Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@LACH - na dziki seks i zakupy.

@geronimo - na dziki seks i sesję fotograficzną.

@ORIM - na dziki seks z instrukcją jak facet to robi.

@Knorr - na dziki seks i ślub, żeby znów był mężem.

@Jurek50 - na dziki seks przy muzyce i dowcipach.

Muszę się zastanowić czy mi wystarczy czy mam szukać dalej dzikiego seksu. :szydera:

:szydera: Harpia nr 1 :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Żadnego forumowicza nie znam osobiście. Również nie widziałem i nie słyszałem w realu.

Dziś przyszło mi do kiepeły, by( z przymrużeniem oka) napisać, co mi się kojarzy z każdym z Was, lub co chętnie bym z Tobą robił.

Przepraszam, jeśli kogoś niezamierzenie dotknę. Ale to tylko forma, nazwałbym to: "hecowych dogłowyprzychodzeń "

                           :d:hura::d

TO JEDZIEMY!!! :

@Mirelka1965 na grzyby  :cześć3:

Z @lucyna.beata na rower (mój rekord to 47km w 2h 15 min)

Z @geronimo na piwo w plenerze:zdrówko:

Z @Barbara48 na popołudniową kawę z ciachem po pysznym, lekkim obiadku(może rybka?)  :kawa::ciacho:

Z @violka na potańcówkę na plaży + kubeł z palemką   :pianino::wino::hura:

@Baśka powtarzająca się na ploty po śniadaniu przy II kawie i cugasku i kontynuacja po 21.00, przy ZIMNEJ!!! 4x50(Baczewski lub Szara Gęś ):dyskusja:

Z @hawana na przrsłuchanie krnąbrnego forumowicza:pejcz:

Z @1bozka i tu mam zagwozdkę!?! :szept:

Z @erika świntuśny flirt  :haha:

Z @Andreaa najlepiej nudę zabić pływalnią albo tenisem(nie gram ale z Tobą chętnie):gra:

Z @Maria Jolanta na dziki sex w przymierzalni pofczas tour de zakupowego po galerii . Za zakupy płaci Sponsor!!! :oklaski:

Z @salazar na obiadek z lodami waniliowymi+ kieliszeczek ajer :cześć2:

Z @foczka63 nie wiem? :mur:

Z @Afryka na Śnieżkę zimą? :tak2:

Z @Teresadd SPA!!!:kąpiel:

A z kim popracować??? :szydera::hura::szydera:

Cel powyższego to Wasz uśmiech

                              :hura:

 

 

 

 

 

:cmok::wino::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Zamienie sie z Toba, nawet lateksy pozycze. Z tego, co przeczytalam, to kolega chce spedzic z Toba caly dzien i jeszcze zaprasza do "Szarej Gesi " w Krakowie na kolacje. Ja tez chce, oddam Ci ten komisariat ze stolem przykreconym do podlogi i podla kawe. Nawet cugaskow pewnie nie da sie tam palic>:(

A bo to wiadomo, czy nie zerwie się raptem od stolika i na moje , nieśmiałe pytanie " a rachunek ? "....nie odpowie " rachunku mi płacić nie musisz ...honorny jestem ....zapłać tylko za to żarełko i wypitke ...i jesteśmy kwita" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Żadnego forumowicza nie znam osobiście. Również nie widziałem i nie słyszałem w realu.

Dziś przyszło mi do kiepeły, by( z przymrużeniem oka) napisać, co mi się kojarzy z każdym z Was, lub co chętnie bym z Tobą robił.

Przepraszam, jeśli kogoś niezamierzenie dotknę. Ale to tylko forma, nazwałbym to: "hecowych dogłowyprzychodzeń "

                           :d:hura::d

TO JEDZIEMY!!! :

@Mirelka1965 na grzyby  :cześć3:

Z @lucyna.beata na rower (mój rekord to 47km w 2h 15 min)

Z @geronimo na piwo w plenerze:zdrówko:

Z @Barbara48 na popołudniową kawę z ciachem po pysznym, lekkim obiadku(może rybka?)  :kawa::ciacho:

Z @violka na potańcówkę na plaży + kubeł z palemką   :pianino::wino::hura:

@Baśka powtarzająca się na ploty po śniadaniu przy II kawie i cugasku i kontynuacja po 21.00, przy ZIMNEJ!!! 4x50(Baczewski lub Szara Gęś ):dyskusja:

Z @hawana na przrsłuchanie krnąbrnego forumowicza:pejcz:

Z @1bozka i tu mam zagwozdkę!?! :szept:

Z @erika świntuśny flirt  :haha:

Z @Andreaa najlepiej nudę zabić pływalnią albo tenisem(nie gram ale z Tobą chętnie):gra:

Z @Maria Jolanta na dziki sex w przymierzalni pofczas tour de zakupowego po galerii . Za zakupy płaci Sponsor!!! :oklaski:

Z @salazar na obiadek z lodami waniliowymi+ kieliszeczek ajer :cześć2:

Z @foczka63 nie wiem? :mur:

Z @Afryka na Śnieżkę zimą? :tak2:

Z @Teresadd SPA!!!:kąpiel:

A z kim popracować??? :szydera::hura::szydera:

Cel powyższego to Wasz uśmiech

                              :hura:

 

 

 

 

 

:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A bo to wiadomo, czy nie zerwie się raptem od stolika i na moje , nieśmiałe pytanie " a rachunek ? "....nie odpowie " rachunku mi płacić nie musisz ...honorny jestem ....zapłać tylko za to żarełko i wypitke ...i jesteśmy kwita" 

To znaczy , ze mam sie cieszyc?

Ewentualnie lustro weneckie odwroce,  to nikt widzial nie bedzie, stol przymocowany moze sie przydac, a jeki z pokoju przesluchan wcale nie sa podejrzane.

I jeszcze nic mnie to kosztowac nie bedzie.

Juz widze wszystkie pozytywy i sie ciesze:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tereniu ....Ty jak się rozwiniesz to nie można wcisnąć się z postem .....Mogłabyś troszkę mniej pisać ....:haha:

Basiu .Bo mam takiego nerwana te swoje jelita ,że już mnie ku...a bierze.

Badania mam 25 czerwca ,a do tego czasu muszę łeb i dietę przemeblować.A łatwo nie jest.

No i w domu ciągle coś.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

oo to jesteś w ciągłym pogotowiu i z kajakiem za łózkiem:p

Ostatnim razem zwiewałem z tamtąd w 2010 ale poszło na stronę galicji, skończyło się na strachu, ale masz rację

jak już na stałe się tam przeniosę to obowiązkowo łódeczkę z motorkiem kupię:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...