Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas nadszedł....jestem...:oklaski: A nie było mnie wczoraj prawie dzień cały...:smutek: Cóż, powiem tak... degrengolada na stelli...wsio stoi na głowie...trzeba poprostować to i owo, obwąchać co nieco i naprowadzić pewne rzeczy na właściwe tory...a to zajmuje duuuuuużo czasu...:haha:Cieszcie się zatem, że przez czas jakiś będę tu rzadko...:szydera: A tymczasem...360863696_Dziedobrywtorek.jpg.4a6f4152b2cd57ac66e634de39e21d78.jpg Miłego dzioneczka życzę wszystkim...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:U mnie na tarasie tylko 19 stopni, od godziny mam otwarte drogi dla przeciągu ... niech się wietrzy xd Byle do kwietnia (:haha:) bo tylko on  potrafi poprzeplatać drobiny zimy z drobinami lata xd Miłego dzionka i  buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos dias Amigos  :d

Witajcie Ludziska.....upały nie do wytrzymania.....śpię z głową na tarasie.....prześcieradło wkładam do zamrażarki przed snem.....na jednym śpię a drugim się przykrywam.....pomaga na 5 minut :hura:

Wiatraki chodzą non stop i tylko mielą to gorące powietrze.....zimo przyjdź !!!

Miłego dnia i pysznej aromatycznej kawy ( mrożonej ) :d

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radek50 napisał:

:cześć2:siedzę na tarasie, piję kawę, termometr wskazuje 23 stopnie, słoneczko świeci, dziadek chrapie. Witam Was milutko w ostatnim dniu sierpnia i życzę spokojnego, miłego dnia :)

radziu radziu...lipca lipca ...sierpien ma anfang jutro..rozumiem ze sie budzisz

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Czas nadszedł....jestem...:oklaski: A nie było mnie wczoraj prawie dzień cały...:smutek: Cóż, powiem tak... degrengolada na stelli...wsio stoi na głowie...trzeba poprostować to i owo, obwąchać co nieco i naprowadzić pewne rzeczy na właściwe tory...a to zajmuje duuuuuużo czasu...:haha:Cieszcie się zatem, że przez czas jakiś będę tu rzadko...:szydera: A tymczasem...360863696_Dziedobrywtorek.jpg.4a6f4152b2cd57ac66e634de39e21d78.jpg Miłego dzioneczka życzę wszystkim...:cmok:

sie mowi...nie ma letko

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo milutko  (nie napiszę ciepl....o) życząc cudnego dnia :całus:.

Noc spędziliśmy prawie bezsennie, 2 wiatraki chodzą nonstop i żadnej ulgi. 

Kawę zrobiłam sypaną , może postawi mnie na nogi, trza w końcu coś w domu ugotować. 

Zdjęcie młodej pary :love:

FB_IMG_1532980751719.jpg

FB_IMG_1532980774836.jpg

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Czas nadszedł....jestem...:oklaski: A nie było mnie wczoraj prawie dzień cały...:smutek: Cóż, powiem tak... degrengolada na stelli...wsio stoi na głowie...trzeba poprostować to i owo, obwąchać co nieco i naprowadzić pewne rzeczy na właściwe tory...a to zajmuje duuuuuużo czasu...:haha:Cieszcie się zatem, że przez czas jakiś będę tu rzadko...:szydera: A tymczasem...360863696_Dziedobrywtorek.jpg.4a6f4152b2cd57ac66e634de39e21d78.jpg Miłego dzioneczka życzę wszystkim...:cmok:

 

images (15).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludziom Dobrej Woli ...bo trzeba jej mieć ogromne ilości, żeby tak zapier...od bladego świtu :d.Jestem już po " pławieniu wieloryba" ,zabezpieczeniu tyłów tegoż,narychtowaniu frisztika ,nastawieniu pierwszego prania i .....czuję się jak górnik przodowy,po wyrąbaniu 200 metrów przodka ...albo Łysek z pokładu Idy ,w ostatnich godzinach ...Uff.O.o

W związku z tym życzę Wam Drodzy Milusińscy pogody ducha ...bo ja qwa ledwo dycham .:haha:....a końca mordęgi nie widać .:papieros: :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. 

