Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, awe59 napisał:

Heloł  everybody :d

Czy te upalý się kiedyś skończą ? Wczoraj dopiero po kolacji wyszlysmy z babką z domu.....dziś będzie powtórka z rozrywki.....:d

Miłego dnia.

Jakie upały.?Na Mazowszu 10 stopni.I to drugi dzień.Wprawdzie o 7 rano.W  ciągu dnia 20 tylko.Zapraszam .he.he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andreaa napisał:

Dzien dibry Opiekunkowo :-)

Mala ksiezniczka,wnuczka mojej nowej pdp-nej zaprosila mnie wczoraj  na swoje urodziny. Chyba 7-me.

Nie chce mi sie isc ,wole sama  w domu posiedziec,zaczac sie pakowac itp...

Nie wiem za bardzo jak mozna sie wykrecic z imprezki takiej malej dziewczynki.

Musze to przemyslec.

Slonecznego dnia zycze i zadnych zmartwien  w pracy :-)

Hej, jak cos wymyslisz, to daj znac:) Ja kombinuje jak sie wykrecic z urodzin synowej mojej pdp( piecdziesiąte). Strasznie nie chce mi sie tam iśc( imprezka w lokalu, duzo ludzi..., nie lubie).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryba napisał:

Hej, jak cos wymyslisz, to daj znac:) Ja kombinuje jak sie wykrecic z urodzin synowej mojej pdp( piecdziesiąte). Strasznie nie chce mi sie tam iśc( imprezka w lokalu, duzo ludzi..., nie lubie).

To mozemy sie zamienic. Do lokalu to bym sobie poszla,ale na dziecieca domowke jakos ochoty nie mam.

Powiem,ze sie zle czuje, przeprosze i juz :-)))))

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, foczka63 napisał:

czyli?komunikaty tam są po ang:(błeeeeeee

Spolszczyliśmy komunikaty, na które mamy wpływ. Powinno być dużo lepiej. Dzięki za zwrócenie uwagi i prosimy o zgłaszanie tym podobnych problemów w dziale pytań, bo tu jesteśmy tylko gośćmi. 

11 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Z tymi markerami to jest jeden podstawowy problem. Nie aktualizują się więc sporo jest nieaktualnych. Kiedyś sama się w De oznaczyłam i zdążyłam wrócić i znów wyjechać w nowe miejsce a na mapie opiekunów byłam zaznaczona na starym miejscu. Szkoda zachodu....

 

@Maria Jolanta, nie jest szkoda zachodu. Mapa jak każde narzędzie zależy od tego jak się z niego korzysta. Nie wyobrażamy sobie, by mapa automatycznie śledziła to, w którym miejscu jest Opiekun. Każdą nową aktualizację należy świadomie uaktualnić wykorzystując przycisk aktualizuj moje miejsce. Dzięki temu macie pełną kontrolę nad tym co i kiedy wyświetla się na mapie. W każdej chwili można się z niej także usunąć. 

Nie decydujemy o aktualności danych, bo skąd mamy wiedzieć, że są nieaktualne. Mapa nie posiada funkcji czyszczącej danych po określonym czasie. Możemy usunąć dane z lat 2016-2017.

Na tej stronie widzicie aktualizacje markerów: https://opiekunkaradzi.pl/membermap/markers/group/1-społeczność/ dzięki czemu można mieć pewność, że lokalizacja jest aktualna.

Miłego dnia!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja się wykręcam ze wszystkich imprez mówiąc że to rodzinne/towarzyskie spotkania a ja jestem tylko pracownikiem i chętnie zrobię sobie wolne.:szydera:

Hm, chyba dobrą myśli mi podsunełaś:) Ona z tych chytrych.... i jak bedzie mogła troche zaoszczedzic( trzeba potwierdzic do 10, znaczy sie płaci od osoby!, a w niedziele pewnie przyjdzie to jej powiem) to może to przejdzie... i babcią sami sie zaopiekują:) Na pogrzebie teściowej syna też nie byłam i dali sobie rade:) Aż mi sie humor poprawił:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Moderator napisał:

 

@Maria Jolanta

Nie decydujemy o aktualności danych, bo skąd mamy wiedzieć, że są nieaktualne. Mapa nie posiada funkcji czyszczącej danych po określonym czasie. Możemy usunąć dane z lat 2016-2017.

Na tej stronie widzicie aktualizacje markerów: https://opiekunkaradzi.pl/membermap/markers/group/1-społeczność/ dzięki czemu można mieć pewność, że lokalizacja jest aktualna.

Miłego dnia!

Podoba mi się pomysł z kasowaniem starych danych a podglądanie markerów też fajne. 

Kiedyś szukałam czy kogoś koło mnie nie ma i znalazłam osobę która była tam ale bardzo dawno. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Moderator napisał:

Możemy usunąć dane z lat 2016-2017.

Za usunięciem starych markerów przemawia czytelność mapy i uaktualnianie na bieżąco obecnej lokalizacji przez stałych użytkowników forum.

                       dobry pomysł

                              :hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...