Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Heidi napisał:

Jaki mój los:mur: ?  Za każdym razem jak jakaś Niemka zwróci uwagę na moją biżuterię, mam jakiś durny przypadek zaginięcia jej. 

Pierwsze takie wydarzenie miało na hiszpańskiej wyspie dinozaurów, a teraz tutaj>:(

Ja chcę moje unikatowe bursztyny i teraz kolczyki Svarowskiego. Dlaczego los mnie tak doświadcza:przekleństwa: ?

Jakies podrobki by nie zniknely ....:cmok:A slicznosci sie do kogos przykleily ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ciemna noca...chociaz godzina wczesno poranna 

spakowana na wypad:kawa: siorbie...komu komu???

dzisiaj kierunek....kamieniec suski....droga na ilawe...piekne ruiny majatku apalonego oczywisice w 1945 doszczetnie przez naszych wyzwolicieli...

moze po sesji wpadne odwiedzic rodzine?? pewnie znow wroce z butelkami nalewek..moja ciocia w tej kwestii jest specjalistka...roznego rodzaju i masci wszelakiej...

 

milego wtorkowania 

jakby cos.. images.jpg.3790feeefd4841d78965ee6ef24a58e4.jpgprosze bardzo

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.7457dcec890bdba119f5cf5881e6b6ea.png Informuję, że jestem...niestety... znowu...:szydera: Grafini tableteczkę szluknęła, ale to ja spałam jak dzidzia...tylko karmienia nocnego nie było...:haha: Kamień podolski przy moim śnie to cienias...:haha: Ponad osiem godzin błogiego nicnierobienia...:oklaski:Aaaaa...nieeeee....przewracałam się z boku na bok...:szydera: Ale było bosko....:tak2: Teraz rytuały odprawię....:oklaski: Jeden za mną.....czyli szlugasek wyjarany...teraz siorbano w toku....za chwilę zabiorę się za zaległości klepankowe...:tak2: Można dzień rozpocząć...:oklaski:  Życzę wszystkim miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, anna5826 napisał:

Jakies podrobki by nie zniknely ....:cmok:A slicznosci sie do kogos przykleily ....

W busie jechała babka obwieszona jak choinka ,łańcuszków na szyi i przegubach z dycha,pierścionki na każdym paluchu....inna ja pyta :nie boi sie pani,że zapomni ,albo że w łeb dostanie ,a ona na  to ,że jak tego wszystkiego nie ma na sobie to się czuje naga..........Raz ,dawno temu zapomniałąm obrączki,na umywalce została,na szczęście odesłali kurierem.Od tej pory do roboty jeżdżę "naga":)Po kiego mi biżuteria w pracy?

A tak w ogóle to dzieńdoberek wsiem:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień podolski @Mirelka1965...rodem z Kamieńca Podolskiego to faktycznie głaz wielki a nie jakiś cienias...Tam wszystko wielkie ....:haha:

I....dzień dobry ....miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kamień podolski @Mirelka1965...rodem z Kamieńca Podolskiego to faktycznie głaz wielki a nie jakiś cienias...Tam wszystko wielkie ....:haha:

Ty mnie tutaj od rana z Wołodyjowskim nie mieszaj...:haha: Jak piszę "kamień podolski" to tak ma być....twardy i ciężki ci on niczym mój sen i basta...:szydera: Chyba, że chciałaś miejsce mojego pobytu do twierdzy przyrównać....a to zmienia kontekst zdania...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, foczka63 napisał:

W busie jechała babka obwieszona jak choinka ,łańcuszków na szyi i przegubach z dycha,pierścionki na każdym paluchu....inna ja pyta :nie boi sie pani,że zapomni ,albo że w łeb dostanie ,a ona na  to ,że jak tego wszystkiego nie ma na sobie to się czuje naga..........Raz ,dawno temu zapomniałąm obrączki,na umywalce została,na szczęście odesłali kurierem.Od tej pory do roboty jeżdżę "naga":)Po kiego mi biżuteria w pracy?

A tak w ogóle to dzieńdoberek wsiem:)

Skoro taka "naga" jeździsz, to myślą, że jesteś kobita na dorobku....:haha: Bidulka...:szydera: Ale zgadzam się z tobą...w pracy biżu przeszkadza....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ty mnie tutaj od rana z Wołodyjowskim nie mieszaj...:haha: Jak piszę "kamień podolski" to tak ma być....twardy i ciężki ci on niczym mój sen i basta...:szydera: Chyba, że chciałaś miejsce mojego pobytu do twierdzy przyrównać....a to zmienia kontekst zdania...:haha:

Nie zmienię ! Już nie pozwolę przymuszać się do " e.....napisz jakie wszystko fajne ...niech zazdraszczają ! " .....Napisałam o Kamieńcu Podolskim , bo : moją teściową martwił marny wzrost mojego mana w dzieciństwie . Wybrała się z nim do lekarza " na miejscu " , ale pochodzącego z jej rodzinnych stron ....Oboje mówili śpiewnym akcentem ....Wyłożyła mu jak kawę na ławę swoje troski a ten jej odpowiedział ( spróbuję napisać fonetycznie ...tak ja zapamiętałam akcent Mamy ) ...." łoj ...pani Donieczko ( Dominika ) ....un bedzje jeszczie wielki chłop ...toż un łapska ma ogromne ....jak podolski złodzjej ! " .......Pan doktor miał rację ....w wieku ok .18-tu lat śmignął do ok. 180 ! .....A w wyrobionym już dowodzie miał napisane " wzrost niski "....u mnie było napisane ....w  moim " wzrost średni " :szydera:....Nooo...teraz wiesz , że na Podolu wszystko wielkie ...nawet łapska złodzieja ....kamienie też !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry rozmemłane jak nie wiem co! Kawa pod nosem, ćmik w palcach, sroka wydziera dziób, a ja nie mogę oczu otworzyć. Trzeba zadek z krzesła zawinąć i "do pracy rodacy". Buuuu, chlip, chlip. Smark, smark. I tym jakże optymistycznym akcentem życzę Wam cudownego dnia. Oraz buuuuziii:d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry rozmemłane jak nie wiem co! Kawa pod nosem, ćmik w palcach, sroka wydziera dziób, a ja nie mogę oczu otworzyć. Trzeba zadek z krzesła zawinąć i "do pracy rodacy". Buuuu, chlip, chlip. Smark, smark. I tym jakże optymistycznym akcentem życzę Wam cudownego dnia. Oraz buuuuziii:d

Do kiedy jesteś w De? Ja dopiero zaczęłam i już mi się nie chce. Dawno Cię nie widziałam, cieszę się , że jesteś:cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Do kiedy jesteś w De? Ja dopiero zaczęłam i już mi się nie chce. Dawno Cię nie widziałam, cieszę się , że jesteś:cześć3:

Kompa zalalam wodą z arbuzem. Na poprzednim zleceniu. I klawa nie chciała dawać glosu. Przywiozłam teraz inny ale mniejszy, i muszę się go naumieć a pod palcami mi nie leży.

W DE bede jakoś do końca października. Też nie chce mi się, a nawet nie zaczęłam porządnie pracować. Za to spać mi się chce czyli rownowaga chcenia i niechcenia zachowana jest.

Fajnie Cię widzieć Aniu. Bardzo!:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...