Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spalam szybko..nawet bardzo szybko...za szybko....z przerwami oczywiscie ...co dwie godziny bo gorac babce spac nie dawal...

no sie bym teraz pier...la dalej spac

dobra..

dzien dobry kochani dzien dobry

1283233160_images(1).jpg.9875b512fb80d04c083b9ab4c94a74e9.jpgsmietanki nalewam do kawy i ...na powietrze ide ,, kubek zabieram ale mam kawe w kuchni ..chetnych zapraszam..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lucyna.beata napisał:

w temacie??

inezko ja nie byalm na biezaco dzisiaj...dzialo tu troszke pisz kochana o co kaman

Wiem,że nie byłaś wczoraj w temacie :)bo podeszwę do miękkości musiałaś usmażyć :haha: najważniejsze,że się udało .W temacie to podjęłam próbę zdobycia Berlina :szok: znaczy aplikowałam na 2 zlecenia do Berlina ale czy się uda to nie wiem a tak ogólnie to męczą mnie te upały :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to jestem....:szydera: Żebyście nie myśleli sobie, że zniknęłam w kazamatach...:oklaski: Komnatę swoją przeluftowałam, ale niewiele to dało...teraz jest 25 stopni przy otwartych oknach...:sos: Trzeba pozytywów szukać, zatem cieszę się, że tylko tyle, bo mogło być więcej, gdybym tych okien nie otworzyła...:haha:Teraz radujmy się, że za tydzień na zewnątrz będzie tyle co wewnątrz...:oklaski: I tym radosnym sposobem, znad hoboczka pysznej kawusi, siorbiąc głośno i mlaskając z rozkoszy witam się w wami, życząc z całego serca...sobota.jpg.e4bec90412d12cb7c062d023672783ee.jpg...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - pobudka, szybka kawa i wyjazd. Robimy listę potrzebnych i niezbędnych  drobiazgów  do zakończenie pewnej fazy prac remontowo-odnawialnych i kończmy . Brak zasobów materialnych na dalszą kontynuację .  Pieniądze rozeszły się i nie wiem gdzie :mur: . 

Obudził mnie  ulewny deszcz, jest czym oddychać. Na razie . Niebo już się przetarło i widzę różowe chmurki . 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

Wiesz ja też nie miałabym nic naprzeciw..brak nieładnie trochę co Nie??zawsze można szyfrowane wiadomosci na priv wyslac..nie to ze nie znam języka aczkolwiek słabo ale..inni mogę się czuć..dziwnie

Pozwólcie się dziewczęciu popopisywać troszeczkę ....Też nie znam ....aleee...może polajkujmy za ten amerykanski i....zrobimy ją w konia ....Pomyśli , że z czym do ludzi ...z widelcem po rosół ? !...Że niby tak świetnie rozumiemy :szydera:....Tylko wracać mi się nie chce w uzupełnianiu forumowej lektury , ale przysięgam , że za następnego napisanego po amerykańsku posta lajk będzie też ode mnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pozwólcie się dziewczęciu popopisywać troszeczkę ....Też nie znam ....aleee...może polajkujmy za ten amerykanski i....zrobimy ją w konia ....Pomyśli , że z czym do ludzi ...z widelcem po rosół ? !...Że niby tak świetnie rozumiemy :szydera:....Tylko wracać mi się nie chce w uzupełnianiu forumowej lektury , ale przysięgam , że za następnego napisanego po amerykańsku posta lajk będzie też ode mnie :szydera:

Co Wam znów nie pasuje ? ja tam znam wszystkie języki świata a z tego to najsłabiej niemiecki więc jak @1bozka coś po hiszpańsku czy po włosku (sorry podobne są do siebie ) do nas zagadała to żle ???:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Wiem,że nie byłaś wczoraj w temacie :)bo podeszwę do miękkości musiałaś usmażyć :haha: najważniejsze,że się udało .W temacie to podjęłam próbę zdobycia Berlina :szok: znaczy aplikowałam na 2 zlecenia do Berlina ale czy się uda to nie wiem a tak ogólnie to męczą mnie te upały :smutek:

oj to my sa razem w tej meczarni...

tu jeszcze znosnie ale jak dlugo??/

kolo 11ej bedzie juz ponad 30 stopni

czymamkciuki:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pozwólcie się dziewczęciu popopisywać troszeczkę ....Też nie znam ....aleee...może polajkujmy za ten amerykanski i....zrobimy ją w konia ....Pomyśli , że z czym do ludzi ...z widelcem po rosół ? !...Że niby tak świetnie rozumiemy :szydera:....Tylko wracać mi się nie chce w uzupełnianiu forumowej lektury , ale przysięgam , że za następnego napisanego po amerykańsku posta lajk będzie też ode mnie :szydera:

a jak lajk po amerykansku wyglada?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Co Wam znów nie pasuje ? ja tam znam wszystkie języki świata a z tego to najsłabiej niemiecki więc jak @1bozka coś po hiszpańsku czy po włosku (sorry podobne są do siebie ) do nas zagadała to żle ???:szok:

Mia Bella, per favore....nikt nic złego nie mówi....po prostu translator odmówił posłuszeństwa dziewczynom...w tym upale wszystko jest możliwe...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Upał z wyra wygnał.Nie wiem skąd @Mirelka1965 wzięła ochłody w pogodzie.,ale bardzo jej wierzę.Wczoraj zemściłam już na upał ,ale nic to nie da.Życzę wam 20 stopni za oknem kochani.

Ano z internetu wiedzy podebrałam...:szydera: Od przyszłego piątku poniżej 30-tu będzie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mia Bella, per favore....nikt nic złego nie mówi....po prostu translator odmówił posłuszeństwa dziewczynom...w tym upale wszystko jest możliwe...:szydera:

A czy ja coś mówię?:szok:mnie też wszystko odmawia posłuszeństwa nawet ręce i nogi o głowie to nawet nie wspomnę :haha:więc dobrze,że to tylko translator ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...