Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy !!!!

Pada!!! Leje!!! Zacina!!! I tak już prawie od godziny!!!:oklaski::oklaski::oklaski:

I jeszcze jedna dobra nowina ... dzisiaj wskoczyłam na "pudło " , jeszcze trzy niemiłosiernie długaśne dni i robię rząd i spadam stąd.:oklaski: :oklaski:

Cudownie "mokrego podkoszulka " ,deszczoru,wietrzyska ,i wszelkich innych rzeczy związanych z deszczem Wam życzę .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko oraz miłego dnia życzę :całus:.

Basiu na zimne dzień dobry wcale się nie pogniewam.39 stopni było wczoraj.Czekam na ochłodzenie.Nie idzie normalnie funkcjonować.Może burza ,co teraz jest coś zmieni,ale prognozy nie są optymistyczne.Jeszcze urlop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy !!!!

Pada!!! Leje!!! Zacina!!! I tak już prawie od godziny!!!:oklaski::oklaski::oklaski:

I jeszcze jedna dobra nowina ... dzisiaj wskoczyłam na "pudło " , jeszcze trzy niemiłosiernie długaśne dni i robię rząd i spadam stąd.:oklaski: :oklaski:

Cudownie "mokrego podkoszulka " ,deszczoru,wietrzyska ,i wszelkich innych rzeczy związanych z deszczem Wam życzę .:całus:

A co tam...też sobie poskaczę....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - noc męcząca ( śpię na materacu, meble jeszcze w sklepie ) gorąco . Idzie od Niemiec jakieś ochłodzenie i burze ( boję się ) . Trzeba będzie to jakoś przecierpieć . Wytrwałości w tej dzikiej temp. już brakuje, przestałam się nawet opalać . Przetrwać, przetrwać , przetrwać .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Gdzie jest ten raj?!!!!! :szok: Ja też tak chcę.....:smutek: Namiary proszę podać....wsiadam w helikopter i lecę po parę wiader deszczu...:szydera:

Oczadziała ? .....Przecież jak jakieś turbulencje będą to Ci się ta deszczówka z wiader wychlusta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek i życzę chłodnego dnia :cmok: Mimo zmęczenia , dłuuuuuugo nie mogłam zasnąć przez ten upał O.o Co chwilkę spuszczałam nogi z wyrka i wkładam do miski z wodą :haha: Ulga była, ale na krótko :( 

Babcia po śniadaniu , położyła się na kanapie i drzemie , zastanawiam się czy nie pójść w jej ślady :haha:image.png.8c1f729cb5c2cf52dbe2c57fade2dc29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radek50 napisał:

 Mam ten "komfort", że dziadka mogę wyprowadzić na taras na ten czas i w tym czasie sprzątać  na golasa...

Mógłbyś wrzucić tu jakieś selfie z tego sprzątania ? :d Niejedna zmobilizowałaby się do roboty po takich motywujących obrazkach :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Mógłbyś wrzucić tu jakieś selfie z tego sprzątania ? :d Niejedna zmobilizowałaby się do roboty po takich motywujących obrazkach :d

O ...mądra myśl !....Też jakaś taka rozmemłano rozleniwiona jestem ....a przydałoby się wziąć za jakieś porządki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi lżej bo już myślałam że z moim niemieckim kiepsko bo nie wszystko rozumiem co pdp do mnie mówi. Na pocieszenie - kobietki w sklepie też nie rozumieją i proszą by powtórzyć. :haha:

Burzy nie ma i nie było. Pora brać się za pucowanie chałupy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...