Już tydzień jak jestem, ale jakoś nie mogę w pełni przestawić się na pracę, chcę do domu i już, mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. Dziwne, bo nie jest to nowe miejsce dla mnie, wszystko znam, a jednak jakoś, coś mnie uwiera, tzn tęsknota za domem. 

Muszę spiąć pośladki i przestać biadolic, 5, 6 tygodni szybko minie. 

Moja Tereska pojechała do domu, więc mam nową koleżankę, zaglądam tam do nich z pomocą językową, bo niestety język mizerny, ale myślę, że z czasem będzie lepiej. 

Dziś wolne popołudnie, bo kolega znaczkowy przychodzi, więc chłopcy będą zajmować się sobą))) 

Dzień szybko zleci...., miłego dnia kochani. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo milutko  (nie napiszę ciepl....o) życząc cudnego dnia :całus:.

Noc spędziliśmy prawie bezsennie, 2 wiatraki chodzą nonstop i żadnej ulgi. 

Kawę zrobiłam sypaną , może postawi mnie na nogi, trza w końcu coś w domu ugotować. 

Zdjęcie młodej pary :love:

FB_IMG_1532980751719.jpg

FB_IMG_1532980774836.jpg

W pierwszej chwili to myślałam ,że kadry z jakiegoś filmu wrzuciłaś no no jestem pod wrażeniem:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Podrzućcie mi każde z Was po jednym stopniu ciepełka ....przyjmę na klatę z godnością ...Wczorajsza wycieczka nie wypaliła ze względu na pogodę , bo co chwila padało ...wiało ...a miało być ładnie Wczoraj był shopping ..znaczy c.d :-).....Dziś od rana pięknie , słonecznie , ale kilka stopni ciepła na plus przydałoby się bardzo , bo jazda piętrusem z odkrytym dachem wokół Llandudno i później docelowego Conwy nie rajcuje mnie aż tak bardzo z powodu mojego przeziębienia ....Niestety trzeba poświęcić się dla " młodzieży -małolatów " i jechać na obiecanym " pięterku " ......Na razie tutaj 16 stopni a wyjazd za godzinę ....proszę o kilka stopni na plus ....zlitujcie się nad biedną urlopowiczką ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Podrzućcie mi każde z Was po jednym stopniu ciepełka ....przyjmę na klatę z godnością ...Wczorajsza wycieczka nie wypaliła ze względu na pogodę , bo co chwila padało ...wiało ...a miało być ładnie Wczoraj był shopping ..znaczy c.d :-).....Dziś od rana pięknie , słonecznie , ale kilka stopni ciepła na plus przydałoby się bardzo , bo jazda piętrusem z odkrytym dachem wokół Llandudno i później docelowego Conwy nie rajcuje mnie aż tak bardzo z powodu mojego przeziębienia ....Niestety trzeba poświęcić się dla " młodzieży -małolatów " i jechać na obiecanym " pięterku " ......Na razie tutaj 16 stopni a wyjazd za godzinę ....proszę o kilka stopni na plus ....zlitujcie się nad biedną urlopowiczką ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Basiu.....pilotke włóż, okulary i fajnych widoków Ci życzę.....zazdraszczam nie tylko wycieczki ale i temperatury....normalnej......:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze!

Głowa mi napitala od rana.

Myślałam, że luzik rano mieć będę....gdzie tam!

W związku z luzikiem pranko sobie włączyłam, wywiesiłam w ogrodzie.

Wszyscy coś ode mnie chcą, telefon się urywa...no, przeciez ja tu mam w "uj" czasu, więc jak to nie mogę rozmawiać, czy odpisać na już.

W tzw. międzyczasie robota woła- a to toiletten, a to etwas zum essen...

I latam, i pot ze mnie spływa...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...