Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A !!!! a pro'pos gdzie ta @Blondi się podziewa ? Dzisiaj na parkingu widziałąm 8 wypasionych autoreisen, o ktrych wspominała, że takim podróżuje . Było towarzystwo ubrane sportowo i jedna sztuka damska  ekscentrycznie. To chyba @Blondi była:oklaski:.Wyróżniała się tak jak to opisywała wpostach. Nawet  sam Presley nie dorównałby. Hm..., a może to nie ona ? Teraz  9 paznokieć obgryzam z desperacji, że jej nie zaczepiłam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dodzisława napisał:

Jak ja się cieszę @lucyna.beata, ze na tym forum jest normalna Moderacja. W Hiltonie tez kiedyś była , z naciskiem na była. Potem nowa moderacja wygryzła poprzednią moderację i zaczęła się jazda bez trzymanki. Niektorych desantowców  trzyma nawet do dziś. Dalej próbują jechać, ale na szczęście większość juz dawno przejrzała na oczy, kto szuka słomki do oka, a kto probuję ją ukryć w butach. Zbyt krótko tutaj jestem, by wiedzieć kto kiedyś był kimś innym na tym forum, ale niezmiennie stoję na stanowisku, że ta robota uaktywnia dysfunkcje społeczne , a często umysłowe. Stąd ta ,,miłość" do intryg i afer. Stąd ta miłość do ,,przywalenia" komuś między oczy na forum i zacieszanie, że go zabolało. Tutaj na szczęście tubylcy tego prawie wcale nie robią, oraz natychmiast reagują na wszelkie chamstwo w stosunku do innych forumowiczów. 

Ma rację Andrea. Ona doskonale wie, czym kończy się nadmierne zaufanie do wirtualnych koleżanek, przytulonych do serca. Zdrowiej żyć swoim życiem, niźli forumowym. O ile oczywiście się je ma!

 

 

jak ja sie ciesze kolezanko ze napisalas  o ograniczonym zaufaniu wirtualnym znajomosciom...mam ochote nawet twoje slowa wytluscic....zeby kazdemu mocno w pamiec weszlo...

nie wiem nie wiem ..mamy wiek XXI a nadal jest wsrod nas pelno tych....ufajacych ....

zostawiam to....kazdy z nas jest kowalem swojego dnia...swojego jutra...czasami sam musi na bledach sie przekonac...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Niech @Mirelka1965 tez sobie włóczki nakupuje ją w tapczan zapakuje:szydera:. I jeszcze kokardą przewiąże. To ci dopiero duży prezent sibie sprawi . Rozmiarów 200x160 cm:szydera:

heidi z jej adhd zamiast dziergac cielaby wloczke zeby lapki  czyms zajac...mirela nawet fajke pali tupiac nogami...nie usiedzi nie usiedzi..to jak mialaby dziergac???? wyobrazic jej sobie nie potrafie....

palac fajurki na zewnatrz deptala  na lewo na prawo itd...na przyrost masy na spalenie kcal i tak dalej....:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

A !!!! a pro'pos gdzie ta @Blondi się podziewa ? Dzisiaj na parkingu widziałąm 8 wypasionych autoreisen, o ktrych wspominała, że takim podróżuje . Było towarzystwo ubrane sportowo i jedna sztuka damska  ekscentrycznie. To chyba @Blondi była:oklaski:.Wyróżniała się tak jak to opisywała wpostach. Nawet  sam Presley nie dorównałby. Hm..., a może to nie ona ? Teraz  9 paznokieć obgryzam z desperacji, że jej nie zaczepiłam

zostalo ci jeszcze 10 u stop:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Aż sobie musiałam cofnąć i zerknąć na tabelkę:szydera:

no tak.Warunki aby zaszalec raczej zerowe Jedyne co mi pozostało to rozpinanie biustonosza ( babci) :haha:Wyliczyłem,że na ta czynność spalam miesięcznie 25920 kcal.Kurde tyle to ja dziś na obiad zjadłem :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

no tak.Warunki aby zaszalec raczej zerowe Jedyne co mi pozostało to rozpinanie biustonosza ( babci) :haha:Wyliczyłem,że na ta czynność spalam miesięcznie 25920 kcal.Kurde tyle to ja dziś na obiad zjadłem :haha:

Ale tylko jedną ręką vwtedy więcej spalisz:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...