! Aże nie ma pod ręką takiego wiaderka co się wupluwa degustowane wińsko-to bidulka połyka A może ma se persy poplamić azaliż:haha:

A na podłogę pluć nie może? :haha: Toż jedyny pers u mamusi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym...wlasciwie już wszytko zostało napisane. Osobiście więcej jestem w domu w Polsce niż w pracy. Taką podjęłam decyzję mimo że od roku wydatki bardzo mi się zwiększyły i teoretycznie powinno być inaczej. Stało się tak gdy zauważyłam że moi bliscy zaczynają odzwyczajac się ode mnie.  Chyba wolę nie  mieć nowych schodów a kochającego męża. A dziecko na studiach dorabia sobie jako kelnerka. Dodam że na niemieckich studiach... W De 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Hym...wlasciwie już wszytko zostało napisane. Osobiście więcej jestem w domu w Polsce niż w pracy. Taką podjęłam decyzję mimo że od roku wydatki bardzo mi się zwiększyły i teoretycznie powinno być inaczej. Stało się tak gdy zauważyłam że moi bliscy zaczynają odzwyczajac się ode mnie.  Chyba wolę nie  mieć nowych schodów a kochającego męża. A dziecko na studiach dorabia sobie jako kelnerka. Dodam że na niemieckich studiach... W De 

Jak to mówią... Każdemu według potrzeb. A całkiem od siebie : Potrzeba kształtuje byt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem:)

Urlop pod znakiem urządzania kuchni.Znalezienie firmy meblowej ,która robi pomiary u klienta w domu to prawdziwe polowanie.Znalazłam dwie.Wczoraj z jednej był pan na pomiarze i wstępnym projekcie,w piątek z drugiej mają przyjechać.Będę miała porównanie i projektowe i cenowe ,do wyboru.Sprzęty  pozamawiane,sukcesywnie docierają.Czekam jeszcze na Black Friday,żeby upolować wypatrzoną lodówkę,bo to najdroższy zakup.

Kurs euro skacze jak głupi jaki,raz do góry, raz w dół.I to w ciągu całego dnia:(

Pogoda nie rozpieszcza.niby słonko a zimno okropnie i wieje lodowato,brrr

Trochę problemów familijnych spać nie daje,ale nic czego nie można naprostować na właściwe tory.

Trochę konferencji telefonicznych.

Trochę "szału" gotowania we dwoje:)Głodem to nas na pewno nie wezmą,hi hi hi

I tak sobie płynie urlopik:)

Trochę intensywnie,trochę spokojnie:)

Na Kulkowo  mam zupełnie wyłączone myślenie:)Teraz pisząc włączyło mi się na sekundę:)Wyłączam się z Niemcowa już wsiadając do busa w  stronę PL. :):):)

Miłego dnia:)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 ja kiedyś wybrałam sobie lodówkę, wypatrzylam w sklepie, a  szukałam ;side by side; w tamtych latach nie było ich tyle co teraz jest, ceny też nie małe , ale po patrzyłam a potem poszukiwania w internecie i kupiłam w internecie za super cenę, już ponad 10 lat chodzi i jest super, dobry wypust. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo:)

Dziś szybki wypad do miasta w sprawach bankowych,malutkie zakupy.Odkryliśmy w naszej gminie lokalną wędzarnię ryb,wcale nie nad morzem.Łosoś przepyszny:) I zimno i słonecznie dziś było.Pełnia się skończyła i łysy już nas nie podgląda:)Póki w miarę ciepło i nie pada zdałoby się za okna zabrać....Oj ,jak ja tego nie lubię:(Oj,bardzo:( 

Zmiany klimatyczne widac na ogrodzie-kotki na leszczynie i na wierzbie,pączki na porzeczkach:(Nawet poziomki jeszcze kwiaty mają.

Najszło mnie na galaretę kurzęcą.Osteoporozy nie mamy,stawy jeszcze jako tako,więc profilaktyka ważna rzecz:)I smaczna:)

Idę rabotać:)Spokojnego wieczoru:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...