Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Podrzućcie mi każde z Was po jednym stopniu ciepełka ....przyjmę na klatę z godnością ...Wczorajsza wycieczka nie wypaliła ze względu na pogodę , bo co chwila padało ...wiało ...a miało być ładnie Wczoraj był shopping ..znaczy c.d :-).....Dziś od rana pięknie , słonecznie , ale kilka stopni ciepła na plus przydałoby się bardzo , bo jazda piętrusem z odkrytym dachem wokół Llandudno i później docelowego Conwy nie rajcuje mnie aż tak bardzo z powodu mojego przeziębienia ....Niestety trzeba poświęcić się dla " młodzieży -małolatów " i jechać na obiecanym " pięterku " ......Na razie tutaj 16 stopni a wyjazd za godzinę ....proszę o kilka stopni na plus ....zlitujcie się nad biedną urlopowiczką ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Chytra nie jestem ,ode mnie masz +10 w prezencie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Bosze!

Głowa mi napitala od rana.

Myślałam, że luzik rano mieć będę....gdzie tam!

W związku z luzikiem pranko sobie włączyłam, wywiesiłam w ogrodzie.

Wszyscy coś ode mnie chcą, telefon się urywa...no, przeciez ja tu mam w "uj" czasu, więc jak to nie mogę rozmawiać, czy odpisać na już.

W tzw. międzyczasie robota woła- a to toiletten, a to etwas zum essen...

I latam, i pot ze mnie spływa...

Pożyczę Ci moją tabliczkę.Pomachaj im przed ślipiami i niech się wszyscy od.... :haha:

pobrane (10).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Podrzućcie mi każde z Was po jednym stopniu ciepełka ....przyjmę na klatę z godnością ...Wczorajsza wycieczka nie wypaliła ze względu na pogodę , bo co chwila padało ...wiało ...a miało być ładnie Wczoraj był shopping ..znaczy c.d :-).....Dziś od rana pięknie , słonecznie , ale kilka stopni ciepła na plus przydałoby się bardzo , bo jazda piętrusem z odkrytym dachem wokół Llandudno i później docelowego Conwy nie rajcuje mnie aż tak bardzo z powodu mojego przeziębienia ....Niestety trzeba poświęcić się dla " młodzieży -małolatów " i jechać na obiecanym " pięterku " ......Na razie tutaj 16 stopni a wyjazd za godzinę ....proszę o kilka stopni na plus ....zlitujcie się nad biedną urlopowiczką ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

W toalecie ,w samolocie ściągnij barchany z dupencji ,bo Polska przywita Cię afrykańskim gorącem ....albo lepiej przed toaletą,bo tam qwa mało miejsca.:haha:....także ,teges ....Darz bór ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Basiaim napisał:

Bosze!

Głowa mi napitala od rana.

Myślałam, że luzik rano mieć będę....gdzie tam!

W związku z luzikiem pranko sobie włączyłam, wywiesiłam w ogrodzie.

Wszyscy coś ode mnie chcą, telefon się urywa...no, przeciez ja tu mam w "uj" czasu, więc jak to nie mogę rozmawiać, czy odpisać na już.

W tzw. międzyczasie robota woła- a to toiletten, a to etwas zum essen...

I latam, i pot ze mnie spływa...

"...tłusta oliwa,uff jak gorąco,puff jak gorąco .Wagony do niej podeczepiali ,ciężkie , ogromne...." :haha:.Łącze się z Tobą w " bulu" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała ekipa wycinać drzewa.Pdp już miała ochotę zostać i nie jechać do przedszkola no bo kto dyspozycje wyda.Pojechała ,spokój bo ekipa to Polacy .Upał wiadomo z 36 stopni,a dziewczyna taszczy te klocki , gałęzie ,konary po schodach i wrzuca na samochód.Przerąbane.Chyba nie chciałabym tak ciężkiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, maras1 napisał:

czołem              image.png.8ff24298da787ec5933639f2d62c6b67.png                                                                                                                                      

:cześć:jak się spało ??:oops::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Andreaa napisał:

Przypomnialas mi wityte u mojego syna ,jak jeszcze z jedna dziewczyna mieszkal na Slasku.

Przyszla kolezanki syna  mama. Bylam  w kuchni i robilam sos. Pieczarki juz pokrojone na szafce staly,a ona do mnie mowi:

Wciepaj kochanienka te grzyby...  Nie wiedzialam o co jej chodzi,a ona dalej,no wciepaj,bo juz czas...

No tak sie smialam z tego wciepania,ze nigdy tego slowa nie zapomne.

Chyba mowila "wciepnij"?

 

A przy okazji milego dzionka Wszystkim :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Teresadd napisał:

Przyjechała ekipa wycinać drzewa.Pdp już miała ochotę zostać i nie jechać do przedszkola no bo kto dyspozycje wyda.Pojechała ,spokój bo ekipa to Polacy .Upał wiadomo z 36 stopni,a dziewczyna taszczy te klocki , gałęzie ,konary po schodach i wrzuca na samochód.Przerąbane.Chyba nie chciałabym tak ciężkiej pracy.

Z tego porównania az sie lzej na duszy robi :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

W pierwszej chwili to myślałam ,że kadry z jakiegoś filmu wrzuciłaś no no jestem pod wrażeniem:oklaski:

:szydera:Pół rodziny młodego to profesjonalni fotografowie. :oklaski:.

Już nie mogę doczekać się reszty. 

 Na weselu, koledzy po fachu, młodego i jego ojca pracowali, 5 -u robiło zdjęcia a 2 filmowało, byli dosłownie wszędzie :hura:

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Barbara48 napisał:

:szydera:Pół rodziny młodego to profesjonalni fotografowie. :oklaski:.

Już nie mogę doczekać się reszty. 

 Na weselu, koledzy po fachu, młodego i jego ojca pracowali, 5 -u robiło zdjęcia a 2 filmowało, byli dosłownie wszędzie :hura:

 

 

 

 

 

 

To za gwiazdorzyłaś na tym weselu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Czas nadszedł....jestem...:oklaski: A nie było mnie wczoraj prawie dzień cały...:smutek: Cóż, powiem tak... degrengolada na stelli...wsio stoi na głowie...trzeba poprostować to i owo, obwąchać co nieco i naprowadzić pewne rzeczy na właściwe tory...a to zajmuje duuuuuużo czasu...:haha:Cieszcie się zatem, że przez czas jakiś będę tu rzadko...:szydera: A tymczasem...360863696_Dziedobrywtorek.jpg.4a6f4152b2cd57ac66e634de39e21d78.jpg Miłego dzioneczka życzę wszystkim...:cmok:

A ja już ciebie szukałam, cieszę się że znalazłam :oklaski::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...